Zaman: 28 Nis 2024, 19:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2008, 07:18 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Evet sizlere bu dizi ile ilgili bildiğim bilgileri paylaşmak istedim.Çünkü Knal D'De yayınlandığı tarihte kaçırmadan her bölümünü izlerdim ve hatırladığım kadarını sizlere yazdım.

1 Kun Lao: Bir keşiştir. Mk turnuvasında Shag Tsungu yenerek başarı elde etmiştir. Ama başı hep belaya girmiştir. Gelede Shang tarafından türlü türlü belalara giriş ama kurtulmayı başarmıştır.

2 Siro: O bir sürgün askerdir. Tapınak önünda Taja ile kapışırken Kung Lao ile tanışır dost olur ve ona yardım eder sürekli.

3 Taja: Hırsız ama yetim büyümüştür. Hırsızlık yaparken tapınak önünde Kung Lao ve Siro ile karşılaşır ve sonra onlarla birlikte hareket edip artık iyilik yapmak ister.

4 Vorpax: Kreeya'nın kızıdır ve tahtının tek varisidir. Önce kötüymüş gibi Sho Khan'ın maden ocağında kalarak casusuluk yapmıştır ama aslında amacı Kung Lao ve Raiden'e yardım etmektir.

5 Shang Tsung: Kung Lao'yay neilerek turnuvayı kaybeder. Shao Khan onu cezalandırır. Ama kinli bir kişi olan Shang bunun hesabını almak için Kung Lao'dan yapmadığı kötülük ve düzen bazlık kalmaz.

6 Raiden: İiylerin başı ve Kung Lao'nıun akıl hocası ve koruyucusudur. Siro ve Taja'yı koruma altına almak istemiştir. Ve sürekli yardım etmek istemiştir.

7 Sho Khan: Baş kkötü karakter. Her şeyi yıkıma uratmak ister. Başta Kung Lao'yu öldürmek ister. Sonra Reiko sayesinde tüm rakiplerini öldürür.

8 Scorpion: Önce akrep şeklindeydi. Sonra Takkeda adlı kişinin bedenine girdi. Böylelikle yeniden insan gibi yaşamayı başardı. Hedefi Kung Lao ve Sub-Zero'yu yok etmektir.

9 Sub-Zero: Önceden Kung Lao ile kapışan ve sonradan Scorpionla savaşa girdi. Ama en sonunda Kung Lao ile iyi anlaşmaya başladı ve bu kezde Shang Tsungla gizli savaşa girdi. Amacı KKung Lao'yu Shang Tsung'dan korumaktır.

10 Noob Saibot: Sub Zero'nun abisi gerçek Sub-Zero'dur. Ancak ruhu kirlenmiştir. Ve başta kardeşi olmak üzere Kung Lao, Siro, Taja, Vorpax, Scorpion'la uğraşmaya başlar.

11 Quan Chi:Hedefi Shang Tsungu ortadan kaldırmaktır. Bu yüzden önce anlaşma yapar ve yardım eder gibi yaparak aslında tuzağa düşürmek ister. Ama sonraları Kung Lao ile araları açılır ve bu kezde Kung Lao ile kapışır.

12 Kitana:Shao Khan'dan intikam almak ister ve dolayısyla Kung Lao ile iyi geçinir. Gönüllü olarak hep aynı tarafı tutar. Esans sayesinde Edeniayı kurtara bilicek tekk kişi oma şansı tek ondadır.

13 Mileena: Kitana'nın yerine geçip Kung Laoyu öldürmek ister ama başaramaz ve sürgüne yollanır.

14 Rain: Kötülük tarafında yer alan Rainin amacı herkesten intikam almaktır. Özellikler Kung Lao ve diğer iki arkadaşından.

15 Reiko:Shao Khanın generali olan Reiko ordu hazırlatıp hem tüm düşmanlardan öç almış hemde Dünya kapsının Shao Khan'a açılmasına vesile olmuştur.

16 Reptile:Sürüngen ırkı komitesinde yer alan Reptilenin amacı Kung Lao'yu öldürmektir. Ama yanlışlıkla Taja'nın erkek arkadaşını öldürür. Sonaraları Shao Khanlada arası açılan Reptile gizlenme yolunu tercih eder.

17 Smoke: İntikam almak için çırpınır ama hiç birşey yapamaz Raiden engeline rast gelir.

18 Goro:Shokan ırkının prensi olan Goro, Shao Khan'nın maden ocağının güvenliğinden sorumlu olarak dizide karşımıza çıkıyor.

19 Omegis:Büyü yaşlı kadındır aslında. Ama büyü saysinde çok güzel bir kadına dönüşe biliyor. Siro ve Taja'ya sürekli yardım yapar.

20 Jen:Kung Lao'nun sevgilisidir. Ancak Scorpion tarafından öldürülür.

21 Kiri: Dişi reptiledir. Siro ve Taja ile sorun yaşamıştır. Ama sonraları iyi geçinme yolunu seçmiştir.

22 Ankha: Dişi reptiledir. Kiri gibi aynı şekilde Taja ve Siro'ya yardım etmek istemiştir.

23 Siann: Quan Chinin yardımcı bayan dövüşçüsüdür. Sonraları Sho Khanlada sorunlar yaşamıştır.

24 Mika: Siann gibi oda Quan Chi'ye yardımcılık eder.

25 Sora: Quan Chi'nin en büyük yardımcı bayan dövüşçüsüdür.

26 Qali:Kitana ile dosttu ama sonraları can derdinden taraf değiştirir ve Shao Khan'nın tarafını tutar.

27 Kreeya:Baş kralice kreeya halkının ana kraliçesidir.

28 Jola:Black Dragon taht bayan varsidir. Babsını öldürüp madaolyonu almıştır. Shang Tsungun yardımı ile dişi dragona dönüşür ve Kang Lao ile kapışır fakat yenilir.

29 Kebral:Jolanın abisi b-ve Black Dragonun taht erkek varisi aslında iyilerden taraftır ancak jola tarafından öldürülür.

Evet hatırladıklarım bunlar taa Kanal D 'de yayınlandığı tarihten hatırladım bunları. Umarım yazımı beğenirsiniz.

Resim Resim

En son Abel-Guile tarafından 22 Oca 2010, 09:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2008, 13:01 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

saol bilmiodum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Kas 2008, 13:58 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

az çok biliyodum amayinede saol.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2008, 21:26 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Konum: İstanbul Kişilik:Quan Chi Dost:Moloch Düşman:Scorpion
iiymis eline saglık

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2008, 22:36 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

emeğine sağlık

EfsaNe Yeni payLaşımLarıyLa geri Döndü Zuhaha xD

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2008, 22:43 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Conquesti Merak Ediyorum vayy şerefsiz Qali vayyyyyy :evil:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2008, 16:03 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

harikasın dostum bunları bilmek ii oldu emeğine sağlık :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2009, 04:17 
Human
Human

arkadaslar bende ıngılızce tum bolumlerı war.ama maalesef cok ıyı bır dızı degıl.we maalesef bu dızıyı ceken kısının mk3un fılmının yazarı oldugunu solemem gerek.yanı fılmde oyunlarda hıc olmayan karakterlerı gormeye hazır olun.bu arada fılmın cıkıs tarıhı 2010 haberınız ola.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2009, 01:22 
Human
Human

slm iyide o dizide bu karakyerlerin çoğu çıkmamıştı hatırlıyorum ben:))kunglao zero ve sasa onlar dosttu. sahng tsung, jade ve lin-kuei tarikatı dosttu. nadiren reptıle çıkıyordu fakat döğüşmedi hiç ,lin-kueiden sub-zero çıkıyordu oda kunglao zero ve sasa ile dövüşürken raıden geldi sub-zero kaçtı:? oda tekrar çıkmadıki:?? gerisini görmedim ben:??bazanda oyunlarda adı geçmeyen 1 kaç karakter çıktı sadece bir bölümlük o kadar.goro shaokahn hiç çıkmadı:))başkada kimse çıkmadı:??
siz nerde izlediniz hayret valla:??zaten hep aynı bölümleri tekrar edip duruyorlardı:))

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2009, 01:26 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
sen nerden biliyrsun ben 21 yaşında ve ingilizce bilen birisiyim offical sitesini gez görr vede ben lise 1 e giderken yayınlandı hatta geçen sene gene flash tv yayınladı yine izledim ve ayrıca ben eski bir conquest fanıyım hiç bir bölümünü kaçırmadım ve günlük tutuarım o günlüklerimde bile o bölümde neler oluyordu yazardım.. bide sasa değil taja hatta bunun bir benzeride special forcesde görüldü tasia diye ....

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2009, 16:39 
Human
Human

kanal d verirken izliyodum. ama 1 ay bile oynamamıstı altyazıda bulamadım sonra iyi oldu burda okumam sagol

bu arada sub zeronun ne oldunu anlatmıstı dizide. shang turnuvaya sokmak icin super dovuscular yaratmaya calısıyo . bisuru cocuk kacırıyolar bunları tapınakta o yastan egitmeye baslıyolar. keşiş egitimi alınca gucleride oluyo tabi. ama sub zero onların askeri olarak yaratıldı. nasıl iyi oldu oraları kacırdım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2009, 17:13 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
bn bu dizinin tüm bölümlerini ingilizce izledim. dizi hakkında her şeyi biliyorum. dizi mk1 den çok öncesini anlatıyor. yani ilk mk turnuvasını.taja ve siro büyük kung lao nun arkadaşları. bu dizide oyunda olmayan karakterler var am bu doğal çünkü dizi mk1 den bikaç yüz yıl öncesini anlatıyor. ama dizi kötü sonla bitiyor. shao kahn dünyayı ele geçiriyo , raiden kung lao ve arkadaşlarını öldürüyo. bnce dizi güzel ve izlemee deer. özellikle dövüş sahneleri çk başarılı. bu arada bu paylaşımı bn mkfans ve başka yerlerdede görmüştüm. bu alıntımı yoksa snmi yaptın?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2009, 17:25 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Güzel bilgiler teşekkürler.. En yakın zamanda bende izleyeceğim bu diziyi.. Hoşuma gitti..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2009, 17:45 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

Bilgiler için saol birazını biliodum ama yenilerini öğrendim 8)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2009, 00:51 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Reiko Must Die... :evil: nefret ediyorum o adamdan.!

bu arada bilgi için sağol hocam.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz