Zaman: 28 Nis 2024, 00:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 00:04 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

XP Kodları Aşağıdaki anahtar kodlarını kullanarak (windows XP) bilgisayarınızın önemli kısımlarına kısa yoldan erişebilirsiniz. Bunun için Başlat a girin, Çalıştır ı seçin ve alttaki kodları girin...

compmgmt.msc .................................................. .................... Bilgisayar yönetimini açar.

clipbrd.exe .................................................. ............................. Pano işlemcisini açar.

cleanmgr.exe .................................................. ......................... Disk temizleyiciyi açar.

ciadv.msc .................................................. .............................. Dizin yöneticisini açar.

charmap.exe .................................................. .......................... Karakterleri ayarlamanızı sağlar.

calc.exe .................................................. ................................ Hesap makinesini açar.

diskmgmt.msc .................................................. ....................... Disk yönetimini açar.

devmgmt.msc .................................................. ........................ Aygıt yöneticisini açar.

dfrg.msc .................................................. ................................ Disk birleştiriciyi açar.

eudcedit.exe .................................................. .......................... Karakter imal edebilirsiniz.

appwiz.cpl .................................................. ............................. Program ekle kaldır ı açar.

access.cpl .................................................. .............................. Erişebilirlik seçeneklerini açar.

accwiz.exe .................................................. ............................. Erişebilirlik sihirbazını açar.

desk.cpl .................................................. ................................ Görüntü özelliklerini açar.

eventvwr.exe .................................................. ......................... Olay görüntüleyicisini açar.

freecell.exe .................................................. ............................ İskambil oyununu açar.

fsmgmt.msc .................................................. ........................... Paylaşılan klasörler menüsünü açar.
.
hdwwiz.cpl .................................................. ............................ Donanım ekleme sihirbazını açar.

iexpress.exe .................................................. ........................... Setup programını açar.

inetcpl.cpl .................................................. ............................. İnternet özelliklerini açar.

intl.cpl .................................................. ................................... Bölge ve dil ayarlarını açar.

joy.cpl .................................................. ................................... Oyun kontrollerini açar.

magnify.exe .................................................. ........................... Büyüteç i açar.

main.cpl .................................................. ............................... Fare özelliklerini açar.

mmsys.cpl .................................................. ............................ Ses ayarlarını açar.

mspaint.exe .................................................. .......................... Paint programını açar.

narrator.exe .................................................. ........................... İngilizce ekran okuyucusunu açar.

ntbackup.exe .................................................. .........................Yedekleme sihirbazını açar.

nusrmgr.cpl .................................................. ........................... Kullanıcı hesaplarını açar.

osk.exe .................................................. .................................. Ekran klavyesi açar.

telnet.exe .................................................. ............................... Telnet

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 01:14 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Smoke
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
saol

İşte geldim burdayım...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 12:33 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

bunları daha önce biri daha verdi ama kimdi hatırlamıyorum şimdi bulurum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 14:45 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

ben ozaman çıkıyım gidiyim yha :mrgreen: bana gerek yok hangi arkadaşmış bu :mrgreen: neyse ben bulurum kimsenin vermediği bişeler :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 14:47 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Konum: İzmir/Bornova Merkez Karakteri:Sub-Zero Düşmanları:Scorpion-Hotaru Özel Güç:Buz Atmak
[quote="klrntc_ozg"]ben ozaman çıkıyım gidiyim yha :mrgreen: bana gerek yok hangi arkadaşmış bu :mrgreen: neyse ben bulurum kimsenin vermediği bişeler :mrgreen:

:lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 15:52 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

napim verdiler hatta cevap yazdım arıyom şu an :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 15:57 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Konum: karekter=noob-smoke dostlar=shinnok shoa kahn quan chi smoke düşmalar=ashrah scorpıon sub-zero
bulup ta ne yapıcaksın

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 16:03 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

seni ilgilendirmez :mrgreen: ama verildi hatta artun verdi galiba ama tam hatırlamıyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 16:34 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

yha kardeş verilmiş olabilir ben siteye aratmadım yha verildiyse admin silsin yada modların varsa yetkisi silsin benim için okadar önemli diil zaten benim amacım sizinle paylaşmak msn çokluğu filan diil lütfen tartışma başlatmayın hele benim msjımda :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 16:35 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

bundan sonra arayıp veririm

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2008, 17:35 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

saol