Uzun süredir beklediğimiz , içinde Mortal Kombat 1, Mortal Kombat 2 ve Ultimate Mortal Kombat 3'ü HD olarak bulunduran Arcade Kollection'un fragmanı yayınlandı.

Mortal Kombat Arcade Kollection, 31 Ağustos Çarşamba Playstation 3, X-Box 360 ve PC platformları için satışa sunulacak.

Gönderen: alper506 - 30/08/2011


 

 

Mortal Kombat evreninin en yeni üyesinin oyun sonu videosu Netherrealm Studio tarafından yayınlandı.Freddy Kruger oyun sonu videosu hakkında yorumlarınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Gönderen: 62_kitana_62 - 22/08/2011


Mortal Kombat Legacy adlı dizinin 9.bölümü yayınlandı.Bu bölümde Cyrax ve Sektor adlı karakterlerin robotlaştırılmasına tanık olacaksınız.Bölümde bir de sürpriz var; uzun zamandır görünmeyen ve unutulmaya yüz tutmuş olan 'Hydro' karakteri de karşımıza çıkıyor.Eşsiz seyir keyfiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.Aşağıdaki videodan bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

 

 

BÖLÜM HAKKINDA YORUMLARINIZI BU LİNKTEKİ BAŞLIK ALTINDAN YAPABİLİRSİNİZ. 

Gönderen: 1anil21 - 25/07/2011


 

 

Netherrealm Studio tarafından yeni DLC açıklandı.Yeni DLC beklenenlerin aksine hiç kimsenin aklına gelmeyen bir isim; Elm Sokağı efsanesinin unutulmaz karekteri Freddy Kruger. Bu karekterin DLC'si 9 Ağustos 2011 tarihinde satışa sunulacaktır.

 

İLGİLİ KONUYA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Gönderen: 1anil21 - 24/07/2011


 

Rain'in oyuniçi görüntülerin ardından Story Mod'daki görüntüleri de Netherrealm Studio tarafından yayınlandı.DLC'nin satışa sunulmasına 4 gün kala, bu video hayranlarının heyecanını iyice arttırdı.

 

 

İlgili Konuya Gitmek İçin Tıklayın

Gönderen: 1anil21 - 15/07/2011


 

 

Hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen Rain adlı karekterin oyun içi görüntüleri yayınlandı.Rain'in DLC'sinin 19 Temmuz 2011 tarihinde satışa sunulacağı da Netherrealm Studio tarafından gelen haberler arasında.

 

 

İlgili Konuya Gitmek İçin Tıklayın

Gönderen: 1anil21 - 13/07/2011


 

 

Değerli üyelerimiz,
Mortal Kombat 4 Turnuvası'na katılan üyeler ve grupları belirlenmiştir. Maçlar oynanmaya başlamıştır güncel turnuvayla ilgili linkler aşağıdadır. Puan durumu maçlar yapıldıkça sürekli güncellenecektir.

 

Gruplar ve Maç Tarihleri için tıklayınız

 

Güncel Puan Durumu için tıklayınız

Gönderen: 1anil21 - 06/07/2011


 

 

Değerli üyelerimiz,
yönetim ekibimizin uzun uğraşlar verdiği çalışmalar sonucu Türkiye'de ilk kez yapılacak olan bir etkinliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. Online oynanması daha önce hayal olan Mortal Kombat 4 oyununun turnuvasını düzenleyeceğiz. Turnuvaya katılmak isteyenler, indirilmesi gereken dosyalara ve daha fazla ayrıntıya aşağıdaki linkten ulaşabilir.

 

Detaylı Bilgi ve Gerekli Dosyalar için Tıklayın

Gönderen: 1anil21 - 28/06/2011


 

 

Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyunda 26 karakter bulanacak. Bunlara ekstra olarak DLC karakterler de mevcut ancak DLC karakterlerin kimler olacağını henüz bilemiyoruz. Bu 26 karakterin 12'si kesin olarak yayınlandı. Ardından oyunda Ermac'ın da yer alacağı doğrulandı ancak Ermac ile ilgili şimdiye dek hiçbir materyal bulunamamıştı. Aynı şey Goro için de geçerliydi. Onun da Mortal Kombat IX'da olacağı Ed Boon'un Twitter sayfasından duyurulmuştu ancak ne bir ScreenShot ne de bir Gameplay Video'su yayınlanmamıştı. Mortal Kombat IX karakterlerinin son durumlarıyla ilgili küçük bir araştırma yapayım dedim ve aşağıdaki resimleri buldum. Çok çok büyük olasılıkla Ermac ve Goro, Mortal Kombat IX'da aşağıdaki halleriyle bulunacaklar.

 

İlgili Konuya Gitmek İçin Tıklayın

Gönderen: snooker06 - 20/11/2010


Mortal Kombat IX

 

Mortal Kombat 9'dan haberler gelmeye devam ediyor. Bundan birkaç hafta önce size Scorpion'nın biyografisini paylaşmış ve yeni biyografilerin de geleceğini söylemiştik. Bu hafta hem Sub-Zero'nun biyografisi yayınlandı hem de Jax'in oyunda yer alacağı duyuruldu. Her iki karakterle ilgili detayları haberlerimizde bulabilirsiniz.

 

Mortal Kombat IX Yeni Karakter: Jax

 

Mortal Kombat IX Sub-Zero Biyografi

Gönderen: snooker06 - 15/11/2010


    Beklenmedik şekilde internette düşen bir videoyla birlikte nihayet üçüncü filmin duyurusu da yapılmış oldu. Ancak oyunun fanatiklerinin beklediğinin aksine Mortal Kombat: Rebirth adlı film eski serinin devamı niteliğinde olmayacak. Orijinal bir senaryoya sahip olan film fantastik oyunu günümüz gerçekliğiyle birleştiriyor.

 

    Jeri Ryan Twitter hesabında bu videonun neden yapıldığını ortaya çıkardı: "Oyun tanıtım videosu değil. Aslında Warner Bros yeni bir MK filmi çekmek istiyordu ve deneme amaçlı olarak bir yönetmen bunu Warner Bros'a gönderdi.

 

     Batman Begins'i hatırlatan bir ciddiliğe sahip olan Rebirth filminin konusu ise kısaca şöyle olacak. Gizlice yaptığı dövüşlerle, dünyadaki tüm seri katilleri ve dövüşçüleri bir araya getiren Shang Tsung polis tarafından aranmaktadır.

Sonya Blade ve Jax adlı iki özel tim mensubu ise kendilerini Shang Tsung'a götürecek olan eski bir suikastçıyla anlaşma yapmaya çalışır. Hanzo Hashasi (Scorpion) adlı bu eski suikastçı en büyük düşmanı olan Sub-Zero'nun yerini öğrenmek karşılığında turnuvaya katılıp Tsung'u ortaya çıkartmayı kabul eder.

 

İşte filmin kısa bir tanıtımı olan video

Gönderen: 1anil21 - 06/11/2010


Resim


Evet arkadaşlar, E3 Showroom'unda Ed Boon ile yapılan bir ropörtajdan oyunun senaryosu ile ilgili yeni bilgiler alınmış. Sitede oyunun senaryosunun tartışıldığını görünce bir bakayım dedim ve bunları yabancı bir sitede yeni gördüm. İngilizce bir metindi, kendim çevirdim. Kısacası kısmen alıntı kısmen kendi yapımımdır. Ancak merak etmeyin bilgiler güvenilirdir.


İlgili Konuya Gitmek İçin Tıklayın

Gönderen: snooker06 - 25/06/2010


E3 fuarında gösterilecek olan Mortal Kombat 9 videosu yayınlandı.

Gönderen: Paypay88 - 10/06/2010


Evet arkadaşlar biraz gecikmeli de olsa 3. ayın üyemizi seçmiş bulunuyoruz. Şubat ayı yapılanlar üzerinden bir değerlendirme yaptık ve ayın üyesinin Snooker06 arkadaşımız olarak belirledik. özellikle kendisinin açtığı Mk Glitches konusu bu seçimi yapmamızı sağladı. Snooker arkadaşımı tebrik ediyor, güzel paylaşımlarının devamını da bekliyoruz.

Bu arada 4. ayın üyesi mart ayı sonunda seçilecektir. Mart ayı üyelerimizin yaptığı işlevler sonrası seçim yapılacaktır.

Gönderen: sting - 21/03/2010
 

Arkadaşlar biliyorsunuz Mortal Kombat'ın en önemli özelliklerinden biri de son derece gizemli bir oyun olmasıdır. Aslında Mortal Kombat'ı Mortal Kombat yapan, diğer dövüş oyunlarından ayıran en önemli özelliği de kuşkusuz gizemi. Bu gizemlerin büyük bir çoğunluğu çözülmüş olmasına karşın bazıları hala çözülememiş durumda. Sizin de keşfettiğiniz her türlü gizlilik, bug, error, cutout vb. varsa bu başlık altından paylaşabilirsiniz. Bu videolar orjinal oyundan alınmadır ve tamamen gerçektir...

 

Bu Videoların devamı için buraya tıklayınız

Gönderen: snooker06 - 20/02/2010


 

 

Evet arkadaşlar bir Mortal Kombat turnuvasıyla daha karşınızdayız. Bu sefer turnuva için seçtiğimiz oyun Mortal Kombat 2. Pek çoğumuzun çok sevdiği ve efsaneleşmiş bu mk oynunun turnuvasına bu şartlara uyan herkes katılabilir:

Tamamıyla ücretsiz olan turnuvamıza katılmak için katılım şartlarımız aşağıdaki gibidir.

1-Üyemizin sitede en az 10 Post(mesaj)'ı bulunmak zorundadır.
2-Bu başlık altından verilen rom , emulator ve server araçlarını yüklemek zorundadır.
3-Belirtilen saat ve zamandan önce başvuru yapmış olmalı.
4-Başvuruları Özel mesaj , başka bir konu üzerinden değil bu başlık altından yaptırmalıdır.

Bu koşullara uymayan üyelerimiz maalesef bu eğlenceli turnuvaya katılamayacaklardır.

Detaylı bilgi için moderatorlere ve adminlere PM atabilirsiniz


Katılım Şartları, Turnuva Kuralları ve Gerekli Araçlar için Tıklayın

Gönderen: sting - 08/02/2010


İzlenimler sonucu II.Ayın Üyesi uygulaması sonucunu açıklamaktan gurur duyuyorum.. Çeşitli paylaşımları ve siteye verdiği emekler göz önüne alındığında Abel-Guile arkadaşımız Ocak ayı için ayın üyesi seçilmiştir. Kendisine teşekkürlerimiz sunarak rütbelerini kısa bir süre sonra ekleneceğinin sözünü veriyoruz....

Abel-Guile yazdı:
her şeyden önce teşekkürlerimi sunarak her şeyden önce tüm çalışanlara sonsuz minnet ve seven sevmeyenlere selametler diliyorum. Benim maceram bu sitede baya eski mazilere dayansada sürekli kendimi bu sitede çok değişik oyunlarla vede paylaşımlarla herkesle iyi vakit geçirmeye çok öncem gösterdim. Bunu başarbildim mi bilmiyorum ama başarılı oldum sanki evet ben ayın üyesi seçilmiş durumdayım. Sitede abi olarak görülmem herkesten sürekli övgü ve sevgi mesajları almam bunun ispatı oldu sanki. MK bizi gözetliyor ile başlayn mktr maceram bu olayla tavan yapmış durumda ve herkese tekrardan çok teşekkürlerimi sunuyorum her zaman sizin arkanızda duran o ilk geldiği günki gibi yarışmaları ve ilginç yapımlarıyla hep aranızda olacağım her zaman şuna inanmanızı istiyorum ben nasıl geldiysem o şekilde gideceğim Kingof wraiths olarak geldim Mavado olarak geliştim Kilgor ile gönüllerde taht kurdum Abel-Guile olarakta altın yaşatacağıma yemin ediyorum... saygılarımla..

Abel-Guile
Gönderen: Spec - 05/02/2010


Evet arkadaşlar.Bir turnuva ile tekrar karşı karşıyayız.1. Turnuvamızda başarıya ulaşmamızı sağlayan siz kullanıcılarımıza 2. turnuvamızı duyuruyoruz.

Bilip bilmemek önemli değil
Turnuva heyecanı yaşamak isteyenler
İlk defa turnuvaya katılacak olan arkadaşlar sözlerim size...

Kardeşlik ve büyük bir çekişme içinde geçen ilk tunuvamızdan sonra 2. turnuvamızda sizide görmek istiyoruz...

 

Katılım Şartları, Turnuva Kuralları ve Gerekli Araçlar için Tıklayın

Gönderen: Spec - 05/02/2010


Evet arkadaşlar. Tatil dönemine hazırlandığımız bu dönemde site olarak aldığımız bir kararı size açıklamaktan gurur ve onur duymaktayım.

Her şeyin başlangıcı olan Mortal Kombat oyunumuzun ilk serisi ile turnuva düşüncemizi ortaya koyuyoruz.Tatil dönemindeki stres ve sıkıntınızı bu turnuva ile tarihe gömeceğinizden şüphemiz yoktur.

Bilin bilmeyin, ustası olun çaylağı olun, hareketleri bilin yada bilmeyin.Burada bir şeyin ispatını ortaya koymaya değil arkadaşlığımızı dahada perçinlemek için bu turnuvayı düzenliyoruz :) Her şey eğlenmek için bunu unutmayın.

 

Katılım Şartları, Turnuva Kuralları ve Gerekli Araçlar için Tıklayın

Gönderen: Spec - 22/01/2010


Mortal Kombat Türkiye'den yeni bir etkinlik daha, Mortal Kombat Türkiye Şampiyonası başlıyor...

Uzun zamandır üstünde pek durulmayan ama bir o kadar da gerekli olduğunu düşündüğümüz yeni etkinliklerimizle geliyoruz. Bunlardan ilki olan Mortal Kombat Türkiye Şampiyonası için hazır olun. Abel-Guile yani eski nickiyle Kilgor arkadaşımız yeni bir yarışma formatıyla karşınızda. Bu  yeni oyunda çok eğleneceksiniz.

 

Yarışma Hakkında Bilgi ve Kurallar için Tıklayın


Gönderen: 1anil21 - 19/01/2010


Uzun zamandır hakkında düşünülen ayın üyesi seçimlerini tamamlamış bulunuyoruz. Yöneticilerimiz tarafından ayın üyesi olarak Spec adlı arkadaşımızı seçmek uygun görülmüştür.

Spec yazdı:
Çok teşekkür ediyorum ayın üyesi seçtiğiniz için. Mortal kombat 1 konusundaki ilginçlikleri tam manasıyla siteye tanıtıp öğretebildiysem bu hepimizin başarısıdır. Aslında vaktim olsa daha çok şey yazacağım ama öğrencilik işte. Uzun bi aradan sonra siteye geri dönüşü ayın üyesi olarak yaptığım için çok şanslıyım. Burdan herkese çok çok teşekkür ettiğimi iletirseniz çok sevinirim. Unutulmamalı ki birbirimize destek olursak Türkiyede sadece MK içerikli sitemizin daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.

Spec
Gönderen: mEmoLee - 09/12/2009Efsane oyun Mortal Kombat yayınlanalı tam 16 yıl oldu. Birçoğumuz tüm zamanların en kanlı ve en vahşi oyununu oynayabilmek için atari salonlarına koştuk. Johnny Cage'in artistik hareketlerine güldük, ilk yaptığımız Fatalitylerde dehşete kapıldık, Scorpion'un o meşhur "Get over here!" deyişine hayran kaldık, oyunu bitirebilmek için elimizdeki tüm jetonları bitirdik. Kaçımız saatlerce bu oyundan ayrılamadığımız için ailemizle sorun yaşamadı ki? Ah o eski günler...

Birçoğumuzu peşinden sürükleyen bu güzide oyunu bizlere sunan Midway firmasına buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz ve bütün Mortal Kombat severlerin bu anlamlı gününü kutluyoruz.

MKTürkiye Yönetimi

Gönderen: mEmoLee - 16/09/2009


Resim

Uzun zamandır üzerinde uğraştığımız portalımızı yeniden aktif hale getiriyoruz.
Eski içeriğimizin de geri getirilmesi devam etmektedir.
Eski sitedeki bölümlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Oyunlar
| Haberler | MK Bilgi | Filmler | Dosyalar | Multimedia | Site

Önemli olduğunu düşündüğünüz fikirlerinizi, sitede gördüğünüz eksiklikleri forumda bildirebilirsiniz.

MKTürkiye Yönetimi

Gönderen: mEmoLee - 15/09/2009