Zaman: 27 May 2020, 19:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2011, 00:33 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 10 Ağu 2011, 15:42
Mesajlar: 108
MORTAL KOMBAT SHAOLİN MONKS

Sürüm Adı : Shaolin Monks
Rar Şifresi : http://www.fulloyun.com (Alıntıdır)
Crack : Mevcut
Dosya Türü : Sanal Sürücü
Part Sayısı : 17 (200MB)
Önerilen Program : Daemon Tool's (http://netload.in/dateisq4fjLt0hE/FREEDTLT.FO.rar.htm)

Sistem Gereksinimleri ;
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3870
Ekran Kartı : 1024 mb veya 2 adet 512 mb
İşletim Sistemi: Windows XP -Vista
İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz / AMD Phenom X3 2.1 GHz
Ram: 2 GB RAM

NOT : Oyun PS2'den PC'ye çevirme bir oyundur lütfen yapmayı bilmeyen sorsun. Yardımcı Olurum..

Benim Kullandığım Emu : http://www.programlar.com/pcsx2/0-9-7-b ... loadAuto=2

FPS biraz yavaş ama oynanılabilir.. Bilgisayarı benimkinden hızlı olan varsa 50-60 FPS arasında oynayabilir...

Oyun Görüntüleri

1-
Resim

2-
Resim

3-
Resim

4-
Resim

5-
Resim


Oyundan Birkaç Bilgi ;


HİKAYE AYNI

İlk Mortal Kombat turnuvasının son dövüşünde, Liu Kang ile Shang Tsung karşı karşıya gelmişlerdi ve Liu Kang üstün bir başarı (!) göstererek dünyamızı kötülüğün egemenliğinden kurtarmıştı. Fakat, Shang Tsung ve hizmetkarları, gizemli bir yer sarsıntısı ile açılan bir portaldan yararlanarak, dış dünyadan kurtulmayı başardılar. Kung Lao, gizli koruyucu, Shaolin Monks `lara (Liu Kang ve arkadaşları) parçalanan adadan kaçmalarına yardım etti. (ilk Mortal Kombat Turnuvasında Shang Tsung yenilince, büyülü olan ada parçalanmaya başlamışdı) Yani dolaylı olarak, Liu ve yandaşlarının hayatlarını kurtarmıştı. Kahramanlarımız evlerine döndüklerinde, Baraka ve Tarkatan sürüsü, (baraka ya hizmet için yaratılmış, barakanın kopyaları) Wu Shi Academy `ye (Mortal Kombat Turnuvalarını düzenleyen ve iki dünya arasındaki dengeyi sağlayan akademi) saldırdılar. Amaçları akademiyi yenerek, Mortal Kombat kurallarını değiştirmek ve dünyayı elegeçirmekti. Shaolin Monks `lar Shang Tsung istilasını savuşturmuş olsalarda, Raiden, çok derin bir komplo sezdi ve Shaolin Monks `a dışdünyaya giderek Shang Tsung `u öldürmelerini söyledi. Hikayenin geri kalanına sadece siz karar veriyorsunuz. Shaolin Monks `ların kaderi sizlerin eline geçiyor.

OYNANILIŞ

Hepiniz dövüş oyunlarının rutinini bilirsiniz. Bir sürü güçlü gözüken fakat hantal yada nazik görünümlü karakterler arasından bir tanesini seçersiniz, ve oyuna başlarsınız. Sırayla karşınıza giderek güçlüleşen karakterler gelmeye başlar ve siz pes edene kadar yada oyundaki tüm karakterleri dövene kadar yada en kötü ihtimalle ölene kadar oyunu oynarsınız. Mortal Kombat Shaolin Monks bu rutini camdan dışarı fırlatmış. Aslında, Mortal Kombat Shaolin Monks, özünde, bir aksiyon/macera oyunu. Fakat kombo sistemi ve düşmanları yakalamak ve fırlatmaya gelince, biraz standartlaşıyor iş. Buna ek olarak oyunun hikayesi, az öncede söylediğim gibi, ilk oyunun hikayesine birkaç şey ekleyerek yeniden düzenlenmiş hali. (tıpkı eski oyunlarda olduğu gibi) Bu nedenle Mortal Kombat serilerine yabancı olmayan insanlar, hikaye kısmına yabancı olmayacaklar.


Aslına bakarsanız, Mortal Kombat Shaolin Monks `u, Mortal Kombat karakterlerinin normal hayatlarında ne yaptıklarını görmeniz için hazırlanmış bir oyun olarak görebilirsiniz :) (tabii ki resmi turnuvalarda dövüşmedikleri zamanlarda :D ) Oyunun ana karakterleri, Liu Kang, Kung Lao ve Shang Tsung `un ana düşmanları. Oyunda görebileceğiniz karakterlerin bazıları şunlar : Liu Kang, Kung Lao, Reptile, Shang Tsung, Raiden, Sub-Zero, Kano, Scorpion, Sonya, Johny Cage, Kitana, Goro, Shao Kahn... ve Mortal Kombat oyunlarından tanıdığınız ama şu anda benim aklıma gelmeyen :) bir kaç karaketer daha.

Mortal Kombat Shaolin Monks u bir kenara bırakırsaki diğer tüm orjinal Mortal Kombat oyunlarında (arcadelerde olsun, konsollarda olsun) oyunun size sunduğu karakterlerin yetenekleri ile sınırlı kalmak zorundasınız. Demek istediğim, daha önceki oyunlarda, karakterlerimizin gelişimi yoktu. Elinizde ne varsa, onunla yetiniyordunuz. Fakat Mortal Kombat Shaolin Monks da karakterlerinizin ölümcüllüğünü, ve yeteneklerini oynarken geliştirme şansına sahipsiniz. Oyuna başladığınızda, standart olarak bir takım yeteneklere sahipsiniz. Belirli gruplar altında toplanmış olan bu hareketler ( kayarak yapılan hareketler, hava saldırıları, silahlar...vs) her iki karakter tarafından biliniyor. Bunlara ek olarak, karakterlerimize has ve dah önceki oyunlardan bilindik hareketler de yapıyorsunuz. Oyundaki silahları oyun içinde yerden topluyorsunuz ve bir müddet sonra, birden bire elinizden kayboluveriyor.

FINISH YOK MU FINISH??

Olmaz mı? :) Bir Mortal Kombat oyununu finish yapmadan o şahane fatality leri görmeden bitirirsem eğer, o oyunu alır camdan aşşağıya atar ve üzerinden ağır bir kamyonun geçmesini zevkle izlerim :) Tabii ki var. Hemde beni bile tatmin edecek cinsten, ve oldukça çeşitli. İki karakterle oynuyorsunuz ve herbir karakterin kendine özel 6 ayrı fatalitysi var. Oyunda ilerledikçe bu fatality `leri yapmayı öğreniyor ve oyun içinde istediğiniz zaman istediğiniz düşmana yapabiliyorsunuz. Yani finish yapabilmek için oyun sonundaki karakterleri beklemenize gerek yok. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, Brutality yapma şansınız da olacak. (buda benden hediye olsun sizlere) Bu oyunda yeni bir son hareket eklenmiş. `Multality` denilen bu hareketi yaptığınız da, birçok düşmanı bir anda bertaraf edebiliyorsunuz.

KONTROLLER

Mortal Kombat Shaolin Monks `u kontrol bakımından tek yapan en büyük özelliği, co-op (iki kişinin aynı ekranda oynama özelliği) özelliğinin oyuna eklenmiş olması. Daha önceki hiçbir MK oyununda bu özellik yoktu. Aslına bakarsanız bu özelliği kullanabilecekleri bir oyunlarıda yoktu ama :)) oyunu bir arkadaşınızla takım halinde oynamak, sadece oyunu kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda, tek kişilik oyun moduna göre oldukça zevkli hale getiriyor. (örneğin bir liu kang ile rakibe komboya başlıyorsunuz. Sonra kombo bitiminde düşmanı havaya fırlatıyorsunuz. İşte burada takım arkadaşınız devreye giriyor ve havada sizin fırlattığınız düşmanı yakalayarak komboya devam ediyor. Bunu görmek ve arkadaşınızla birlikte o heycanı yaşamak oldukça zevkli oluyor)

Mortal Kombat Shaolin Monks `un diğer yeniliği (kontroller açısından) aynı anda birden çok karaktere vurabilmeniz. Mesela bir düşmana kombo çekmeye başladınız. Kombonuz bitmeden arkanızdan gelen başka bir düşmana vurabiliyorsunuz. Bu hem karaterlerin hızlı hareket ederek hantallıklarından kurtarmış, hem de oyuna bolca aksiyon katmış.

GRAFİKLER~SESLER

Daha önceki MK oyunlarında grafşklerin pek bir önemi yoktu. Zaten halen oyunun hiç 3D olmaması gerektiğini söyleyen insanlar tanıyorum. Mortal Kombat Shaolin Monks daki grafikler, böyle bir oyun için doyurucu diyebilirim. Oldukça temiz ve düzenli görünüyor. Fakat animasyonlar gerçekten harika. Ayrıca çevreyle etkileşim ve çevre öğelerinin birbirleriyle olan ilişkileri, sizi oyunun içine çekmeyi başarıyor. Modalizasyon, işini yapıyor olsa da, detaylar biraz basit gibi geldi bana. Animasyonların bitiminde direk olarak oynamaya başlıyoruz (herhangibir yükleme ekranı yada görüntü değişikliği olmuyor) Animasyonları en iyi kalite olarak tanımlayabilirim. Zaten sinematik olarak konulmuş mükemmel... gerçekten mükemmel bir açılış videosundan sonra, ne denli başarılı bir gçiş kullanıldığını görünce, bana hak vereceksiniz.

Eğer daha önceki MK oyunlarının müziklerini sevdiyseniz, yada içinizde biryerlerde uzak doğu müziklerini sevdiğinizi keşfettiyseniz, Mortal Kombat Shaolin Monks tam size göre. Ses efektleri oldukça iyi. Zaten Liu nun seslerine taa MK Trology den beri hayranım :)) aynı sesleri hata daha iyiylerini de duyuyorsunuz. Düşmanlarınızın homurdanması, barakanın kılıcının sesi... minik detaylarmış gibi görünse de, oyunun güzelliğine güzellik katıyor.Oyun Hileleri : (Malesef) YOK


Şimdi İndirme Linklerine Geçelim :)

Netload İçin :

http://netload.in/dateiL8APsqoOPE/MKSM. ... 01.rar.htm
http://netload.in/dateiqU3eARUi18/MKSM. ... 02.rar.htm
http://netload.in/dateinj79zEJ71f/MKSM. ... 03.rar.htm
http://netload.in/dateiTzVfW30MSA/MKSM. ... 04.rar.htm
http://netload.in/dateiaxjJCguVr2/MKSM. ... 05.rar.htm
http://netload.in/dateiehhCC1IIqa/MKSM. ... 06.rar.htm
http://netload.in/dateix4ChenEB4O/MKSM. ... 07.rar.htm
http://netload.in/dateigh6pICQwxo/MKSM. ... 08.rar.htm
http://netload.in/dateioStatk9GJD/MKSM. ... 09.rar.htm
http://netload.in/dateiYU1lBjQZNF/MKSM. ... 10.rar.htm
http://netload.in/dateiscWMpn6sOG/MKSM. ... 11.rar.htm
http://netload.in/dateiaRlvfZfeDF/MKSM. ... 12.rar.htm
http://netload.in/dateiplA1r0jUND/MKSM. ... 13.rar.htm
http://netload.in/dateiDZa5sIXrDT/MKSM. ... 14.rar.htm
http://netload.in/dateihaXS4AXcfJ/MKSM. ... 15.rar.htm
http://netload.in/dateiYWe1ljr3eH/MKSM. ... 16.rar.htm
http://netload.in/datei6h8Q98ZsRU/MKSM. ... 17.rar.htmFileserve İçin :

http://fileserve.com/file/XntY6zB/MKSM. ... part01.rar
http://fileserve.com/file/nvq97FQ/MKSM. ... part02.rar
http://fileserve.com/file/9hj6CAZ/MKSM. ... part03.rar
http://fileserve.com/file/8Pjk6Vp/MKSM. ... part04.rar
http://fileserve.com/file/vS9FruC/MKSM. ... part05.rar
http://fileserve.com/file/U9CmAFC/MKSM. ... part06.rar
http://fileserve.com/file/DAHSpNY/MKSM. ... part07.rar
http://fileserve.com/file/2JB3XPu/MKSM. ... part08.rar
http://fileserve.com/file/Hzqc8rB/MKSM. ... part09.rar
http://fileserve.com/file/ZkYxAU3/MKSM. ... part10.rar
http://fileserve.com/file/WaK9Yu4/MKSM. ... part11.rar
http://fileserve.com/file/Y7dhwcf/MKSM. ... part12.rar
http://fileserve.com/file/g7TJfbN/MKSM. ... part13.rar
http://fileserve.com/file/nmXYpWT/MKSM. ... part14.rar
http://fileserve.com/file/5ZMNg6G/MKSM. ... part15.rar
http://fileserve.com/file/rB9ZXkX/MKSM. ... part16.rar
http://fileserve.com/file/KGEYv9Y/MKSM. ... part17.rarUpload Station İçin :

http://uploadstation.com/file/dRN78bn/M ... part01.rar
http://uploadstation.com/file/Zz9PCkA/M ... part02.rar
http://uploadstation.com/file/NK6XwPH/M ... part03.rar
http://uploadstation.com/file/fSZJQX7/M ... part04.rar
http://uploadstation.com/file/XFVKWar/M ... part05.rar
http://uploadstation.com/file/cZFRGEY/M ... part06.rar
http://uploadstation.com/file/yeKeqBY/M ... part07.rar
http://uploadstation.com/file/xmWP3qb/M ... part08.rar
http://uploadstation.com/file/HKVJaMT/M ... part09.rar
http://uploadstation.com/file/8H7vUm7/M ... part10.rar
http://uploadstation.com/file/G6byQrd/M ... part11.rar
http://uploadstation.com/file/VRf8XcQ/M ... part12.rar
http://uploadstation.com/file/nTXYJqW/M ... part13.rar
http://uploadstation.com/file/Jxnj7Zc/M ... part14.rar
http://uploadstation.com/file/gb5sxXq/M ... part15.rar
http://uploadstation.com/file/z5dQPcz/M ... part16.rar
http://uploadstation.com/file/s8KdRcp/M ... part17.rarWupload İçin :

http://wupload.com/file/13768338/MKSM.F ... part01.rar
http://wupload.com/file/13768349/MKSM.F ... part02.rar
http://wupload.com/file/13768212/MKSM.F ... part03.rar
http://wupload.com/file/13768243/MKSM.F ... part04.rar
http://wupload.com/file/13768146/MKSM.F ... part05.rar
http://wupload.com/file/13767805/MKSM.F ... part06.rar
http://wupload.com/file/13767572/MKSM.F ... part07.rar
http://wupload.com/file/13767584/MKSM.F ... part08.rar
http://wupload.com/file/13767411/MKSM.F ... part09.rar
http://wupload.com/file/13767390/MKSM.F ... part10.rar
http://wupload.com/file/13767097/MKSM.F ... part11.rar
http://wupload.com/file/13767141/MKSM.F ... part12.rar
http://wupload.com/file/13767048/MKSM.F ... part13.rar
http://wupload.com/file/13767033/MKSM.F ... part14.rar
http://wupload.com/file/13766768/MKSM.F ... part15.rar
http://wupload.com/file/13766563/MKSM.F ... part16.rar
http://wupload.com/file/13766422/MKSM.F ... part17.rarUploaded (ul.to) İçin :

http://ul.to/p41r5f/MKSM.FO.Max.Payne.part01.rar
http://ul.to/9cx5ji/MKSM.FO.Max.Payne.part02.rar
http://ul.to/hgsojy/MKSM.FO.Max.Payne.part03.rar
http://ul.to/crkwai/MKSM.FO.Max.Payne.part04.rar
http://ul.to/2o4i72/MKSM.FO.Max.Payne.part05.rar
http://ul.to/jgjaal/MKSM.FO.Max.Payne.part06.rar
http://ul.to/djsynd/MKSM.FO.Max.Payne.part07.rar
http://ul.to/8c21f5/MKSM.FO.Max.Payne.part08.rar
http://ul.to/p30dmc/MKSM.FO.Max.Payne.part09.rar
http://ul.to/1qxgz8/MKSM.FO.Max.Payne.part10.rar
http://ul.to/pqirg2/MKSM.FO.Max.Payne.part11.rar
http://ul.to/yucg6x/MKSM.FO.Max.Payne.part12.rar
http://ul.to/18j57j/MKSM.FO.Max.Payne.part13.rar
http://ul.to/1gb0t8/MKSM.FO.Max.Payne.part14.rar
http://ul.to/60za4w/MKSM.FO.Max.Payne.part15.rar
http://ul.to/ikivq1/MKSM.FO.Max.Payne.part16.rar
http://ul.to/f78zl4/MKSM.FO.Max.Payne.part17.rar

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Oyun Kurulumu (resimli anlatım) :

1- Resim

2- Resim

3- Resim

4- Resim

5- Resim

6- Resim

7- Resim

8- Resim

9- Resim

10- Resim

11- Resim

12- Resim

13- Resim

14- Resim

15- Resim

16- Resim

17- Resim

18-
ResimALINTIDIR AMA SİZİN İÇİN DÜZENLEDİM VE BİLGİLER TOPLADIM...


BİR TEŞEKKÜRÜ HOR GÖRMEYİN... SAYGILAR :)

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2011, 10:59 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 06 Ara 2011, 19:36
Mesajlar: 195
Konum: Venüs
Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat vs DC. Universe
Favori evreniniz: Netherrealm
Taraf: Kötü
zaten bu konu vardı.ikinizde aynı yerden alıntı yapmışsınız :D


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2011, 13:42 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 28 Nis 2011, 21:40
Mesajlar: 198
Konum: Keşan/Edirne
Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Favori Oyun: Mortal Kombat Deception
Favori evreniniz: Outworld
Taraf: İyi
Yha ard arda mesaj atıon bir suru mesaj atıon bunun amacı siteye yardım mı? Rutbe arttırmak mı ? Şupeliyim . Ayrıca bazıları daha once vardı yani gerçektende ŞUPE uyandırıyo

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2011, 16:34 
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 19 Oca 2011, 19:46
Mesajlar: 1320
Konum: EDENİA
Favori Dövüşçü: Kitana
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
Nerde vardı ya bu konu MK-SCORPION girince bi ilgilende ben görmedim bunu daha önce...

_________________
Resim


I AM Bİ-HAN (THE ORİGİNAL SUB-ZERO/NOOB-SAİBOT)
You Will Learn Respect
Time To Die


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2012, 08:50 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 10 Ağu 2011, 15:42
Mesajlar: 108
Arkadaşlar. Rütbe benim için önemli değil. Konu alıntıdır diye uyarıyorum, hâlâ şüphe falan ediyorsunuz. Ya düzgünce kilit atın, ya da Cevap yazmayın. Oyunla ilgili sorun varsa yazın.

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: