Mortal Kombat HikayeJohnny Cage Kano Sub Zero Sonya
Raiden Liu Kang Scorpion

Liu Kang:

OYUN BAŞI

LIU KANG, ESKİDEN GİZLİ BİR WHITE LOTUS (BEYAZ ZAMBAK) KLANI ÜYESİYDİ. O, SHAOLIN TAPINAĞI TURNUVASI'NDA, WHITE LOTUS (BEYAZ ZAMBAK) KLANI'NI TEMSİL EDİYORDU. KANG, SHANG TSUNG'A VE ONUN LANETLİ ORDULARINA RAĞMEN KENDİ GÜCÜNE İNANDI.

OYUN SONU

GORO ÖLDÜRÜLDÜKTEN SONRA SHANG TSUNG'UN DA SONUNU GETİREN LIU KANG OLDU.LIU KANG, EV SAHİBİNE KARŞI YETENEKLİ BİR DÖVÜŞ SERGİLEDİ; SHAOLIN TAPINAĞI'NIN SAHİBİNE KARŞI. KANG'IN CESARETİ VE GÜCÜ HER ZAMAN HATIRLANACAK. LIU KANG, MÜSABAKADAN SONRA, SHAOLIN TAPINAĞI'NDA KENDİ GELENEKLERİNİ DEVAM ETTİRDİ.BU TURNUVADA, GERÇEK GURURUNU VE SAYGINLIĞINI KAZANDI.

Johhny Cage:

OYUN BAŞI

JOHNNY CAGE, ÇOK ÜSTÜN DÖVÜŞ YETENEKLERİ OLAN BİR DÖVÜŞ SANATÇISIDIR. DÜNYADA EN USTA DÖVÜŞÇÜ TARAFINDAN EĞİTİLEN JOHNNY CAGE, DOĞAL YETENEKLERİNİ KULLANARAK, BÜYÜK BİR YILDIZ OLMAYI BAŞARDI. O, ŞİMDİ ''EJDER YUMRUĞU'' VE ''EJDER YUMRUĞU II'' FİLMLERİNİN HASILAT REKORLARI İLE GERÇEK BİR ŞAMPİYON. O BUNU HAKETTİ...

OYUN SONU

TURNUVADAKİ DÖVÜŞLERİNDE YAŞAM İLE ÖLÜM ARASINDA GİDİP GELDİ. KENDİ DÖVÜŞ YETENEĞİNİN GERÇEK ÖNEMİNİ O ZAMAN ANLADI. HOLLYWOOD'A DÖNÜNCE DE ''BÜYÜK ŞAMPİYON'' ÜNVANINI KORUMAYA DEVAM ETTİ. SONRA BİR FİLM ÇEKMEYE KARAR VERDİ: MORTAL KOMBAT: ÖLÜMCÜL DÖVÜŞ VE BU FİLMİ DE BAŞARIYLA BİTİRDİ.

Raiden:

OYUN BAŞI

ŞİMŞEKLER TANRISI RAIDEN, DİĞER TANRILAR TARAFINDAN DA DESTEK GÖREN SAYGIN BİR TANRIYDI. O, SHANG TSUNG'TAN ÖZEL BİR DAVET ALDI. KENDİSİ VE TURNUVDAKİ DİĞER YARIŞMACILAR İÇİN.

OYUN SONU

RAIDEN'İN KAZANMASI, HİÇKİMSE İÇİN ŞAŞIRTICI OLMADI. O, SHANG TSUNG'UN BÜYÜLERİNDEN , GORO'NUN İNSANLIK DIŞI ORDULARINDAN YA DA DİĞER LANETLİ DÖVÜŞÇÜLERDEN HİÇBİR ZAMAN ETKİLENMEDİ. RAIDEN, DİĞER MÜSABAKA İÇİN DAVETİYESİNİ ALMIŞTI BİLE. DİĞER TANRILARIN VE DÖVÜŞÇÜLERİN DE KATILACAĞI İKİNCİ TURNUVA İÇİN. SAVAŞTAN YILLAR SONRA, YENİ BİR NEFRET ORTAYA ÇIKTI. BU SAVAŞLARIN SONUCU, DÜNYAMIZIN SON YIKIMI OLACAK. MUTLU GÜNLERE!

Scorpion:

OYUN BAŞI

SUB-ZERO İLE ÇOK İYİ ARKADAŞLARDI. SCORPION'UN KİM OLDUĞU VE NEREDEN GELDİĞİ BİLİNMİYOR. O'NA SUB-ZERO'DAN NEFRET ETMESİ ÖĞRETİLMİŞ. SCORPION, LIN-KUEI KLANI'NA VE NİNJALAR ARASINDA BİR İŞARET OLMASINA KARŞI ÇIKTI.

OYUN SONU

SCORPION, LİN KUEİ'YE GİRDİĞİ ZAMANLARDA ÖLDÜRÜLDÜ.SCORPION'U ÖLDÜREN KİŞİ EN YAKIN DOSTU SUB-ZERO. SCORPION, LIN-KUEI'YE GİRMEDEN ÖNCE EVLİYDİ. BİR EŞİ VE ÇOCUĞU VARDI. O İNTİKAM ALMASI İÇİN BİR BÜYÜCÜ TARAFINDAN DÜNYAYA GERİ YOLLANDI. SCORPION'UN ZAFERİ İLE TURNUVADAKİ ''BÜYÜK ŞAMPİYON'' ÜNVANI, DEĞERİNİ FAZLASIYLA ÖDEYEN BİRİNİN OLDU. AMA BU ÖLEN AİLESİNİ HİÇBİR ZAMAN GERİ GETİRMEYECEK. VE O BUNUN ACISINI DAİMA NEFRETLE HİSSEDECEK.

Sub-Zero:

OYUN BAŞI

SUB-ZERO' NUN GERÇEK İSMİ VE KİM OLDUĞU BİLİNMİYOR.AMA O YİNE DE ÇİN NİNJALARI İÇİN BİR EFSANE OLAN LIN-KUEI KLANI'NA AİT OLDUĞUNA İNANIYOR.

OYUN SONU

SAVAŞTAN SONRA, ''BÜYÜK ŞAMPİYON'' ÜNVANINI ALDI VE GÖLGELERİN ARASINDA KAYBOLDU. BU, SHANG TSUNG' A KÖLELİĞİNİ SONA ERDİRMESİ İÇİN BÜYÜK BİR FIRSATTI. O ÇOK UZUN ZAMANDIR SHANG TSUNG'A KÖLE OLARAK ÇALIŞIYORDU. GÖREVİNİ TAMAMLADI VE ŞANIYLA GERİ ÇEKİLDİ.

Kano:

OYUN BAŞI

KANO, KÖTÜLÜKTEN YANA OLAN BİR PARALI ASKERDİR.KANO, GÜCÜNÜ SADECE KATLİAM İÇİN KULLANIR.HIRSIZ KANO, HAYATINI SUÇA VE ADALETSİZLİĞE ADAMIŞTIR.O ÜYE OLDUĞU BLACK DRAGON (KARA EJDER) KLANI'NA DAİMA SADIK KALDI. BLACK DRAGON KLANI'NIN TÜM ÜYELERİ ÇOK TEHLİKELİ İNSANLARDIR.

OYUN SONU

SHANG TSUNG VE GORO'NUN TURNUVADAKİ İHANETİ, KANO'YU DERİNDEN ETKİLEDİ.BU KIZGINLIKLA TÜM NEFRETİ DORUĞA ULAŞTI.O'NUN ANARŞİ VE ÖLÜM HÜKÜMDARLIĞI SONA ERMİŞTİ. KANO, TURNUVADAN TÜM BLACK DRAGON KLANI ÜYELERİNİ DE YANINA ALARAK GERİ ÇEKİLDİ. SONSUZA KADAR.

Sonya:

OYUN BAŞI

SONYA, A.B.D. ÖZEL TİMİNİN EN İYİ ÜYELERİNDENDİ.O VE KOMUTASINDAKİ ASKERLER, KANO VE BLACK DRAGON KLANI'NI TAKİP ETTİ. SONYA, KANO'YU MORTAL KOMBAT MÜSABAKALARININ YAPILDIĞI ADAYA KADAR İZLEDİ. ANCAK BU, SONYA'YA KURULMUŞ BİR TUZAKTI. SHANG TSUNG, SONYA VE KOMUTASINDAKİ ASKERLERİ PUSUYA DÜŞÜRDÜ.

OYUN SONU

SONYA VE KOMUTASINDAKİ ASKERLER, SHANG TSUNG TARAFINDAN ESİR ALINDI. SONYA'NIN TEK UMUDU TURNUVAYI KAZANMAKTI. SHANG TSUNG, EĞER SONYA TURNUVAYI KAZANIRSA, TÜM ASKERLERİ VE O' NU BIRAKACAĞINA SÖZ VERDİ. EĞER SONYA TURNUVAYI KAZANIRSA. O'NUN ZAFERİ, TÜM ASKERLERİ SERBEST BIRAKACAKTI .AMA KAZANSA BİLE, NE BLACK DRAGON KLANI SON BULACAK, NE DE SHANG TSUNG'UN ORDULARI DAĞILACAK.

Goro:

OYUN BAŞI

GORO YAŞIYOR... SON 500 YILDIR SHANG TSUNG'A YENİLMEYEN SADECE 2000 YAŞINDA, YARI İNSAN / YARI EJDERHA SAVAŞÇI GORO KALDI. O BÜYÜK ŞAMPİYON ÜNVANINI BİR SHAOLIN RAHİBİ KUNG LAO' YU YENEREK KAZANDI. GORO, SHAOLIN TAPINAĞI'NDA SHANG TSUNG'UN EMRİNDE BİR ORDU KOMUTANI. SHANG TSUNG'UN ESARETİ ALTINDA.


Geri dönmek için tıklayınız