Zaman: 19 Eyl 2017, 16:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 19 Ara 2016, 00:29 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat vs DC. Universe
Favori evreniniz: Netherrealm
Taraf: Kötü
Neydik ne olduk neredeydik nerelere geldik kayit oldugumdan beri 5 sene geçmis 5 sene önce deselerdi bana böyle böyle olacaksin hayatinda sunlar yasanacak diye asla inanmazdim. 5 sene önce minik bi.veletken bu site hayatimda çok büyük olmasada akilda kalici ölene kadar unutmayacgim bir arkadas yada ne bileyim aklima kelime gelmiyor,önemli bir rol oynadi. Burda nasil davranmali nasil konusmali onu ögrendim sanki. Babamdan hep ayri yasadim cocukken bana ne abilik yapan biri vardi yada babalik. Ama forumdaki kisileri sanki abilerimmis gibi hissediyorim. 5 sene önce hayat basitti. Ya da bana öyle geliyordu bilmiyorum. O günlere geri dönebilmeyi isterdim. O saf günlere. Sabah okula gidiyordum,öglen geri gelip yemek yiyip cikiyordum arkadaslarla top oynamay,aksam olunca geri döner forumda takilirdim. Her karakteri ezberlemistim. Nedir ne innesidir kiminle düsmandir...Simdi öyle degil ama. Artik her seyi biliyorum her seyi yapabiliyorum. Kintaro hakkinda pek bilgi bulamamistim,bende ingilizce forumlarda aradim careyi. E tabi denilenden pek bisey anlamiyordum. Binlerce kilometre uzakta calisan babamda MSN ye girmisti o ara. Ona sordum bunlar ne demek diye. Çok heyecanlandirmisti beni o anlar. Ama simdi hiç oyle degil. Hersey elinin altinda,yaziyorsun telefondan çikiyor cevabi. E dilde biliyosun,her sey mümkün. Ama öyle degil iste. Artik o zevki alamiyosun. Aradan yillar geçmis ama site halen ayakta. Ölmüs ama ayakta. Memolee de reklam aliyor artik,bosuna host parasi vermesine gerek mi var. Ben yinede aranizdaki genç üyelerdenim. E peki ilk nesil simdi nerde? O zamanin üniversitelileri simdi çoluk çocuga karismislardir herhalde. Vay be. Ölmeden önce hepinizle bi kafede bulusup saatlerce sarilmak dertlesmek ve tanismak isterdim...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2016, 00:50 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: Abel City Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Mortal Kombat Türkiye pilav günü yapsak şekil olur ha. :D Toplayabildiğimiz kadar üyeyi toplar birde grup olarak fotoğraf çekeriz, sitenin anasayfasına asarız. MK-TÜRKİYE TAYFA diye.

Go out with a bang! ;)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2017, 07:08 
God
God
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Smoke
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Dostlarım, bu metini tamamen okumanızı istiyorum...

Bir çok konuya ismimi, facebook hesabımı yazmama rağmen tek kişi bile yazmadı, eklemedi. Oysa benim gerçekten bu forumda kardaşım dediğim ve kardaşımmış gibi davranan/davrandığım insanlar vardı, yoklar.

Aklınızda bir soru varsa sorun, geç kalmış değilsiniz. Ancak empati yapmadan yargısız infaz yapanlar ve beni günah keçisi ilan edenlere soruyorum: "forum hesabınıza bağlı olan msn hesabınızı (o zaman msn vardı, evet.) birileri hackleyip yetkinizin olduğu tüm forumlardaki, tüm konuları yok ediyorlar, ne yapardınız, ne gelirdi elinizden?

Bu sitenin müdavimi olan bir adamdım ben, çok emek ettim, çok gece yatağımdan kalkıp gece dahi forumda aktif olup paylaşım yapardım. Bunları övünmek için söylemiyorum, söyleme nedenim; ortada savaş yokken bir japon pilotu gibi emeklerimin içine niçin kamikaze yapayım? Bu akıl mantık işi mi? Değil, değil mi?

Bu sitede aktif olunacaksa ben her gün burada olurum, özledim dostlarımı. Daha Türkiye'ye gelmeden, Türkiye vizyonlarına düşmeden filmleri sizinle paylaşmayı ve sonrasında o filmler hakkında, okuduğumuz kitaplar hakkında sohbetler etmeyi özledim. Biz, diğer forum sitelerinde kıt fikirli, boş muhabbet edenlerden değildik. Neler kattı bu forum ve tekrar gelinse çocuk yaşta edilen dolu muhabbetlerin, şu anda nasıl olacağını sadece düşünün, bakın sadece düşünü kurup iç çekeceğinize eminim.

Siteye giremem, çünkü; derslerim çok ağır tarzında cümleler kuran arkadaşlar: Ben 14 tane (sekizi ağır) ders alıyorum, inşaat mühendisliği okuyorum ve çalışıyorum. İnanın bana forumumuza ben girebiliyorsam, herkes girebilir, ufak ziyaretlerle de olsa...

Haberinizi, yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2017, 21:35 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: Abel City Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Seni kim yargısız infaz edip günah keçisi ilan etti Cyber-Smoke?

Kendi adıma konuşmam gerekirse, benim yargılayıp infaz ettiğim kişiler Adminlerdir. Üyelerin, adamların sitesine daha çok katkısı oldu. Kendileri forumu açıp terk etmiş. Bunu mesaj sayılarından anlayabilirsiniz. Öyle sitenin temasını değiştirerek siteye bi + değer katmış olmuyorsunuz. Kusura bakmayın. Görünen köy kılavuz istemez.

Eleştiri de kaldıramamaktadırlar bu arada. Tamam herkesin okulu işi-gücü var, anlıyorum. Adminlere de 7/24 siteye girin çıkın da demiyorum ama hep aynı bahanelerle savunma yapıyorlar. Kayıt tarihim 2008, bu tarihten beridir Adminlere yaptığım her eleştiri de aldığım cevap aynı: "İşimiz, okulumuzdan zaman kalmıyor. Halleder isek uçuracağız siteyi!!". Bak 9 seneden beri aynı cevap. 9 seneden beri bi okulu işi halletseler uçacağız. :D

Bizim de işimiz gücümüz var. Vakit buldukça giriyorduk işte. Ben de İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Şu anda 5 senemdeyim ve 6 ya uzayacak.

Neyse olan olmuş. Olmuş ile ölmüşe çare yok. İyi forum hortlatmalar diyerek veda edeceğim çünkü şu anda hepimizin yaptığı şey bu. :D

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2017, 11:04 
Elemental
Elemental

Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Favori evreniniz: Chaosrealm
Taraf: İyi
Arada aklıma düşüyor bakıyorum siteye ne olmuş diye. Malesef bu forum kaynarken ben daha ilkokul çocuğuydum, yakalayamadım o dönemi :D Yeni nesil olarak az ama öz bi kitleye sahiptik bizde.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2017, 14:20 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Hoşgeldin BlindWarrior! :)

abaza=baraka, senin "How to be a Nigga" başlıklı gönderin kaldırılmış. Başlığın altında, kaldırılmayacağına dair senle hemfikir idik hâlbuki. :D

Yönetim çalışıyor! Bi arpa boyu ilerleme var! :D

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2017, 13:02 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Bu nicknamelere hayranlkla geçirdiğim çocukluğumu geri versinler bana.

http://www.mkturkiye.net/forum/viewtopic.php?f=20&t=9285

Darkstar yeni bölüm geldi !!!!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2017, 00:02 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Mortal Kombat vs DC. Universe
Zamani geriye alabilmek gibi bi opsiyonumuz olsa cok iyi olurdu be

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Mar 2017, 02:44 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Mokap12 yazdı:

abaza=baraka, senin "How to be a Nigga" başlıklı gönderin kaldırılmış. Başlığın altında, kaldırılmayacağına dair senle hemfikir idik hâlbuki. :D

O konuyu ben sildim nostalji oldu yıllar sonra konu silmek, açan arkadaşa teşekkürler.

Evet arkadaşlar konuya gelecek olursam son yönetici girişlerine baktım Anıl da Memo da bende ara ara girip çıkıyormuşuz. Demekki koca adam da olsak bu site hâla aklımızda imiş. Ben hazırım burası için birşeyler yapmaya, hazır olan diğer arkadaşları da bekliyorum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2017, 22:26 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

<ermac_ali> yazdı:
Mokap12 yazdı:

O konuyu ben sildim nostalji oldu yıllar sonra konu silmek, açan arkadaşa teşekkürler.

Evet arkadaşlar konuya gelecek olursam son yönetici girişlerine baktım Anıl da Memo da bende ara ara girip çıkıyormuşuz. Demekki koca adam da olsak bu site hâla aklımızda imiş. Ben hazırım burası için birşeyler yapmaya, hazır olan diğer arkadaşları da bekliyorum.

Sırf forumda hareketlilik olsun diye provakatif bir ton ile konuşuyorum. Başka türlü Adminlerden ses soluk çıkmıyor.

Bu arada varya bu forumun adminlerinden 10 numara siyasetçi olur ha. xD Gücü eline geçirene kadar çabala, gücü eline geçirince Karanlık Tarafa geç. Tam politikacısınız vesselam. :D

Aga, siteye girip çıkmakla siteye ne gibi bir faydanız oluyor? Aynı bizim alt kapı komşusu gibisiniz. Adam 5 senedir bahçeye toprak getireceğim diyor ama diyor sadece. Herhalde voodoo yapmaya çalışıyor. Söyleye söyleye en sonunda toprak ayaklanıp bahçeye gelecek herhalde.

Siz de arada bir siteye giriş yaparak üyelerin otomatik geleceğini sanıyorsunuz galiba. xD

Bari bir mobil site yapında adam akıllı girelim telden. Yıl olmuş 2017. Ayrıca Memoolee ve Anıl'a da çok kırgınım. Adblock ile giriyorum siteye. xD Bedava ekmek yok öyle. xD xD xD Muhuhuhaha!!! :D :D :D

Düzenleme: Kötü adam kahkaha efektini unutmuşuz. =)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2017, 05:13 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Bende aklıma geldikçe girer bakarım siteye, eskiden yazılmış konulara. Hala konular açılıyor olması cevaplar yazılıyor olması mutlu ediyo beni :D :D

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 May 2017, 02:31 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Favori evreniniz: Edenia
Arada bir zamanım oldukça girip bakıyorum ben hala Ali gibi :) Şu an üniversitenin kütüphanesinde makale yazmaya çalışırken bayadır buraya uğramadığımı farkettim ve bir bakayım dedim. Sitenin halini gördükçe gözlerim yaşarmıyor değil malesef :/
Mokap12 yazdı:
Ben de İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Şu anda 5 senemdeyim ve 6 ya uzayacak.

Ben de ingilizce öğretmenliği. 7. yıl şu an :mrgreen: 3 haftaya dersler, sonraki hafta finaller bitecek ve hayırlısıyla mezun olacağım inşallah bir aksilik çıkmazsa :) Sonrasında KPSS, özelde çalışma falan filan derken hayatım bi düzene oturacak sanırım sonunda. Ondan sonra dönüp fikirlerimi hayata geçirmeye başlayabilirim sanırım.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017, 13:22 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Mokap12 yazdı:
<ermac_ali> yazdı:
Mokap12 yazdı:

Sırf forumda hareketlilik olsun diye provakatif bir ton ile konuşuyorum. Başka türlü Adminlerden ses soluk çıkmıyor.

Bu arada varya bu forumun adminlerinden 10 numara siyasetçi olur ha. xD Gücü eline geçirene kadar çabala, gücü eline geçirince Karanlık Tarafa geç. Tam politikacısınız vesselam. :D

Aga, siteye girip çıkmakla siteye ne gibi bir faydanız oluyor? Aynı bizim alt kapı komşusu gibisiniz. Adam 5 senedir bahçeye toprak getireceğim diyor ama diyor sadece. Herhalde voodoo yapmaya çalışıyor. Söyleye söyleye en sonunda toprak ayaklanıp bahçeye gelecek herhalde.

Siz de arada bir siteye giriş yaparak üyelerin otomatik geleceğini sanıyorsunuz galiba. xD

Bari bir mobil site yapında adam akıllı girelim telden. Yıl olmuş 2017. Ayrıca Memoolee ve Anıl'a da çok kırgınım. Adblock ile giriyorum siteye. xD Bedava ekmek yok öyle. xD xD xD Muhuhuhaha!!! :D :D :D

Düzenleme: Kötü adam kahkaha efektini unutmuşuz. =)

Hemşo ben zaten admin olabilecek kapasitede bir adam değildim ki.Site çöpe dönüşünce Anıl kalbim kırılmasın diye yaptıydı :mrgreen: :mrgreen:
Suç memoliyle anılda ben de mağdurum.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz