Zaman: 27 Nis 2024, 23:30

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 16:33 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Evet arkidişiler(Bi davşan vardı böyle konuşuyodu heh buldum Daffy Duck)G-Eyik Genekurulunu toplamış bulunmaktayız.Şöyle bi baktım da kimse yok :D Neyse gelirler ben o sırada oyunu anlatayım.
MK karakterleri artık birbirini biçip kesip parçalamaktan bıkmışlardır.Şehir hayatına geçmişlerdir :D
Mileena ile Baraka nişanlanmıştır.İki bayram arası düğün olmaz diye biraz nişanlı kalacaklar tabii :)
Kuai Liang ve Kitana da çıkıyorlardır discolar falan :D
Raiden Türkiye vatandaşlığına geçmiş ve ismi ´Ramazan` olmuştur :D
Quan Chi de ortalığın çapkını olmuştur hem sindel hem kira hem de sarena ile çıkıyodur yakalanırsa temiz bi dayak yicek kesin :)
Asrah da rahibe olmuştur :) Ayrıca rahip olan Rain ile çıkmaktadır :)
Reptile de repçi olmuştur Ceza ile rep yarışına girip yenilince onu yediği için hapise girmiştir :D
Bi-Han ile de Frost`un arası düzelmiştir önce kanka ayağına takıldıktan sonra Bi-Han`nın planı devreye girmiştir +18 :D
Scorpion da iş hayatına atılmış ve zengin olmuştur.Öteki dünya gardiyanlarına rüşvet vererek karısının dönmesini sağlamıştır :)
Bo' Rai Cho da Türkiye vatandaşlığına geçmiş ve ismi Bayram olmuştur :) Rakıyı da denemiş ve çok sevmiştir her akşam Ramazan`la balıkçıya giderler :D

Şimdilik bu kadar devamı Mortal Kombat:The Sims2 de :D Yani bi daha ki mesajımda siz de destek olabilirsiniz ama özelden yazın ben kaynakça belirtirim :D

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 19:33 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Repçi Reptıle tanıdık geldi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2011, 22:59 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

sindelda sınava girip konservatuar bölümü kazanmış :) mesela

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2011, 17:30 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Yav özelden atın demiştim hani ;) :D Reptile bana da tanıdık geldi :)

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2011, 22:27 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Bu bölümümüzde okurlardan gelenlerle hazırladık hikayenin geri kalanını oyanış modları fln onlarda ilerleyen günlerde :)

shang tsung da savaşmayı bırakıp sihirbaz olmuştur ve en ünlü sihirbazlar arasındadır

kenshi ise 6 nokta körler vakfına gitmiştir bir türlü alfabeyı öğrenemediği için herkezi doğramıştır

onagada bir süre sonra sıkılıp futbol oynamaya calısmıs becerememış onun yerıne basketbola baslamıs ve en iyi basketçi olmuş bütün takımlar onu almak için katrilyon lar harcamış

blaze ise bir bilim adamına gidip yapısını inceletmiş sonrada bir bilim insanları topluluğu onu dünyanın yer altı katmanlarını araştırması için yer altına göndermiş blaze ye milyon dolarlar vermışler ama paralar yanıp kül olmuş

Bu scorpion168`dendi.2.bi okurumuzun yazdığı hikaye;

Goro ve kintaro amerikan güreşçileri olmuşlardır iyi büyük ana kemer için kapışıyorlar :) Ayrıca Kintaro ile de Sheeva bi aşk yaşıyodur :)
Jade de dansçı olmuştur hatta Tekken`den Christie ve Eddy ile dans grubu kurmuşlardır :)
Sektor ve Cyrax Bodruma tatile gitmişlerdir ama tuzlu su pek yaramamıştır :D Bozulmuşlardır ve Türkiye de onları yeniden tamir edecek teknoloji bulunmadığından Sektoru kola,Cyrax`i de buzdolabı yapmışlardır :D :D
Kabal da koşucu olmuştur ve boltun rekorunu kırmıştır ve dünyanın en hızlısı olmuştur :)
Kano da belgeselci olmuştur ama uğradığı bi aslan saldırısı sonucu kariyerine kısa süreli bir ara vermiştir :D

Bu da xx-Sub-Zero-xx`dan gelmiştir ama ben bazı yerlerde bi iki düzenleme yaptım :) Detaylandırdım da diyebiliriz....

Evet yakında da oyun modunu anlatacağım size :) Aklımda bi forum rpgsi de yok değil aslında :)

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2011, 18:47 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Güzel

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2011, 10:46 
Cezalı
Cezalı

Favori Dövüşçü: Shao-Kahn
m.rated superstar yazmadıgı ıcın ben kendım yazıyorum:
jax de halterci olmuştur dünya rekorunu bırakın kahinatın rekorını kırmıştır ancak sonra kolları kopmuştur ve protez kol alıyor

noob-saibot gölge karakter olduğu için gölgelerın ardına saklanıp en değerli elmasları çalıyor ve geceleri hareket eden gölge görürsenız bılınkı bır yer soyulacak

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2011, 16:50 
Cezalı
Cezalı

Favori Dövüşçü: Shao-Kahn
xx-Sub-Zero-xx yazdı:
Güzel

ben yazarımda güzel olmazmı hiç

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2011, 16:56 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Saksı değilim ben!!!! :D :D

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2011, 16:44 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Artık oyun modlarına geçsem iyi olur galiba...Oynayış aynı Sims ve GTA karışımı ve GTAda olduğu gibi görevler var.Story Mode veya Konquest de diyebiliriz.Oynanabilir karakterler şunlar;
Shan Tsung
Reptile
Kenshi
Kuai Liang
Kitana
Bi-Han
Frost
Goro
Kintaro
Sheeva
Kabal
Noob Saibot
Onaga
Blaze
Bo Rai Cho(Bayram)
Raiden(Ramazan)
Baraka
Mileena
Quan Chi
Sindel
Kira
Sareena
Ashrah
Rain
Scorpion
Jade
Christie(DLC :D )
Eddie(DLC)
Kano

Öncelikle Kenshi`den başlayalım
Kenshi ile göreviniz polislerden kaçmak(Malum körleri doğrayınca...)Ama hikaye gereği yakalanıyosunuz.Sonra ünlü bi mafya babası hapise giriyor ama kaçırmak için adamları hapishaneyi basıyor siz de ona kaçarken yardım ediyosunuz ve onunla kaçıyosunuz sonrası o adam için bi süre çalışıyosunuz(Hafif GTA tadı var ilk Kenshi ile oynarsanız hoş oyunda olmayacak da neyse artık :( )Sonra adam ölüyo oğlu falanda yok sizi kendi yerine geçiriyor yani mafyanın adamı değil kralı oluyosunuz.Ardından da görevler veriyosunuz işleri yönetiyosunuz vs...

Shang Tsung
Bu karakterde sihirbaz oluyosunuz dünya turları şovlar vs. çok hızlı bi hayata sahip oluyosunuz ama kazandığınız para ve gezdiğiniz yer sayısı cidden çok...Numaralarınızı ne kadar iyi yaparsanız o kadar para kazanıyosunuz ayrıca antremanlarınız da oluyor doğal olarak.Tabii işinizin olmadığı zaman geziyosunuz tozuyosunuz hatta gece hayatına katılabiliyosunuz ayriyetten bi iki kız da tavlayabilirsiniz doğal olarak :)

Reptile
Cezanın bi kısmını yiyip hapis yattıp çıktıktan sonra başlıyor oyun.Ve iş arıyosunuz.Hayatınızı toparlama çapası var anlayacağınız.
Ama benim tavsiyem hayvanat bahçesi görevlisi olun.Zaten timsahların olduğu bölümde çalışacağınız için kolay olur :)
Tabii yeniden bi rap albümü yeniden kendini toparlama çapasıda gösterebilirsiniz ayrıyetten.Tabii Ceza ise Reptile yüzünden cyborg olduğu için sizi pek sevdiği söylenemez ondan sizin karşınıza sürekli bi Ceza engeli çıkacak buna emin olun :)

Bu daha ufak bi kısmı geri kalanını editleyip ekleyeceğim...

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 137 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz