Zaman: 29 Nis 2024, 00:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2009, 15:20 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Köprünün içerisi tamamen karanlık ama elimizdeki ışık aletleri sayesinde rahatça ilerleye biliyorduk ancak ileriden çok tuaf sesler gelmeye başlıyordu herkes korku ile birbirine daha çok yaklaşmaya başlamıştı. Vahşi bir mahluğun sesi gibiydi çok ilginçti açıkçası ama hala devam ediyorduk yürümeye. Aniden bir sarsıntı gideceğimiz yolu kesti tavan çökmüştü resmen ortada kalmıştık. Ama o sesin geldiği yerden çok büyük bir acı ses gelmeye başlamıştı sanki o yaratık birşeylerle mücadele eder gbiydi. Köprünün geçidinin yanında yer alan havalandırma borusundan içeri girip ilerlemeye başladık bu sefer nede olsa çelikten birşey olmamıştı arada bir telli örtülmüş yerler gedlğimizde geçidn diğer yerlerini rahat rahat görebilme imkamımız oluyordu. Ayrıca o sese doğru ilerlmeye devam ediyorduk sanki onunla yüz yüze gelecek gibi bir his oluşmuştu ancak yol ayrımı vardı Reptile soldan gitmemiz yerketiğini söylei oranın yaşayan ormana çıktığını söyledi aldığı kokulardan o tarafta çok kan koktuğunu söylüyordu yani o yaratık insanları öldürüyordu. Neyseki sola doğru gidikçe ses azalmaya başlıyordu yani uzaklaşıyorduk ilerlemeye devam ediyorduk bir saat olmuştu hala yol devam ediyordtam karşımıza ışık süzmesi geliverdi anladıkki yolun sonuna gelmiştik artık rahat rahat gülümsemeye başlamıştım ancak o yaratığın oldu yerdem büyük bir bomba gürültüsü gelmişti herkes şaşırmıştı yaratığın seside kesilmişti herkes birinin yüzüne bakıyordu şaşkınlıkla neler oldu acaba anlamında ama biz ilerlmeke zorundaydık. Artık yolun sonuna gelmiştik sadece kapağı yerinden çıkartıp dışarı çıkmak kalmıştı ki Reptile biz döndü " artık eskisinden daha dikkatli olmalıyısss çünkü yaşayan ormanda çok vahsii yaratılar vars onlar kötü onlar acımassıssdır o yüzden hekes elindeki silahı sakın bırakmasıns" demişti ve birden bir ürperti koptu içimden acaba neler başımıza gelecekti. Kapağı açınca oramın derinliklerind ebulduk kendimizi dışarı çıktığımızda sesler geliyordu kalın ama bağırış sesiydi ben Reptileye dönerek sordum "bu seslerde neyin nesi böyle nerden geliyor bu sesler" oda yanıt verdi "bunlar ağaçlardan geliyor bu ormanın ismisi burdan geliyors ağaçalar yaşıyor insan gibi yürüyüp konuşa biliyorlar görebiliyor o yüzden çok dikkatli olmalıyız" demişti ve birden tüylerim diken diken olmuştu hayatım boyuna asla inanamayacağım şeyle ryaşıyordum hemde aynı gün içerisinde. Neyseki gürültüler bizimle alakalı değildi kendi aralarında iletişim amaçlıymış biz ilerliyorduk ama bir ok aniden bizim yanımızdaki bir ağaca saplandı ağaçtan çığılık sesi gelmişti ağa birden ayaklanmaya başlmaıştı ve bir insan gibi ayakları vardı yüzüde vardı şok üstüne şok yaşıyordum o ok atanlardasavaşçı sesi çıkarark bize doğru geliyorlardı Reptile bize dönerek "Savunmaya kendinizi hazır oluns saldırıyorlar bize" demişti. Hemen elimde nişancı silahına sarılmıştım iyibir usta nişancıydım kursuna gitmiştim iyikide gitmişim. Evet o ok atanları nişan silahı ile görebiliyordum ve anında " evet gördüm geliyoprlar herkes hazır olsun ağaçların arkasında pusuda kalsın işaret verince szilerde ateş edin" demiştim Reptilede bana dönüm" Çok güzel tambir lider ruhu vars sissde çok güzel"-"Teşekkür ederim ama hazırlıklı olaım çok yaklaştılar bize" der demez ağaçlar birden ayaklanıp onlara yürümeye başladılar inanılmaz bir şeydi ağaçlar onları tekmeleye başlıyorlardı bazılrı ayakları altına alıyordu onları bazıları ise sağa sola savuruyordu iki gözüm fal taşı gibi açık kalmıştı inanmıyordum ağaçlar resmen kavga ediyordu gözümüz önünde bir adam bizim önümüze düşmüştü simsiyah birşey vardı üstünede ama sağ omuzunda bir işaret vardı dönüp sormuştum "bu işaret nedir bir bilgin var mı?-"Ahhbunlar kara ejder klanından gelmişler onlar kötüdür onlar hırsız onlar inançsızdır. Terör için vardırlars onların büyük bir aileleri vardırs" demişti o anda bizde kaçmayı planlamıştık işaret verir vermez koşmaya bşladık reptileyi takipediyorduk o bizi güvenli yere doğru götürüyordu bakalım başımıza orda neler gelecekti..

devam edecek....

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2009, 15:25 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

murat abi amma güzel yazmışsın ellerine sağlık çok heyecanlı valla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2009, 15:27 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

sağol sağol daha durun heyecan başlamadı daha

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2009, 15:39 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: İzmir Karakter:Tıbbiyeli Mustafa Dost:Topçu Ahmet Ekrem Dilaver Muzaffer,,Düşman: Abdül,Dimitri
Çok güzel olmuş Murat abi diğer bölüm bugün olurmu
:D

BİDE ŞUNA BİR TIKLA LÜTFEN

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2009, 15:39 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

sağol yorum için büyük ihtimalle olur

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2009, 16:19 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Okurken Kendimi Orada Hissettim Ok Atıldıgı Yerde Donuma Isıodum :mrgreen: :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 May 2009, 21:06 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

çok süper gidiyo valla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2009, 11:14 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Smoke
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
çok güzel ve 1. kişinin dilinden anlatılıyor, çok teşekkürler devam etmelisin dostum

İşte geldim burdayım...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2009, 11:24 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: yozgat takım:fener karakter:scorpion dost:noob saibot blaze düşman:quan chi sub onaga darrius
[quote="Cyber_Smoke"]çok güzel ve 1. kişinin dilinden anlatılıyor, çok teşekkürler devam etmelisin dostum

bencede

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 May 2009, 12:10 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

saolasın murat krdş... güzel olmuş eline sağlk.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: