Zaman: 28 Mar 2024, 15:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2011, 20:13 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: 17.Şehirden Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Arkadaşlar Ben Hamachi'den Hiç Anlamıyorum Elimde Battlefield 2142 Var Bunu Arkadaşımla Hamachi Üzerinden Oynamak İstiyoruz 2 Kişi Fakat Nasıl Açıcam Ben Hamachi Server Ve Arkadaş Ona Nasıl Bağlanacak Anlayanınız Varsa Bi Zahmet El Atabilir Mi Lütfen ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2011, 23:16 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Öncelikle Hamachi'yi kur sonra çalıştır. Senden kullanıcı isimi isteyecektir. Sonra güç simgesine tıklayarak hamachi'ni aktif edebilirsin. Ağ kuracak kişi sen isen; Ağ > Yeni ağ oluştur, diyerek ağın ismini ve parolasını oluşturup ağı kura bilirsiniz. Ağa katılmak için ise; Ağ > Mevcut bir ağa katıl, diyerek ağın isimini ve parolasını yazarak ağa katıla bilirsiniz. Online oynamak için ise oynayacağınız oyuna girip (oyunu kuracak kişi sen isen) Host seçeneğinden oyunu ''LAN'' olarak kurman yeterli. Kurduğun zaman arkadaşın Join'den ''LAN'' olarak senin Hamachi İp'ni yazarak kurduğun oyuna girebilir.

İsterdim ki resimli anlatım yapayım ama zamanım kısıtlıydı. Elimden geldiğince anlayacağın şekilde anlatmaya çalıştım biraz hızlı anlatım ama umarım anlamışsındır. :D Bir sorun olursa belirtirsin.

Marvel Ultimate Alliance | Uncharted | Assassin's Creed | Mortal Kombat | Red Dead | God of War | Heavy Rain

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011, 11:12 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: 17.Şehirden Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Sağol Dostum Gayet Açıklayıcı Bir Şekilde Anlattın.Bir Sorum Daha Var Hamachi'den Dosya Paylaşımı Yapılabildiğini Duydum Benim Bu Arkadaş DVD-ROM'u Paralamış USB'den de Dosya Atamıyoruz Win32/Sality Var Mübarekte.Bide Bu Arkadaş İle Oyun Oynarken Ve Dosya Paylaşırken Ondaki Virüsler Bana Geçer Mi Acaba ?

Çok Masraflı Oldum Darkonick Kusuru Bakma :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011, 13:22 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Bende dosya paylaşma konusunu senden duydum şimdi. Araştırmak lazım iyice.

Marvel Ultimate Alliance | Uncharted | Assassin's Creed | Mortal Kombat | Red Dead | God of War | Heavy Rain

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011, 14:16 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Tamam Darkonick Buldum Ben Dosya Paylaşmayı Böyle Olacakmış;

Alıntı:
Paylaşcağınız klasörün üzerine sağ tıklayıp paylaşım ve güvenlik i seçin.

Sonra resimdeki seçeneği tıklayın.Resimlerdeki gibi yapın. En son uygula dedikten sonra Ağ Bağlantılarım dan çalışma gurubu bilgisayarlarını göster dediğinizde paylaşıma açtığınız dosya veya klasörleri görebilirsiniz.(son Resimdeki gibi)Bu işlem esnasında biraz sabırlı olmak lazım kitlenir gibi olabilir bilgisayarınız.

Resim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz