Zaman: 27 Nis 2024, 19:28

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 15 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 15:20 
Human
Human

arkdaslar kusura bakmayın belki aptalca gelcek ama ogrenmem lazım mortal kombat deadly alliance ilerlemelimi arkadaslar ona göre indirecem ben mortal kombatın ilerlemeli olmasını seviyorumda bideee
psp için scorpion teması olan varsa elinde paylaşa bilirmi ricam simdiden teşekkürler arkadaslar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 16:30 
God
God
Kullanıcı avatarı

Bilmediğin şeyleri sorman ve yanıt alman çok normal. Bunun aptallıkla bir ilgisi yok. Hepimiz bildiklerimizi paylaşıyoruz. :wink:

Mortal kombat Deadly Alliance'in Konquest modu vardır evet ancak Shaolin Monks kadar gelişmiş değildir. Yalnızca tüm karakterlerin hareketlerini yaparsın ve öyle ilerlersin. Yine de indirip oynamanı öneririm. İşte sana bir örnek ;

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 17:03 
Human
Human

saol kardesimya bitanesin süpersin bide bu oyunu indirdimde disk yanması dio onu nasıl acacam ve fatalityler güzelmi bu oyunda ? en onemlisi kong lou varmı

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 17:46 
God
God
Kullanıcı avatarı

Fatalityler güzel ve evet Kung Lao oyunda var. Disk yanması derken neyi kastediyorsun anlamadım. Sen oyunu Ps2'de mi oynayacaksın ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 18:00 
Human
Human

bilgisayarda kardes oynayacam da acamadım pcsx2 ek dosyasınıda indirdim deceptionun ama hata verio nasıl calıstıracam bu dosyayı dosyanın uzantısı disk yanması kardes

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 18:32 
God
God
Kullanıcı avatarı

Gerekli bilgiler pcsx2'nin içindeki '' Kurulum '' dökümanında var. Oradan bakıp yapacaksın. Dosyanın uzantısı disk yanması değil, iso'dur :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 18:48 
Human
Human

tmm o talimatları izledim ama orda diyoya xbox360 ı tıkla fln filan tıklıyorum uygula diyorum boom hata verio çince oldugu içinde hatayı anlamıyoz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2010, 20:11 
God
God
Kullanıcı avatarı

Öncelikle sakin ol. Bak yine 2. bir konu daha açmışsın. Sana yardım etmeye çalışıyorum. Ha buradan etmişim ha oradan arada bir fark yok. Yine aynı sorunla ilgili 2 ve daha fazla konu açarsan uyarı alacaksın haberin olsun. Bu seni sözlü son ikazım.

Xbox360'ı tıkla ne ya ? Öyle bir şey olmaması lazım. Dikkat et yaptıklarına. Temel olarak oyunun iso dosyasını göstereceksin ve oyuna gireceksin hepsi bu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2010, 03:15 
Human
Human

ha tmm talimatları yaptım playa gelip oyunu acmak için oyunun dosyasını gosteriorum bi soru gelio cince evet hayır die evette desem hayırda desem kapanıo pencere oyuzdende oyun acılmıo

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2010, 04:19 
God
God
Kullanıcı avatarı

Sub-Scorpion yazdı:
ha tmm talimatları yaptım playa gelip oyunu acmak için oyunun dosyasını gosteriorum bi soru gelio cince evet hayır die evette desem hayırda desem kapanıo pencere oyuzdende oyun acılmıo

Go'dan ilk seçeneğe tıklayıp dene bir de.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2010, 11:48 
Human
Human

ok tmm play ile oldu ama cok fena bir sorun cıktı acayip kasıo adama yumruk atarken bile 12 snde yukruk atıo ne yapacam

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2010, 23:56 
God
God
Kullanıcı avatarı

O senin sistemin ile ilgili bir şey. Emulasyon zor bir işlemdir ve çok güçlü PC alt yapıları gerektirir. O nedenle Yapabileceğin pek fazla bir şey yok. Eğer Intel işletim sistemi kullanıyorsan masaüstüne sağ tıkla '' NVIDIA Denetim Masası '' sekmesine tıklayıp Görüntü Ayarlarını performansa göre ayarla. Biraz daha düzelme olacaktır.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2010, 04:00 
Human
Human

snooker06 yazdı:
O senin sistemin ile ilgili bir şey. Emulasyon zor bir işlemdir ve çok güçlü PC alt yapıları gerektirir. O nedenle Yapabileceğin pek fazla bir şey yok. Eğer Intel işletim sistemi kullanıyorsan masaüstüne sağ tıkla '' NVIDIA Denetim Masası '' sekmesine tıklayıp Görüntü Ayarlarını performansa göre ayarla. Biraz daha düzelme olacaktır.

kardes bu 2-3 gündür site geziniyorum actiğin konular olsun yaptiğin yorumlar olsun hepsinde de harikasin (zatenn şunu soyleyim bu forumda senin actiğin konuyu gorunce direkt daliyarim iceri ;) samimiyetimle soyluyorum beni bu sitede tutan sensin ) ALLAH var hakkin gercekten helal.
bak bu baslik altindaki şahse bile elinden gelen yardimi yapiyorsun süpersin yaa nediyim gercek hayata da basarilar birader kly gelsin

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2010, 22:16 
God
God
Kullanıcı avatarı

snooker06 yazdı:

utanzan53 yazdı:
kardes bu 2-3 gündür site geziniyorum actiğin konular olsun yaptiğin yorumlar olsun hepsinde de harikasin (zatenn şunu soyleyim bu forumda senin actiğin konuyu gorunce direkt daliyarim iceri ;) samimiyetimle soyluyorum beni bu sitede tutan sensin ) ALLAH var hakkin gercekten helal.
bak bu baslik altindaki şahse bile elinden gelen yardimi yapiyorsun süpersin yaa nediyim gercek hayata da basarilar birader kly gelsin

Eyvallah dostum. Maksadımız sizleri memnun edebilmek. Başarıyorsak ne mutlu bizlere... :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2011, 15:54 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

konu amacına ulaştıysa silermisniniz arkadaşlar boşa kasmasın daha önceki dönemlerde bu sorun olmuştu :D htırlarsanız tabi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 15 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: