Zaman: 27 Nis 2024, 16:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2010, 01:07 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar neresini beğenmediniz anlamadım.MK Armageddon gibi olmuş ve grafiklerde gayet güzel unreal şimdi birsürü oyunda mevcut bir grafik motorudur.Size en basit örnek TNA Impactin oyunu.oyunda hiçbirşey yok .zaten tutmadı ama görüntüsü gerçekten süper.Bu oyundaki combolar özellikle hoşuma gitti ve bence bize eskiden oynadığımız mk oyunlarının zevkini verecek gibi

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2010, 16:45 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

@Snooker06
Cry engine 3 motoru daha çıkmamış olup 2011'de crysis 2 ile birlikte çıkacaktır.Yani 2007'de çıkan bir motorla 2011'de çıkacak bir motoru karşılaştırmak ne kadar mantıklı bilemiyorum zaten Unrel Engine 4 motoru geliyor .Onla o karşılaştırılır.
Xmen orings
Army of two gibi oyunlarda bu motorla çıktı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2010, 18:11 
God
God
Kullanıcı avatarı

Paypay88 yazdı:
@Snooker06
Cry engine 3 motoru daha çıkmamış olup 2011'de crysis 2 ile birlikte çıkacaktır.Yani 2007'de çıkan bir motorla 2011'de çıkacak bir motoru karşılaştırmak ne kadar mantıklı bilemiyorum zaten Unrel Engine 4 motoru geliyor .Onla o karşılaştırılır.
Xmen orings
Army of two gibi oyunlarda bu motorla çıktı.

Cry Engine 3 motoru çıkmamıştır. Ancak Mortal Kombat 9 oyunu da çıkmamıştır. Yani Mortal Kombat 9 oyununda rahatlıkla Cry Engine 3 kullanılabilecekken 2008 yapımı uyduruk Unreal Engine 3 kullanılacaktır. Zaten o karşılaştırma capture'leri de altını çiziyorum 2011 değil kış 2010'da çıkacak olan Crysis 2'den alınmıştır. Ayrıca Unreal Engine 3, 2007 değil 2008 yapımıdır. Karşılaşma capture'lerinde gösterilen oyun Gears of War 2 PC versiyondur ve Gears of War 2'nin PC versiyonu 4 kasım 2009'da çıkmıştır. Yani 2009 yapımı bir capture ile 2010 yapımı bir capture'ı karşılaştırdım. 2007 ile 2011 değil. Hem arkadaşım Mortal Kombat kış 2010'da çıkacak değil mi ? Neden 2008 yapımı bir oyun motoruyla yapılıyor ? Aslında Mortal Kombat 9'da ne gibi oyun motorları kullanılabilecekken ne gibi bir oyun motoru kullanılıyor ? Ben o karşılaştırmada onu vurgulamaya çalışmıştım. Ama sen yine tabi saçma sapan bir şekilde anladın,olayları tarihlere ve o motorun kullanıldığı oyun sayısına çektin. Tarihlerle neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? Bir oyun motorunun dandikliği tarihle, kullanıldığı oyun sayısıyla değil oyuncuya verebildikleri ile ölçülür. İster tek bir oyunda kullanılsın ister 1.000.000.000.000.000.000 oyunda kullanılsın fark etmez. :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 22:10 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

daha oyun çıkmadan oyunu kötülüyorsun böyle düşündüğüne göre oynadıktan sonra 'ben beğendim' deme

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2010, 22:41 
God
God
Kullanıcı avatarı

MortalKombatKcg yazdı:
daha oyun çıkmadan oyunu kötülüyorsun böyle düşündüğüne göre oynadıktan sonra 'ben beğendim' deme

:mrgreen: sana şu ifadeden başka bir cevap gönderemiyorum kusura bakma. Ben zaten oyunu kötülemedim. Sadece '' Grafikler daha iyi olabilirdi '' dedim. Oyunun zaten son dönemlerin en iyi Mortal Kombat oyunu olacağından kuşkum yok. Sanki Ed Boon'nun 2. kuşaktan kuzeniymişsiniz gibi atladınız. Büyütülecek birşey yok. Ayrıca istediğimi de derim yani. Keyfimin kahyası mısın ? :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2010, 12:05 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

@snooker06
Gears of war 2 xbox 360 platformuna özel bir oyundur ve ona bile 2008 yılında çıkmıştır.Pc platformuyla alakası olmayan oyunun 4 Kasım 2009'da PC'ye çıktığını söylemen yorumun ne kadar fasafiso olduğunu kanıtlar bence.Hem oyunu Netherealm Studios yapıyor.Belki oyuna özel bir motor veya Unreal Engine 3.5 motorunu kullanır adamlar salak değilya mkvsdc'deki motoru kullansın videolardan zaten grafiklerin ne kadar gelişmiş olduğunu anlayabilirsin. :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2010, 15:56 
God
God
Kullanıcı avatarı

Paypay88 yazdı:
@snooker06
Gears of war 2 xbox 360 platformuna özel bir oyundur ve ona bile 2008 yılında çıkmıştır.Pc platformuyla alakası olmayan oyunun 4 Kasım 2009'da PC'ye çıktığını söylemen yorumun ne kadar fasafiso olduğunu kanıtlar bence.Hem oyunu Netherealm Studios yapıyor.Belki oyuna özel bir motor veya Unreal Engine 3.5 motorunu kullanır adamlar salak değilya mkvsdc'deki motoru kullansın videolardan zaten grafiklerin ne kadar gelişmiş olduğunu anlayabilirsin. :wink:

Hmm ok. Ben senle daha fazla oyun konusunda polemiğe girmem. Kinksin kink ! Kim tutar seni...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2010, 17:47 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

@snooker06
Neyi iddaa ediyorsun? Her hangibir kaynak göster bana Gears Of War 2'nin bilgisayarda olduğuna dair.Zor duruma düştünmü böyle kaçmamalısın. :wink:
Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2010, 18:04 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Paypay88 yazdı:
@snooker06
Zor duruma düştünmü böyle kaçmamalısın. :wink:

Vaay bu lafı söyleyene de bak sen. LoL :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2010, 20:23 
God
God
Kullanıcı avatarı

@Paypay88 (bu nasıl bir nicktir yarabbi ?)
Yavrukuşum bak şimdi. Dikkat edersen Gears of War 2 oyununu ilk söyleyen sendin. Ben de karşılaştırma için o resimleri buldum. Resimleri bulduğum sitede 4 Kasım 2009 versiyonu yazıyordu. Ben de Xbox 360 için 2008'de çıktığını söylediğin için bu versiyon olsa olsa PC versiyonudur dedim ve öyle yazdım. Ben Gears of War serisini oynamam, bilmem. Onu gündeme ilk sen getirdin zaten banane çıkış tarihinden. Zaten tartışmamız '' Gears of War 2'nin çıkış tarihi neydi yiaw ?'' tartışması değil ''Mortal Kombat'ın grafikleri daha iyi olabilir mi olamaz mıydı ?'' idi. Sen bu tartışmada bozguna uğrayınca mecburen Gears of War'a kaçmak zorunda kaldın. Bak ben senin gibi asıl konudan kaçıp, senin birkaç mesaj önce Call of Duty Modern Warfare 2'nin Unreal Engine 3 motorunu kullandığı iddaanı (daha çok palavranı) gündeme hiç getirmemiştim. Ama getiriyorum ulan ! Kendimi tutacak değilim. Sen Call of Duty Modern Warfare 2'nin Unreal Engine 3 motorunu kullandığını kanıtla ben de Gears of War 2'nin PC'ye çıktığını kanıtlayacağım. Madem boş konuşuyorsun. Bari adam akıllı konuş, bazı şeyler hakkında bilgin olsun, ondan sonra seninle bu tür tartışmalara girebiliriz.

Ayrıetten canımın içi, tekrarlıyorum ben senin yersiz tartışmandan sıkıştığım için değil konu sitenin kaldıramayacağı bir yöne doğru saptığı için çıktım. Bundan sonra istediğin kadar mesaj bırakabilir, çırpınabilirsin bu konuya ancak umrumda değil. Ben senin bazı ilerlemeler kaydettiğini görmeden sana '' a '' bile yazmam. Ben söyleyeceğimi söyledim. Sen de söyleyeceklerini söyledin. Artık konu hakkında tartışmanın manası kalmadı. Bundan sonra yazacağın her mesaj içindeki hazmedememezlik egondan ileri gelir ki ben senin daha ego hakkında bile en ufak bilgi sahibi olduğunu sanmıyorum...

Son olarak kalbimin en sıcak parçası, bundan sonra yolun açık olsun. Ergenlik döneminde ilerlemen gereken çok uzun bir yol var. Tanrı seni kutsasın ve her zaman seninle olsun. Yolun hep açık olsun. Hadi canım bay bay çav çav !

Not:/ ha bir de Helloween diye bir grup var bak dinle bu tatminsiz egona iyi gelir...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2010, 23:14 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

dövüşün bencexP

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010, 01:56 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

Sonunda Helloween dinleyen birini görmek güzel :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010, 03:18 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

MortalKombatKcg yazdı:
Sonunda Helloween dinleyen birini görmek güzel :mrgreen:

+1 :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2010, 03:48 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

:mrgreen: Victim Of Fate!

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2010, 17:36 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Ben oyunun grafiklerini kendi açımdan beğendim. Yani şu iskelet olayı falan ayrı özellik katmış. Tag Team olacaksa da biz bu Mortal Kombat 9'da coştuk :) . Benim için grafik farketmez zaten :mrgreen:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: