Zaman: 27 Nis 2024, 23:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2010, 00:58 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

haydutkoya katılıyorum..Bu filmi Mortal Kombat yapan birşey kalmamış sadece filmin ismi mk ben beğenmedim ama belkide bu yılda güzel bişeyler çıkarabilirler tabii scorpion ninja kostümü ile görünürse

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 12:12 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

film 2013 te vizyona girecekmiş ozamana kadar 50 kere deisiklik yaparlar :P

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 13:24 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
ScoRPioN31 yazdı:
film 2013 te vizyona girecekmiş ozamana kadar 50 kere deisiklik yaparlar :P

Film 2013 te vizyona girmicek. O resmi olamayan bir bilgiydi şimdi tanıtım klibi çekildiğine göre muhtemelen 2011 de en çok 2012 de vizyona girer.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 14:37 
God
God
Kullanıcı avatarı

Ya birçok kişide de bu kısa filmin yeni çıkacak oyunun tanıtımı amacıyla çekildiğini düşünüyor. Mortal Kombat'ın haklarını satın alan Warner Bros.'u bu yapımın maaliyetini karşılaması için ikna etme amacıyla çekildiğini kısa filmde rol alan oyuncular da söylüyorlar. Proje şu an devam etmiyor. Ancak Warner Bros. el atarsa ki büyük olasılıkla el atacak, şu ana kadar gördüğümüz en iyi Mortal Kombat filmini izleyebiliriz gibi görünüyor....

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 14:40 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

snooker06 yazdı:
Ya birçok kişide de bu kısa filmin yeni çıkacak oyunun tanıtımı amacıyla çekildiğini düşünüyor. Mortal Kombat'ın haklarını satın alan Warner Bros.'u bu yapımın maaliyetini karşılaması için ikna etme amacıyla çekildiğini kısa filmde rol alan oyuncular da söylüyorlar. Proje şu an devam etmiyor. Ancak Warner Bros. el atarsa ki büyük olasılıkla el atacak, şu ana kadar gördüğümüz en iyi Mortal Kombat filmini izleyebiliriz gibi görünüyor....

çok iyi olur kesinlikle. bir mortal kombat filmi izlemeyi özlemiştik gişede istenilen başarı yakalanırsa yeni filmleri de çekilebilir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 22:14 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

2013 ten önce gelicek ve bu sadece bir kısa film. Mk 9 Tutarsa MK ya yeni bir film yapılabilir. MK Rebirth çok değişikti açıkçası Çok farklı bir format. youtube da MK Rebirthi 3 Milyon Kişi İzlediğine göre yeni film yapılmasıda muhtemel

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2010, 00:46 
Human
Human

Liu kang olucakmı ya olmassa çok kötü olur

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2010, 15:31 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

furab yazdı:
Liu kang olucakmı ya olmassa çok kötü olur

daha hiç bişey belli değil.film olucakmı o bile kesin değil :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2010, 17:26 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Vallah bana güzel geldi. Son sahnesi süperdi. Scorpion "Hanzo Asashi Öldü, Ben Scorpion'um" diyor. Sonra da "Get Over Here" Cidden artisliğe bak :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2010, 17:09 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Hacı benim bildiğim kadarıyla bu film için yapılmış bi video sonya bladeyi oynayan kadın twitter duvarında yazmış bu film için çekilmiş kısa film die filmi daha günümüze uyarlamışlar nedeni ilk 2 filmin (özellikle 2. filmin) tutulmamasından kaynaklanıyor. sen ben hepimiz gider izleriz onda bişi yok ama demekki yeterli bulmuyorlar ve fantastiklikten biraz kaçınmışlar. böyle kısa filmlerle yeni durumları bize anlatmaya yeni mortal kombatı bize öğretmeye çalışacaklar gibi. ayrıca bende hiç beyenmemiştim tamamen gerçeklikte bi yere kadardı. ama scorpionun gözlerini görünce doğa üstü bişiler olacağını hissettiriyor. ayrıca videonun altyazısı bile çıkmış :D :D araştırırsanız bulabilirsiniz.

konuda alperin dediği gibi shang tsung bu raptileyi barakayı bi turnuvaya çağırıyo işte mortal kombatın hikayesi turnuvada çok iyi seri katiller , dövüşçüler vs. olcak orda shang tsung'u barakayı reptileyi öldür diyo. scorpionda ben neden bunu yapiyim ki dio ben istesem burdan çıkabilirim bunun farkındasınız dio ve kelepçeleri açıyo :D sonya giriyo sub zerodan bahsediyo scorpion o ölü bi adam dio sonyada bu fotoğraflar dün çekildi dio işte turnuvaya katılcak fln diyo git turnuvada hepsini öldür diyo :D konuda bu

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2010, 22:21 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

güzell :) :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2010, 10:20 
Human
Human

Filmin çıkış tarihi 2013 diye söyleniyor (+18).Ayrıca ingilizceniz varsa masadakinin scorpion oldugunu anlarsınız.Sonya Sub-Zero yaşıyor diyince scorpion masayı terk ediyor ?)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Tem 2010, 11:16 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

bence fena değildi ama scorpionun normal insan gibi gözükmesi açıkça mk yı bozmuş :evil:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2010, 20:39 
Human
Human

Olaya farklı bakmak lazım ve günümüze indirgemeleri bu karakterlerin daha fazla aksiyon halinde olacağını düşünüyorum. Hatta bu film diğer iki filmden çok daha iyi olacak diye düşünüyorum.

Ancak film 2013'de vizyona girecekmiş açıklaması tuhaf geldi. Trailer çekiliyor ama film 3 yıl sonra? bence bu konuda bize süpriz yapılabilir...

Bu defa kahramanımız Scorpion :) Yakışır diyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2010, 20:36 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Bence olması gereken olmuş düşündüğünüz gibi MK formatının dışınada çıkıldığı yok jaks scorpionun reptile ve baraka gibi katillere karşı turnuvaya katılmasını istiyo ama scorpion kabul etmiyo . ta ki sub zeronun yasadığını ve bu turnuvaya katılacağını öğrenene kadar izleyin ve görün film cıkarsa en tatmin edici MK filmi olacak ki turnuva basladıgında tüm ninjalar kendi haline bürünür diye düşünüyorum . ayrıca jaks rolündeki aktörün blood and bone diye bir filmi var fragmanına bakın adam nasıl dövüşüyo :D ki tanıtımın dövüş sahneleride bence mükemmel ...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: