Zaman: 28 Nis 2024, 01:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010, 14:50 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Mortal Kombat ( Artık hangi firma sahibiyse ) bir fragman çıkarttı.Ben film olduğunu tahmin ettiğim için buraya açtım ama oyunda olabilir.

Masadaki herifi Kano zannetmiştimde Scorpion'muş :mrgreen:

Not : 16 Yaşından küçüklerin izlemesini tavsiye etmiyorum baya iğrenç yerler var.Hadi hayırlısı bakalım =)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010, 15:30 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

alper506 yazdı:
Mortal Kombat ( Artık hangi firma sahibiyse ) bir fragman çıkarttı.Ben film olduğunu tahmin ettiğim için buraya açtım ama oyunda olabilir.

Masadaki herifi Kano zannetmiştimde Scorpion'muş :mrgreen:

Not : 16 Yaşından küçüklerin izlemesini tavsiye etmiyorum baya iğrenç yerler var.Hadi hayırlısı bakalım =)

Masada Jax ile konuşan Sub-Zero.

~¨Khameleon Fan¨~

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010, 18:46 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Aslında ilk ben koydum ama sonra sildim.Burada masada jax ile konuşan scorpion.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Haz 2010, 20:57 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Paypay88 yazdı:
Aslında ilk ben koydum ama sonra sildim.Burada masada jax ile konuşan scorpion.

Pardon ben görmemişim sonlarını kaçırmışım :oops:

~¨Khameleon Fan¨~

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 00:45 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

kıyafetleri böyleyse o kadar düşerki mortal kombat gözümde scorpiona bakın kostümsüz barakaya bakın saçları uzun falan berbat gerçekten berbat

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 10:57 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Katılıyorum.Annihilation bile daha başarılı bir yapım.

~¨Khameleon Fan¨~

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 12:19 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

mortal kombatla alakası yok bu kadar başarısız ve emeksiz bir yapıt çıkıcağını düşünmemiştim mortal kombat diğe bişey kalmadı ortada

En son MortalKombatKcg tarafından 11 Haz 2010, 01:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 18:45 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Kardeş abarttın iyice daha filmin treiları bile yapılmadı filmle ilgili birşey belli değil sen başlamışın eleştirmeye. Sonuç oalrak bu sadece tanıtım klibi adamlar donla da çıkabilirler filmi izlemeden bu kadar eleştirmek çok gereksiz kanımca. Ve ayrıca umuyorum ki film tanıtımıdır oynu çıkacağı belli oldu zaten filmi de çıkarsa üstüne iyice güzel olur..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 22:33 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

valla bende hiç beğenmedim.yanlış anlamadıysam barakayı doktor filan yapmışlar.çok insani nedenlere bağlamışlar olayları.scorpion tutuklanıyo filan.pek umut vermedi açıkçası.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2010, 23:02 
God
God
Kullanıcı avatarı

Ya film daha çıkmadı. Erken konuşmak yersiz. Ancak şu Trailer'ı yorumlayacak olursam Mortal Kombat'ın felsefesi tam oturmamış gibi. Her karakter aslında insanmış gibi bir hava yaratılmış ve tüm trailer Earthrealm'da geçiyor. Ancak şunu da söyleyeyim film, bu atmosfer boşluğunu hikayesiyle aşabilir çünkü hakikaten müthiş bir kurgu varmış gibi görünüyor. Annihilation'u, katlar bu film. Özellikle Reptile'a da bayıldım. Sonunda Mortal Kombat'ın hakkettiği vahşeti ortaya çıkaracak bir film geliyor sanırım...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2010, 01:42 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

reptile bencede hoş olmus ama scorpion ne öyle yahu annihilationu tercih ederim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2010, 19:14 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Size İngilizcem yettiği kadar anladıklarımı anlatmaya çalışayim.Hanzo Asashi diye birini bunlar yakalıyolar.Bu kendi ülkesinde bir Klan'a mensup.Yani kiralık katil işleri yapıyorlar.Jax bunu özel gettitiriyor(Kelepçe'yi bende anlayamadım henüz.).Sonra buna işlenen cinayetlerden bahsediyolar.Sonra en son cinayeti sen işledin.Kimi öldürdün diye soruyorlar.Bu Sub - Zero'yu öldürdüm diyor.Jax hayır.Kardeşi Noob Saibot'u öldürdün diyor.Buda lanet olsun diyor.Baraka ve Reptile'ı temizlemesini söylüyor.Oda tam çıkarken Jax sakın aptallık yapıp kaçmaya kalkma Hanzo! diyor.Oda Hanzo Asashi öldü.Ben Scorpion'um diyor.Artistliğe bak şimdi :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2010, 20:20 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

Reptile ile kavgalarını izlemeyi çok isterim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2010, 05:03 
Human
Human

bilmeden yorum yapıyorsunuz arkadaşlar :).Bu film kısa bir demo.Sonya blade'i oynayan karakter'in kendi twitter'ında yaptığı açıklamaya göre warner bros'a yeni yapacağı mortal kombat filmi için değişik bir vizyon sunan yönetmenin ön çalışmasından başka birşey değil.Ayrıca reptile akraba evliliği sonucu,baraka çıldırıp seri katil olan bir estetikçi,scorpion anladığımız kadarıyla sadece kör ve çok iyi bir suikastçi,jax dedektif,sonya fbi ajanı,johnny cage gözden düşmüş bir aktör(aynı zamanda gizlice polise yardım ediyor) ve shang tsung da mafya-işadamı karışımı birşey...
Konsept tıpkı christopher nolan'ın batman'e yapmış olduğu şey...Kısacası oyunun evrenini gerçek hayata daha uygun hale getiriyor değişik bir bakış açısı veriyor ve bence çok iyi kurgulanmış.Tahminlerimce oyunun fantastik yanlarını bir kenara atıp(sihir,paralel evrenler,realm'ler) bize oyunun ana mantığını kısacası mortal kombat(ölümcül dövüş)'ı sunmak.Ayrıca MK9 geliyor ve gayet mortal kombat'ın aranan performansında o bakımdan bu film böyle çıksa daha hoş olur bence

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2010, 17:53 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

akcan yazdı:
bilmeden yorum yapıyorsunuz arkadaşlar :).Bu film kısa bir demo.Sonya blade'i oynayan karakter'in kendi twitter'ında yaptığı açıklamaya göre warner bros'a yeni yapacağı mortal kombat filmi için değişik bir vizyon sunan yönetmenin ön çalışmasından başka birşey değil.Ayrıca reptile akraba evliliği sonucu,baraka çıldırıp seri katil olan bir estetikçi,scorpion anladığımız kadarıyla sadece kör ve çok iyi bir suikastçi,jax dedektif,sonya fbi ajanı,johnny cage gözden düşmüş bir aktör(aynı zamanda gizlice polise yardım ediyor) ve shang tsung da mafya-işadamı karışımı birşey...
Konsept tıpkı christopher nolan'ın batman'e yapmış olduğu şey...Kısacası oyunun evrenini gerçek hayata daha uygun hale getiriyor değişik bir bakış açısı veriyor ve bence çok iyi kurgulanmış.Tahminlerimce oyunun fantastik yanlarını bir kenara atıp(sihir,paralel evrenler,realm'ler) bize oyunun ana mantığını kısacası mortal kombat(ölümcül dövüş)'ı sunmak.Ayrıca MK9 geliyor ve gayet mortal kombat'ın aranan performansında o bakımdan bu film böyle çıksa daha hoş olur bence

bizde bundan beğenmedik ya işte.mortal kombatın dışına çıkılmış.ben napıyım kör suikastçiyi estetikçi katili.sıradan her aksiyon filminde bulunur böyle şeyler.mortal kombatı mortal kombat yapan, kategorisindeki diğer oyunlara göre farklı olmasıdır.sen o farklılığı alırsan içi boş bişey kalır.kurgu güzel olabilir ama bu beni ilgilendirmiyor.film mk nin sadece ismini içeren güzel bi alsiyon filmi olur anca.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: