Zaman: 28 Mar 2024, 13:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2010, 15:37 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Max Payne İzlemek İçin Tıklayınız

DEA ajanı olarak görev yapmakta olan Max Payne bir kişinin yaşamı boyunca isteyip de elde edebileceği herşeye sahip ,hayatından memnun bir kişidir. İşini oldukça sevmektedir;küçük kızına delier gibi bağlı ve karısınıde çoksevmektedirama bir insann hayatı sonuna kadar böyle iyi bir şekilde asla gitmez.Bir gün eve döndüğünde eşi ve bebeğini ölü bir şekilde hemde insanlık dışı ve vahşi şekilde öldürülmüş bir şekilde yerde yatarken görmüşdür.NYPD onu şehrin en azılı suçlularıın yanına arasına çeker.Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan, dürüst ve inançlı bir adam olan Max hem ailesini öldürenleri bulmak hem de şehirdeki suçluları bularak bir ajan olmaası sıfatıyla onların kökünü kazımak istemektedir.Yeraltı dünyasının karanlık ve bir o kadar da karmaşık durumuyla mücadele ederken intikam vaktinin yaklaşmasının heyecanı içini kaplamaktadır.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2011, 12:34 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat 4
Benim için tam bir hayal kırıklığıydı... Mona Sax'in benzerini pek bulamamışlar. Ayrıca ben yakın zamanda Max Payne 1'i oynadım, bitirdim. Sonunda bayağı uzun bir direk var. Oraya bomba atıyoruz, direk helikopterin üstüne düşünyor. Helikopterin bulunduğu zemin kırılıyor ve düşüp ölüyorlar. Ayrıca düşmanımız bir kadın! Ama filmde bir erkeği öldürüyoruz. Bütün komandolar adamın etrafını sarmış bön bön bakıyor, Max de o öldüreceği adama bir el ateş ediyor, adam ölüyor sonra teslim oluyor. Çok yanlış yapmışlar. Oyunda Max'in uçarak adamları harcadığı sahneleri çekmemişler, bullet-time modu vardı hiç olmazsa onu yapsalardı...

Rock <3
Metal <3
MK <3
Türkiye <3
Bizim Forum <3 <3 <3 :D

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2011, 12:43 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Oyunu gerçekten güzeldi.Ama nedense oyun filmlerini çoğunlukla tutturamıyorlar:)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2011, 13:54 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Aynen dostum katılıyorum sana. Oyunların filmleri tutmuyor, filmlerin ise oyunları pek tutmuyor.

Marvel Ultimate Alliance | Uncharted | Assassin's Creed | Mortal Kombat | Red Dead | God of War | Heavy Rain

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2011, 23:06 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Mortal Kombatı 2.filme rağmen ayrı tutarım aslında oyundan aktarılan filmleri tutturmaktan kasıt oyundaki karekterlerin filmledikilerle aynı yapıda olmasıdır.çoğunlukla örneğin Street Fighter Chun Lii Efsanesi (oyundaki karekterler filmdekinden bambaşka bir halde) Chun lii efsanesindense açık söyliyim 1994 yapımı Amerikan milliyetçisi ilk film ki hepiniz biliyorsunuzdur bu filmi favorimdir herneyse oyunlardan aktarılan filmlerin tutmama sebebi oyunları sevdiren şeylerin filmlere yansıtılmamasıdır Mortal Kombatta bu hatalar yapılmadı ikinci film 30 milyon dolar bütçeyle 62 milyon dolar hasılat yaptı (ilk film 20 milyonla 130 milyon yaptı)

Resim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz