Mortal Kombat X Karakterleri Artık Maskesiz

Mortal Kombat X sıradan dövüş simülasyonlarından farklı bir hal almaya başladı. NetherRealms'ın son çıkardığı klasik dövüş serisi, içindeki bir çok klasik dövüşçüsü, yeni karakterleri ve bağımlılık yapan oyun stili sayesinde yılın en çok satanları ünvanını yakaladı. Mortal Kombat X, şüphesiz oyunun güncel kalması için sıkça yeni DLC çıkarılması ve yaptıkları değişiklikler/eklemeler ile oyunu ilginç bir hale getiren yeni modlar yayınlayan PC kullanıcılarına sahip olması nedeniyle uzun ömürlü oldu.


Dynasty'in Youtube'da yayınladığı video, Mortal Kombat X'in ilgi çeken son modlarından birini gözlemlememize yarıyor. Maskesiz mod sayesinde oyuncular, oyundaki bazı gizemli karakterlerin (Sub-zero ve Erron Black gibi) maskelerinin ardında ne olduğunu yakından görebilecekler.


Jason DLC çıktığında oyuncular için seri katili hokey maskesiz görebilme seçeneği sunulmuştu. Bu mod ile aslında her maskeli karakterin birbirinden farklı modellenmiş yüzlerinin olduğu açığa çıktı ve bu yeni mod ile oyunculara maskeli karakterlerin maskesiz hali için bir seçenek sunuldu.


Bu modu indirmek istemeyen oyuncular için YouTube'da yayınlanan bu video ortalığı salladı. Sub-Zero, Erron Black ve Ferra Torr karakterlerinin kukuletalarının ardını görebilmeyi sağlıyor. Ayrıca videoda şu anda oyuncuların seçemediği Rain ve Smoke karakterlerinin maskelerinin ardını da görme imkanı buluyoruz. Her karakterin yüzünün birbirinden farklı olması da aslında oyun geliştiricilerinin bir zaman bu karakterlerin maskesiz hallerini piyasaya sürmeyi planladıklarını gösteriyor.


Mortal Kombat X şu anda PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilir.

Gönderen: 1anil21 - 26/09/2015 - 19:44:11
[ Görüntülenme: 4906 / Yorum: 3 ]


YorumlarLütfen bekleyiniz...