Zaman: 27 Nis 2024, 23:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2010, 11:59 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

..................com'dan aldığımız bilgilere göre, Mortal Kombat 9 tek kişilik modu hemen hemen bitmiş bulunuyor. Oyunun Online modunun test aşamasına geçildi.
Mortal Kombat 9'u yapan ekibin başında bulunan Ed Boon'un PSN hesabında MK9'u oynarken görüldüğü belirtildi ve bu konu ile ilgili resim de elimize ulaşmış bulunuyor. Test aşamasında Ed Boon ve tester arasında geçen konuşmada oyunun arkadaş bulma, ekleme, müzikleri konusunda bir çok hatay sahip olduğu ve bu konuda çalışılması gerektiği açıklandı

Resim

Dövüşçüler

Dövüşçüler de belli oldu! Dövüşçülerin güncellenme ihtimali tabi ki var. İşte karakter listesi:

Jarek
Jade
Sektor
Nightwolf
Cyrax
Shang Tsung
Kung Lao
Jax
Scorpion
Sub-Zero
Liu Kang
Raiden
Reptile
Shinnok
Johnny Cage
Kano
Mileena
Bo' rai cho
Kenshi
Li Mei
Tanya
Sonya
Kai
Fujin
Kitana
Ermac
Sindel
Reiko
Noob Saibot
Quan Chi
King Jerrod*

Çoğu MK karakteri oyunda mevcut! Yeni bir karakter ile tabi ki! Bu çok iyi bir haber.

Yeni eklenecek karakterin ismi King Jerrod ( Kral Jerrod). Bu karakter Sindel'ın hikayersinde geçen bir karakter ve bu karakter Edenia'nın kralı. Shao Kahn tarafından öldürülmüştü.

Şu anda karakterlerin seslendirmeleri için kişiler aranıyor. Oyun bittikten sonra seslendirmelere geçilecek.
Ed Boon, yeni M-Rated MK oyununun, 2010'un sonlarına doğru bitebileceğini söyledi. Herkese şimdiden hayırlı olsun.

Mortal Kombat serisinin yapımcısı Ed Boon yaptığı açıklamada "Kahretsin insanlar M RATED MK istiyor. Biz de onlara bunu vereceğiz." dedi.
Ayrıca, oyunun Fatality'lerinin Motion Capture teknolojisi ile yapılmaya başlandığını da açıkladı.

Alınan bilgilere göre yeni Mortal Kombat 9, MK II ve MK3 arasında bir yerde geçecek.
Serinin en yüksek puanlarından birisi olan Mortal Kombat Shaolin Monks'un hikayesine paralel bir hikaye takip edecek

Ayrıca oyun X360'a, Nintendo Wii'ye ve PS3'e çıkacaktır.

Ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılemıyorum ama bu vıdeoyuda buldum

NOT:ALINTIDIR!

Resim

En son Sub_Zero4 tarafından 27 Mar 2010, 12:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2010, 12:18 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Çok sağol dostum çok iyi paylaşım. Oynun 2010 sonuna yetişecek olması çok iyi. Bazı mk fanlatı son mk vs dc fiyaskosuyla mk dan ümidini kesmiş durumda ama ben bu oyunla birlikte mk nın dövüş oyunlarında liderliği geri alacağını ve beklentileri karşılayacağını düşünüyorum. Sonuçta seri armegeddon a kadar büyük bi başarıyla ilerledi serideki zayıf halka mk vs dc. Bu kötü izlenim bu oyunla ortadan kalkacaktır..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2010, 12:39 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
Çok sağol dostum çok iyi paylaşım. Oynun 2010 sonuna yetişecek olması çok iyi. Bazı mk fanlatı son mk vs dc fiyaskosuyla mk dan ümidini kesmiş durumda ama ben bu oyunla birlikte mk nın dövüş oyunlarında liderliği geri alacağını ve beklentileri karşılayacağını düşünüyorum. Sonuçta seri armegeddon a kadar büyük bi başarıyla ilerledi serideki zayıf halka mk vs dc. Bu kötü izlenim bu oyunla ortadan kalkacaktır..

Daha oyunu gormedık ama guzel olacak hıssı var ıcımde 2 boyutlu olması hem farklı hemde guzel olucak su hızlı kosma tusunu koyar inş

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2010, 20:26 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Oyunu yapanlar kusura bakmasın ama para *ıçmıyoruz biz! PS3-XBOX360 alacak durumu olmayanlar var! Bu oyun iyisiyle kötüsüyle PC platformuna çıkmadığı sürece küfür yemeye devam edecek! Nedir bu konsol aşkı ya, kafasına fatality çaktıklarım. Küfrettirirler adama ya.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2010, 17:45 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

İyi paylaşım sağol. Sanırım konu yanlış yere açılmış.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 87 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: