Zaman: 27 Nis 2024, 19:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:14 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
İşgal (İşgal başlıyor) bölüm bir

Sıradan birgündü. Her zamanki gibi işe git işden gel hep aynı şeyleri yapmaktan adeta gına gelmişti. Ogünlerdendi yine ayakkabımı giydiğim gibi paltomuda üstüme çektiğim gibi dükkanımızı açmak için yola koyuldum. Dükkan mekanı uzak erken kalkan yol alır misali çok çok yürmem lazımdı bizim evimiz Edeniadaki Deidre semtindeydi tabi doğal olarak Markal semtindeki dükkana birhayli uzaktı. Hava ogün karanlıktı halbuki hava durumu bugün oldukça güneşli geçecek diyordu. İçimde birşeylerin sıkıntısı vardı. Zaten hep sıkılırım pimpirkliliğim yüzümden başıma gelmeyen kalmamıştır zaten. Annemle bugün işe giderkenki vedamız beni biraz tuaflatmıştı annem sanki bir daha beni göremiyecekmiş gibi sımsıkı sarılıp anlımı öptükten sonra gözleri dolu dolu göndermişti. Gerçi bendede birşeyler kopmuştu o veda anında. Herneyse otobüs durağına gitmiştim. Biletimi aldım ve otobüsü beklemeye koyuldum. Ootobüs gelene kadar hava iyice kararmaya başladı. Öyleki havada güneşi görmek imkansız hale gelmişti. Rüzgar çıkmış hafif hafif meltem şeklinde esiyordu. Pankartlar asıyordu Kral Jarold ile Kraliçe Sindelin içinde bulunduğu saat ambrişürleride zangır zangır sallanıyordu. Ootobüs gelmişti sıraya girmiştim. Bayda kalabalıktı. Otobüse bindiğimde ayakata kalmıştım neyseki bir çocuk bana yer vermişti. Teşekkür edip oturmuştum. Ootobüs harek etmeye başlamıştı. İlerliyordu kavaşkta durdu malum trafik lambası kırmızıyı gösteriyordu. Hemen gözüm polis memurlarına çevrildi herzamanki gibi Kurist Stryker bey birilerine ceza kesmekle meşgul. Bu seferki biraz kötü karşısında sarhoşun birisi vardı. Adam inkar ediyor Stryker bey ise çileden çıkarıyordu. En son jopunu çıkaran Stryker beye atam teslim olmuşçasına ellerini havaya kaldırmıştı. O an otobüs hareketlendiyeşil ışık yanmıştı anibir sarsıntı hissetik otobüs şöföründen şüpelendik acaba budamı sarhoş diye. Ama adm birden arabadan çıknca bir bağırış sesi duyduk "deprem oluyor, deprem oluyor canınızı kurtarın" edalarıyla. Hemen paniklemiş halimizle herkez otobüsten çıkmaya çalışıyordu. Kimi akıllı kişiler camı kırıp dışarı çıkmıştı. Benide birisi camdan dışarı çıkmama yardımcı olmuştu teşekkür etmiştim ismini sorduğumda isminin Kai olduğunu öğrenmiştim. Bende ona çok teşekkür ettiğimi söyleme az kaldıki daha büyük bir sarsıntı yaşandı. Bir çocuk "anne havaya bak ateşlenmiş" diye konuşunca herkez gökyüzüne bakar duruma geçti. Gerçketen inanılmaz birşeydisanki hava yanıyordu tuafbir ateş girdabı vardı içinden damla damla teşler çıkıyordu üstelik. Herkes sığınacak bir yer bulmaya çalışırken ateş damlaları iyice yoğunlaşmıştı. Bende kendimi bir mağazaya atmaya çalışmıştım. Büyük bir patlama sesi işittik ardından bir semt ötesi bir yanda çığılıklar yükselmeye başlamıştı. İçimde artık inanılmaz büyük bir korku vede şaşkınlık hakimdi. Herkes birbirine sarılmış ağlar vaziyete çok yakınşekildeki oyüzlerle tutunmuşlardı. Birşeyler oluyordu ama nedir tam bilemiyorduk. Yol aniden çatlamıştı bir gümbürtü geiyordu vede ardı ardına. Bu ses dahada çok yaklaşıyordu bize içimdeki o korku paniğe bıraktı yerine neyseki Kai denen o çocuk vardı. Oda bizimle bbrilikte köşedeki mağazaya sığınmıştı. O gümbürtülü sarsıntı iyice bize yaklaşıyordu sanki dinozor bize geliyor gibiydi televizyonları açık olan iş yeri sahibi "bakın özel hal ilan edilmiş ülkede" diyince anladımki artık çok kötü olaylar olmaya başlamıştı. Tam güvenlik güçlerinden sorumlu bakan bonuşurken yayın kesilip duruyordu. Aniden birisi yayına girdi. Üstelik korkunç bir gülüşle. Adam piskopata benziyordu. Kafasında kurukafaya benzer birşey vardı gözleri ise kıpkırmızı cehennem kaçkını gibiydi ve şöyle söylüyordu "artık benim önümde diz çökeceksiniz" dedi bir daha o piskopat gülüşünden sonra ekrandan kayboldu. O sırırada elektiriklerde gitmişti tamamen karanlıkta kalmıştık hava zaten mosmordu birde elektirkler kesilince tam olmuştu. Acaba annem şimdi ne yapıyordur. Nerdedir umarım komşusuna sığınmıştır. Çünkü eğer içimdeki ses yanılmıyorsa artık hiç bir şey eskisi gibi olamyacaktı...

Devam edecek...

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:24 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: İzmir Karakter:Tıbbiyeli Mustafa Dost:Topçu Ahmet Ekrem Dilaver Muzaffer,,Düşman: Abdül,Dimitri
O helal olsun süper yav Murat abi niye kitap yazmıyon
Hatta süperin de üzeri
Hatta dahada ötesi :D

BİDE ŞUNA BİR TIKLA LÜTFEN

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:26 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

abartma loo :D

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:29 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: İzmir Karakter:Tıbbiyeli Mustafa Dost:Topçu Ahmet Ekrem Dilaver Muzaffer,,Düşman: Abdül,Dimitri
Vallahi çok güzel bak ben kitap yaz derken ciddiydim :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:33 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

yazmadığımı nerden biliyorsun zaar :?: :!:

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:34 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

tmm ben bunla ilgili bir kitap yaz dedim yani yazıp yazmadığını bilmiyorumki

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 13:37 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

yok bunu şimdi yazdım ama buna benzer ve kendi yarattğım dünyalarım var elbette dövüş hikayeleri falan onları yazıyorum elbette

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 14:18 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Smoke
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Kanka Müthişsin, lise yıllarının hakkını veriyorsun :)

İşte geldim burdayım...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2009, 14:20 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

sağol ilk moderatör madalyamıda almış durumdayım sağol var ol

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 18:40 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: yozgat takım:fener karakter:scorpion dost:noob saibot blaze düşman:quan chi sub onaga darrius
sağol murat abi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 18:52 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: Netherrealm karakter:scorpion dost:yok düşman:Sektor , Drahmin , Moloch ,Onaga, Sub-Zero,Quan-Chi
Teşekkürler süper olmuş.

Dünyanın en güzel oyunu için tıkla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 18:54 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

çok süper olmuş.murat abi
daldım gittim vallaha.
devamını merakla bekliyorum.
bencede sen kitap yaz.

Başa Dön