Zaman: 10 May 2024, 03:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2009, 18:19 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Fenerbahçe Ülker ile yapılan lig maçında, cezalı Cemal Nalga’yı bilerek oynatan Sarı-Kırmızılar, bunun faturasını ağır ödüyor! Şu ana kadar oynadıkları tüm maçlarda hükmen yenik sayılmasına kesin gözüyle bakılan, zayıf da olsa ligden düşürülme olasılığı da bulunan Galatasaray Cafe Crown’da, ayrıca Cemal Nalga ve Tufan Ersöz de ceza alacak.

Ben Galatasaray'lı arkadaşlarımı kışkırtmak için deil bu konu hakkında görüşlerini almak için açtım bu konuyu

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2009, 20:10 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
tamamen saçmalık.gs gibi bi klüpte nasıl böyle şeyler olur anlamak imknasız. çok büyük bi ihmal ve cezasıda ağır olmalı..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2009, 20:40 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Basketbol Maçında olaylar çıkmıştı ve Adnan Polat'a Sorulduğunda cevabı:''özür dilemiyoruz hakkımızla yendik sevinçliyiz.''dedi. Bu olaydan sonra konuşup bişi dediğinide görmedim Galatasaray bence küme düşürülmeli çünkü bu yaptıkları gerçekten çok küçük düşürücü bişey artık sözlerin bittiği yer yani

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2009, 01:07 
Human
Human

kesinlikle olmaması gereken bir şeydi ama çaresizlikten olsa gerek bu yola baş vurulmuş cezaları neyse verilmeli diye düşünüyorum...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2009, 17:36 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

bu arada cezalar açıklandı

TBF Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Galatasaray Cafe Crown'u Cemal Nalga'nın oynadığı tüm maçlarda hükmen mağlup etti. Takım Türkiye Kupası'ndan da ihraç edildi

TBF Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Galatasaray Cafe Crown'u Cemal Nalga'nın oynadığı tüm maçlarda hükmen mağlup etti.
Galatasaray'ın yenilgilerden aldığı 5 puan da iptal edildi. Galatasaray lige -4 puanla devam edecek.

Öte yandan Galatasaray Cafe Crown, Teknosa Türkiye Kupası'ndan ihraç edildi.

İŞTE CEZALAR

- Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeliği'nden istifa eden Yiğity Şardan'a 6 ay hak mahrumiyeti ve 10 bin TL para cezası,

- Galatasaray Cafe Crown yardımcı antrenörü Mert Uyguç'a 2 yıl ve 10 bin TL para cezası,

- Galatasaray Cafe Crown Teknik Direktörü Okan Çevik'e 3 yıl hak mahrumiyeti ve 10 bin TL,

Galatasaray Cafe Crown Teknik Danışmanı Koray Mincinozlu'ya 2 yıl hak mahrumiyeti ve 5 bin TL para cezası,

- TBF Disiplin Kurulu, Cemal Nalga'ya ise 2 yıl hak mahrumiyeti ve 10 bin TL para cezası,

- Galatasaray Cafe Crown'a Fenerbahçe Ülker ile oynanan maçta çıkan olaylardan dolayı 4 maç seyircisiz oynama cezası,

- Galatasaray Cafe Crown oyuncusu Tufan Ersöz'e 4 ay hak mahrumiyeti, 5 bin TL para cezası,

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: