Zaman: 29 Mar 2024, 11:47

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 01 May 2010, 12:59 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

California Valisi olan ünlü aktör Arnold Schwarzenegger ile özdeşleşen ''Terminatör'' serisinin dördüncüsünün çekimlerine gelecek yılın ilk aylarında başlanabileceği açıklandı.

Empire dergisinin internet sitesinde yer alan habere göre, filmin yapımcısı Andy Vajna, filmin mekanı olarak Avustralya'yı düşündüklerini söyledi. Senaryosu hazır olan film için yönetmen arayışında olduklarını belirten Vajna, California Valisi Schwarzenegger'in da bu filmde yer almasını istediklerini, ancak sanatçının henüz kararını vermediğini kaydetti.

Schwarzenegger'in karar vermesi halinde onun için çok ilginç bir rol ayarlayabileceklerini ifade eden yapımcı, ''Yeter ki o kararını versin. Onun için çok iyi bir rol buluruz'' dedi.

İnsandan ayırt edilemeyen makine ''Terminatör'', hayata gözlerini 1984 yılında açtı. Yönetmenliğini James Cameron'ın üstlendiği filmin senaryosunu kalabalık bir kadro kaleme aldı. Schwarzenegger'in Terminator'ı canlandırdığı filmde, aktöre Linda Hamilton ve Michael Biehn eşlik etti. Hasılat rekorları kıran filmde, Terminator ile yakalamaya çalıştığı ''dünyayı kurtaran adamın'' annesi Sarah Connor (Hamilton) arasındaki mücadele izleyicinin yüreğini ağzına getirdi.

İlkinin gördüğü ilgi üzerine yapımın ikincisini çekmeye karar veren yapımcılar, bunun için tam 7 yıl bekledi ve 1991'de ''Terminator 2: Judgement Day'' geldi. Cameron'ın ikinci kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmde bu kez Arnold, Sarah Connor'a yardım eden ''Terminator T-800 model 101'' adlı ''yufka yürekli'' bir makine olmuştu. Film ilk yapımın başarısını sürdürdü. Aralıklı olarak çekilmesi adet haline gelen seri, 2003 yılında ''Terminator 3: Rise of the Machines'' ile sürdü. Bu kez yönetmen koltuğuna Jonathan Mostow oturdu, filmin lokomotiflerinden Hamilton ise bu yapımda rol almadı.

[url='http://www.hizliupload.com/img/8386terminator4.jpg']Resim[/url]

Acıklama:Dogru mu Yalan mı Bılmıyorum Ama ınternetde gezerken bu resıme kafam takıldı.:D Bu moruk en son fılmını 2005 yılında cekmıstı.

Resim

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 May 2010, 17:22 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Bu bilgiyi nerden buldun ya da ne zaman dan kalma bir bilgi bilmiyorum ama Terminatör Salvation (serinin 4. filmi) geçen yaz vizyona girmiştir. Filmde Arnold oynamamıştır. Ayrıca Arnold oyunculuğu bırakmıştır. Biraz daha iyi araştırarak paylaşım yapalım lütfen..

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 May 2010, 21:25 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
Bu bilgiyi nerden buldun ya da ne zaman dan kalma bir bilgi bilmiyorum ama Terminatör Salvation (serinin 4. filmi) geçen yaz vizyona girmiştir. Filmde Arnold oynamamıştır. Ayrıca Arnold oyunculuğu bırakmıştır. Biraz daha iyi araştırarak paylaşım yapalım lütfen..

Yapma yaw :D Bende emın deıldım saten ama paylasmak ıstedım.Fırlat ozmn çöpe :D

Resim

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: