Zaman: 29 Mar 2024, 01:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 16:23 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Resim

Evet Mortal Kombat severler sizlere yepyeni boma gibi bir haber daha getirdim. Bilindiği üzere 2009 yılın son dört ayı içinde MK9 duyurulmuş ama birçok şey açığa çıkmamıştı. Ama taaki yapımcılar ağızlarından baklayı çıkarana kadar!. Evet oyunun bazı karakterlerini şimdiki halleri hale hazırda sizlerle buluşuyor şimdi...

Resim

Resim

görüldüğü gibi karakterler oldukça gerçekçi bir yapıya bürünmüşler vede yeni karakterlerle yollar devam ediyor anlaşılan...,

Peki oyunun konusu ne olacak derseni!? Hayhay hemen anlatayım. Bildiğimiz gibi MK9 bizlere 2009 yılının sonlarında duyuruldu ve künyesini siemizde paylaşmıştık vede bu doğrultuda yorumlar yapılmıştı evet yorumlar devam etsin çünkü denilenler doğrudur. MK2 ile MK3 arası yaşananlar ele alınacak ve oyuna sonradan dahil olanlar taa o zamanlardan beridir varmış havası verilecek yani bir HELENİZM dönemi başlıyor diye biliriz. Ayrıca oyunda çok iyi bir grafik motoru olan Unreal Engine 3ün son hali kullanılacakmış. Vede eski kombo sistemleri geri geliyor hızlı ev estetik hareketlere olan özlemimiz sona erecek. Asıl bomba ise yapımcılardan geliyor eğer şirketler anlaşa bilirlerse MK4ten sonra bilgisayara çıkarılacak 2. oyun MK9 olacak yani artık Windows Live ile Online keyif çata bileceğiz. Öte yandan artık abuk subuk fatalityler görmekte nasip olmayacak çünkü eskilerden esinlenerek yepyeni bir ortam oluşturulmuş vaziyette.

Evet beyler ve bayanlar bekleyiş süre dursun bizde yorumlarımızı yapalım...

MKTR.NET haber merkezi Abel-Guile

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 16:35 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: 17.Şehirden Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Bu Görmüş Olduğumuz Modeller Oyunun Son Halinde Aynen Bu Şekilde mi Oyunda Olacaklar Yoksa Elden Geçiceklermi Pek Bi İç Açıcı Gelmedi Bana Modeller Ama Konuyu Sonuna Kadar Destekliyorum Ayrıca Olmayan Karakterlerin Daha Öncelerden Varmış Gibi Hissettirilmesi Farklı Bir Hava Katıcak Oyuna.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 17:13 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

bunlar halen beta seviyeye ulaşmamış grafiklerle çizilenlerdir zaten . Ama bir yerde de desteklerim neden dersen eğer madem pcye çıkma ihtimali var sana sorarım dostum eğer çok ağır şaşalı bir oyunu kimler çalıştırabilir? bence grafiklere ne çok abanmışlar nede çok önem vermemişler hem xbox hem ps4 hem pc için çıkacaksa bu ortamların kaldırabileceği düzeyde olaması gerek bence ben gayet normal görüyorum ama bence de biraz iyi çizile bilirlerdi ama onuda yaparlar gibime geldi

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 17:28 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: 17.Şehirden Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Grafiklerde Biraz Detay ve Oynamalar Şart Doğru.Mavada Bizim Osman Abiye Kira'da Yakalarsam Yerim Seni Sosis Dercesine Bakıyor.Grafiklere Çok Abanılmasına Gerek Yok Fakat Dövüş Oyunlarında Dayak Yedikçe Kıyafet Yırtılması ve Surat Dağılması Olunca Biraz Özenli ve Detaylı Grafikler İstiyoruz.PC Konusuna Gelirsek Artık 790 TL'den Minimun Sistemler Rahatlıkla Bazı Oyunları Çalıştırabiliyorlar Fakat Türkiye'deki Bi Kere Alıyoz Tam Alalım Mantığı İle Kimse 1500 TL'nin Altına Düşmeyeceğinden Makinasını Temiz Kullanan Herkes Yüksek Grafiklerle Düzgün FPS Alabilir.Alamayan Varsa Upgrade Etme Zamani Gelmiştir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 18:31 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Grafikler biraz bana da yetersiz geldi bence oyun bundan çok daha yüksek grafiklerle yapılır. Sonradan eklenmiş karakterlerin önceden varmış havası katılması gerçektende muhteşem bi düşünce. Yanlız en çok şu cümle dikkatimi çekti: 'Öte yandan artık abuk subuk fatalityler görmekte nasip olmayacak çünkü eskilerden esinlenerek yepyeni bir ortam oluşturulmuş vaziyette.' Ftality sistemi tamamen mi kaldırılacak yoksa eski mk oyunlarındaki klasik karakterlere özel fatality sistemi mi geri gelecek?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 18:32 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

çok güzel bi işe imza atmışsın abi.ayrıca mod olmuşsun tekrardan tebrikler.

konuya dönecek olursak tabiki bunlar karakterlerin son hali değildir.mutlaka geliştirmeler olacaktır.ama bence asıl önemli olan yeni gelecek karakter yada karakterler.yeni gelecek karakterleri baş karakter olarak oynayacağımızı varsayarsak bu karakterlerin move listi geniş ve kaliteli ve karakterin görünüşüde karizmatik(kız olursa çekici) filan olmalı.

ayrıca karakterlerin tipleri baya değişmiş gibi.Özellikle mavado ve kitana'nın.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 20:01 
God
God
Kullanıcı avatarı

Haber çok iyi bulunmuş. Ben de nicedir arıyordum Mk 9 hakkında bu tarz bilgiler fakat bulamamıştım. E bu konuların üstadı da zaten Abel-Guile arkadaşımız. Öncelikle teşekkür ediyorum...

Ben de pek beğendiğimi söyleyemiyeceğim. Daha beta aşamasında, üzerine çok şey eklenicek tabi ki ama özellikle Tekken 6 ve Street Fighter 4'ü gördükten sonra çok da iştah açıcı görünmüyor grafikler. Ayrıca yüz ifadelerini çirkin buldum. Kira ve Mavado'da bu çok belirgin. Tip olarak çok çirkin gözüküyorlar. Ancak grafik çizim olarak Street Fgihter 4'e yakın çizgimsi karakterler hakim. Oyunun PC'ye çıkacağını düşünürsek belki de performansı çok zorlamak istemiyordur yapımcılar diye de düşünüyorum.

Hala kafamda bir soru var. O da şu; bu bahsettiğimiz karakterlerin (Kitana hariç) Mortal Kombat 2 ile 3 arasındaki hikayede veya bu oyunlarda geçtiklerini hatırlamıyorum. Bence yeni bir hikaye var ortada. Bunu sanki Mortal Kombat 2 ile 3 arasında geçmiş gibi göstereceklerini de düşünmüyor değilim.

Sonuç olarak Mortal Kombat'ın o eski havasını koruduğu bir oyunla PC'ye geri dönüş yapması ne olursa olsun müthiş bir şey. Eğer siteden yeteri kadar oyunu orjinal olarak alan çıkarsa Online Mk 9 Turnuvası bile düzenlenebilir ki son derece de heyecanlı olur...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 20:04 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

haydutlocuğum sağol tebrik iletin için

Sting seninle ilk başlayayım daha öncede yazmışım bu beta sürümüne daha ulaşmamış grfikler yani oyunun daha yapım aşamasındaki halleri elbette değşecek elbette nihai sürüm çıkınca ortalık dahada şenlenecek yani hemen umutsuzlaşmayın çünkü batmış bir şirketin elinden çıkan bir oyun başka çatı altın şuan hayat bulmaya çalışıyor biraz bize zaman lazım dimi! bi sözüme değinmişsin evet yepyeni bir sistemin kavgası yapımcıları sarmış durumda örnekle daha iyi açıklayayım. Eskisen Scorpionun iki fatalitysi çok sevilirdi birisi adamı yakması diğeri kafaya ipi geçirip koparıp atması şimdi Bunlar en çok sevilenlerdi bunları hamanlamışlar vede yepyeni bir dizyanla bir araya getirmişler. Şöyle oluyor adamı ilk önce çatır çatır yakıyor daha sonra adam tam yandı bitti kül oldu derken bir darbe daha geliyor eve adamın kafasına ipini atıyor çat diye çekiyor... bence eskilerin böyle değerlenmesi çok hoş

Mokapcığım sanada teşekkürler haberimizle ilgili yorumun için ama Türkiye şartlarında iy bir pc alanların oranı baya düşük vede eğer grfikler çok büyük olursa az oyuncusu olur anlamına gelecek yani ivme bizim için tersine gidiyor....

Snookercığım sağol yorum için ama halen beta bile değil hala dövüş sahaları bile yapılmamış bunlar proje için çizilmiş alele acele kişiler yani oyun yapımı devam ettikçe bakın neler olacak ilk önce mkarmageddon içinde aynsı denildi ama bir çıktı herkes hayran kaldı dimi

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 20:11 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

bu resimler FAKE

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 20:15 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

yavrum bunlar zaten fake evet nedne fake oyunun betası dah bile çıkamdıki :D okusan haberi yani yorumları oku bir alla alla hemen fakeee ne bu terbiyesizlik seni eshefle kınıyorum

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010, 20:25 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Sağol bilgilendirme için Abel-Guile bu arada ben mod olduğunu şimdi yeni farkettim. Bende seni çok tebrik ediyo ve kutluyorum. Resimler orjinal oyun resimleri değil zaten belli ama fake demekte doğru değil kesinlikle. Oynun pc ye çıkması bi devrim olur bence. Diğer oyunlara göre daha çok hasılat yapılır ve Snooker inde dediği gibi gerekirse orjinal oyun alınıp site turnuvaları dahi yapılır. Doğrusu oynun çıkış tarihi için sabırsızlanıyorum. Haber ve çıklamalar için ayrıca sağol Abel-Guile.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010, 00:10 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

bu oyuna daha bayaa var gerçek artworkleri çok güzel Scorpion,Raiden,Sonya ve Kanonunkiler harika

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2010, 14:15 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. biran evvel çıksa da oynasak. iyi bir oyun olacak gibi duruyo.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2010, 17:36 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

oyunun karakterleri buysa yine eski tadı bulamıcaz yha karakterler çok dandik

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2010, 18:21 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

YaMaKaSi ve MaNiSa yazdı:
oyunun karakterleri buysa yine eski tadı bulamıcaz yha karakterler çok dandik

Oynun karakterlerinin tamamı belli değil bir kısmı belli sadece üstteki resimler fake zaten viewtopic.php?f=1&t=7593 bu konudan gerekli bilgiye ulaşabilirsin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: