Zaman: 24 Şub 2024, 17:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2011, 23:34 
Cezalı
Cezalı
Çevrimdışı

Kayıt: 21 Tem 2011, 21:48
Mesajlar: 116
Favori Dövüşçü: Shao-Kahn
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
1) Adamlarin kafasini üzerinde Baba'nin amblemi varsa o adami sorgulamalisiniz. Eger adamin kafasinin üzerinde hedef yuvarlagi varsa o adami mutlaka öldürmelisiniz.

2) Oyunda aileler renkleriyle ve isimlerinin bas harfleriyle ( T attaglia, S tracci, C uneo, B arzini ) dükkanlar isaretlidir. Bu isaretli dükkanlarda o ailenin haraç aldigini gösterir. Eger isaret gri aslan seklindeyse sizin haraç aldiginizi gösterir.

3) Haraca bagladiginiz bazi mekanlarin arkasinda kirli islerin döndügü bir yer oluyor. O yerde bu kirli isleri yöneteni de haraca baglamak zorundasiniz.

4) Eger bir ailenin fertlerini ne kadar çok öldürürseniz o aileyele aranizda MOB WAR çikacak(mafya savasi) ve sag üst kösede bir sayaç baslayacak.Bu sayaç bitmeden önce FBI/G-Men i bulmali ve ona rüsvet vermelisiniz.(Haritanizda büyük köseli bir rozet) FBI/G-Men rozetin tam altinda olmasina ragmen bazen bir çalligin arkasinda bazen de bodrum katinda olabiliyor.Eger süre bitmeden gitmezseniz bütün haraca bagladiginiz dükkanlar patliyor. Illa da süre baslayinca adama rüsvet vermek zorunda degilsiniz. Baktiniz size bir aile gördügü yerde ates açiyor ama süre yok o ailenin size ates etmemesi içinde FBI/G-Men'e gitmelisiniz.

5) Oyunu kaydetmek için Yesil ev simgesine gitmeniz gerekiyor. Oyunu bir görev almisken de kaydede bilirsiniz(geri sayimli hariç).Oyunda mavi görevleri yaptiginiz sirada ölürseniz o görevin Checkpoint noktasindan basliyorsunuz. Haritadaki sari evlerde alinmayi bekleyen evleri simgeliyor. Bu evlerin kapisinin yanindaki ev simgesinin yanina gelip Space ile alabilirsiniz.

6) Mavi görevler disinda birde sari görevler mevcut. Bu sari görevler senaryoya bagli degil yapip yapmamakta özgürsünüz. Ama yaptiginiz takdirde para ve sayginlik kazaniyorsunuz. Görevi aldiginiz kisi o sahisin nasil ölmesi istediginizi size bildiriyor ve bonus olarak yaziliyor. Eger adamin istedigi gibi öldürürseniz mesela; yakarak öldürürseniz fazladan para ve saygi kazaniyorsunuz.

7) Oyunda kasi ailenim adamlarini öldürme sekline göre saygi kazanabiliyorsunuz. Döverek ya da bogma teliyle daha çok saygi kazanabilirisiniz. Normal halktan birini ancak bogma teliyle öldürünce saygi kazanabilirsiniz. Otellerde kirmizi jartiyerli fahiselerle sohbet ederek saygi ve halkin size daha iyi bakmasini saglayabiliriniz. Ayrica Polis seriflerine de rüsvet verdiginizde sayginiz artiyor (haritadaki sade rozet).

8) Arkasinda kasa olan kamyonlari durdurarak adamlari sorguladiginizda saygi ve bolca para kazaniyorsunuz.

9) Eger polislerin sizi kovalama rütbesi 2 den fazla olduysa kayit evinize, yataginizin yanina gelince 2 ye düsüyor. Ya da baska bir bölgeye geçince tamamen kayboluyor. Ama hemen geri dönmeyin.

10) Bazi bölümlerde alarmin çalmamasi gerekiyor. Yine de alarmi çaldirdiysaniz sizi göreni ya da görenleri yukaridaki süre bitmeden öldürmelisiniz.

11) Sol üst kösedeki sayginliniz bir sayi artinca ESC tusuna basip Skills and Upgrade girip seviye atlayin.

12) Görevleri N harfi ile gösterebilir ve hangi görevi yapacaginizi görebilir

Iste tam çözümümüze basliyoruz.

Prelude

Bu bölümü ister oynarsiniz ister oynamazsiniz. ‘‘Yes'' dedigimiz zaman videoyu izledikten sonra adamlari döverek öldürün. Hangi tuslari kullancaginizi ekranin sol alt tarafinda göreceksiniz.

THE ALLEY

Burada oyuna girmeden önce alistirmalar yapacagiz. Ilk önce bir adami dövememiz isteniyor. Bunun için sol attaki tuslari kullanarak adami dövmeye baslayin. Bir süre sonra adamin direnci kirilacak ve sonrada siz adami öldüreceksiniz. Ancak sol attaki tuslari aynan yapmaniz lazim. Ikinci adamida öldürün. Sonra Luca Brasi ile konus.

Disari çiktiginizda hariyada ki eve gidin. Save yaptiktan sonra evdeki telefona bakin.

THE ENFORCER

Luca Brasi ile konustuktan sonra karsi taraftaki kasaba girin. Kasabin içindeki herifi korkutmaliyiz. Onu sakin öldürmeyin. Sag üst tarafta bir metre var. Yesil çizgiye kadar saygi görebilirsek artik kasap bize bagli demektir. Ama sakin kirmizi kisma gelmeyin. Kasabi ikna ettikten sonra açilan kapidan yukariya çikin. Frankie isimli kisiyle konusun ve parayi verin.Tekrar asagiya inin. Kasabin kapisinin önünde polis var. Ona rüsvet verin ve Luca ile konusun.

A GRAVE SITUATION

Isaretli yere gidin, Paulie Gato ve Marty “Monk” Malone ile tanisiyoruz. Video'yu izledikten sonra disari çikiyoruz. Egilerek onlari izleyin. Kilisenin önünde iki tane genc duruyor. Sizi gördüklerinde ilk olarak mavi giysili olani döverek öldürün. Kirmizili mezarliga kaçti takip edin. Onuda öldürmemiz gerekiyor ama döverek degil, Mouse'nin sol tusu ile genci kavrayin ve mezarligin sol üst kisminda ki bos mezara götürün. Kendisi otomatik genci aticak. Video'yu izledikten sonra Monk ile konusun ve haritada ki Luca'nin yanina gidin.

SLEEPING WITH THE FISHES

Luca'nin size verdigin silahla yapacagim islem çok basit. Sag taraftaji adama mouse'nin sag tusu ile silahi kitliyoruz. Sonra kitli vaziyette adamin üzerinden gezdiriyoruz. Silahin isareti kirmizi olunca ates edin. Sonra bacak kirmizi oldugu zaman ates edin. Bu heykeli halletikten sonra duvara yaslanin ve ordaki iki adamida diger adami vurdugunuz gibi vurun. Ilk kitleyeceksiniz sonra kirmizi oldugu zamanda vuracaksiniz. O iki heyeklide hallettikten sonra, karsida ki kamyonun camlarini kirin. Sonra silahi saklayin ve disarda ki arabaya binin.

Haritada yere gittiginizde Luca'nin kallesce öldürüldügünü izleyecegiz. Video geçtikten sonra, bardan çikan bütün adamlari öldürün. Amacimiz içerdeki Luca'yi öldüren adami öldürmek. O adami öldürdükten sonra görev bitiyor. Simdi ise polislerden kaçacagiz. Amacimiz Little Italy'ye gitmek. Polisleri atlatmak için ters yola veya sag sol yaparak size çarpmasini engeleyin. Little Italy'ye gelince zaten sizin pesinizi birakacaklar. Safehouse girin ve telefonla Monk'u arayin. Monk bize BarberShop'a gelmemizi istiyorum. Safehouse'den çiktiktan sonra disarda ki siyah adamla konusun ve haritada ki berber salonuna gidin.

THE DON IS DEAD

Disarda ki adamlari öldürün. Yalniz kadini yakalayan adami tek vurusta öldürmeliyiz. Sakin kadinida vurmayin. Sonra Don Carlone yaralandigi için araba ile ambulansi takip ediyoruz. Çok hizli ve düzgün sürmemiz gerekiyor.Aksi taktirde pesimizden gelen ve yoldan ates edenler arabayi patlatiyor. Ambulansi takip ettikten sonra köprüye geliyoruz. Arabadan inin ve adamlari öldürün. Tam arkanizda pompali tüfek var size yardimci olur. Sadece kafasinda beyaz isaret olan adami öldürmeyin. Adami biraz tartaklayin ve biraz da vurun. Gerekli bilgiyi aldiktan sonra ambulansi hastaneye götürün. Ambulansi hastaneye biraktiktan sonra, Haritada ki Carlone'nin evine gidin. Evin içinde ki Tessio ile konusun. Disarda Clemenza ile konusun ve hastaneye gidin.

INTENSIVE CARE

Hastanenin güvenlik görevlisi ile konusuyoruz ve silahimizi güvenlige birakmamizi söylüyor. Silahimizi birakiyoruz ve kizla konusun. Konustuktan sonra sol kapidan gelen adami yumrukla öldürün. Sonra Michael Carleone gelip Frankie'yi hastaneden kaçirmamizi söyleyecek. Sonra sol taraftan asagiya ordan da saga dönün. Önünüze çikan bütün herifleri öldürün. Cephanenizi idareli kullanin ve öldürdügünüz her adamdan cephane mutlaka alin. Garajin oraya geldigimiz de iki tane adami öldürün. Sonra kizla konusun. Kiz gittikten sonra yukariya çikin ve Michael Carleone konusun. Görevi bitirin.

Disari çiktiginizda mavi isaretli yer belirecek oraya gidin. Ordaya gittikten sonra tekrar haritada yere gidin.

FIREWORKS

Kadinla konusun. Ondan sonra sagda ki kapidan girin ve adamla konusun. Merdivenlerden çikin ve sirasiyla Monk, Paulie ve Sonny ile konusun. Video geçtikten sonra merdivenlerden asagiya inin ve dis kapiya dogru gidin. Kapida ki polise rüsvet verin. Kapidan çiktiktan sonra soldan devam edin. Sesizce polisleri öldürün. Sonra bütün polisler geliyor. Onlarin hepsini öldürün ve isik yanan kapidan girin. Soldan devam edin ve merdivenlerden yukari çikin. Polisleri yine halledin. Rossa ile konustuktan sonra kapidan içeri girin ve soldaki asansöre binin. Indikten sonra karsiniza çikicak Komiseri sakin öldürmeyin. Isterseniz polisi tutarak kutulara atin, çünkü kutularin içinden paralarda çikiyor. Görevi bitirmek için komiseri tutup sürükleyerek bosluktan asagiya atmak. Sonra yukari çikin ve Rossa ile konusun. Carlone kösküne gidin. Video geçtikten sonra disariya çikin. Öndeki adamla konusun. Sonra haritada ki yere gidin.

DEATH TO TOHE TRAITOR

Video geçtikten sonra kapidan içeri girin. Orta kapidan devam edin. Soldan merdivenlerden çikin. Yukarda bomba var onu alin. Ayrica tarmali tabancada bulunmakta onu da alin. Disari çiktiginiz da sisman adami takip edin. Adami kaybetmeyin. Gideceginiz yere geldiginizde içeri girin ve önünze çikan herkesi öldürün. Ordan yukari çikin. Yukarda da herkesi öldürün. Bar'in oraya bombayi yerlestirin. Süre bitmeden asagiya inmelisiniz.Videoyu izleyin.

Sonra Clemenza arabda ki Paulie Gatto'yu öldürmemizi isaret edecek. Kaçan adami yakalayip öldürecegiz. Ancak geçtigi yollarda patlayana kutular var. Onlara çok dikkat edin. Çünkü adam sizi görünce o kutulara ates ediyor ve ölebiliyoruz. Kutulara dikkat ederek gittikten sonra, adami öldürün. Videoyu izledikten sonra araba ile haritada yere kaçin. Polisler size ates ediyor eger iyi süremezseniz araba patlayabilir. Haritada ki garaja girin ve bölümü bitirin.

Safehouse gidin ve oyunu kaydetin. Telefon çalacak. Baktiginizda Monk ile görüsmemiz gerekiyor. Haritada ki yere gidin ve Monk ile konusun. Ordan Carlone'nin evine gidin ve Tom Hagen ile konusun.

HORSEPLAY

Video'yu izledikten sonra önünde ki adami takip etcez. Sessiz ve görünmememiz gerekiyor. Birakin ilk adam önden gitsin. Sizden onun arkasindan devam edin. At ambarina girince sagdan girin. Video geçtikten sonra gelen adami öldürün. Bu sefer adam bizi takip edicek. Bu bölümde de adamlari bogarak öldürecegiz, istersenizde döverek. Ama silah sakin kullanmayin. Yukari çikin ve karsiniza çikan adami seri bir sekilde öldürün. Eve arka kapidan girdikten sonra mutfak tezgahinin arkasina saklanin ve usaga saldirmayin. Kapidan gelen güvenlik geçtikten sonra sag tarafa dogru gidip onu da bogun. Merdivenleri çikinca bir güvenlik daha çikacak karsiniza. Onuda öldürün ve ilerleyin. Hizmetçinin yan tarafa geçmesini bekleyin. Geçince odaya dalin ama duvarin arkasinda kalin. Hizmetçi ve güvenlik arasinda ki konusmadan sonra arkalarini döndüklerinde güvenlik görevlisini bogun ve ilerleyip odanin kapisina gelin. Mavi isik yanan yerde Rocco'yu bekleyin. O gelince de kapi otomatik açiliyor zaten. Sonra ise güzel video'yu izleyin

Önünüzde ki adamla konusun. Konustuktan sonra haritada ki yere gidin. Gittiginiz yerin üst katina çikin ve adamla konusun. Sonra Carlone'nin evine gidin.

A REPIPE FOR REVENGE

Videoyu izledikten sonra haritada ki yere gidicez. Ama zamana karsi yarisiyoruz. Haritada ki yere gittikten sonra ilerleyelim. Sakin silah kullanmayin. Önünüze çikan adamlari silahsiz öldürün. Ilerleyin ve kapinin orda duran adami konusturun. Ama sakin öldürmeyin. Biraz hirpalasaniz yeter. Sonra kapiyi açicak. Ilerlerin ve kapidan geçtikten sonra sagdan tuvalete girin. Videoyu izledikten sonra arabaya ulasmak zorundayiz. Belli bir süremiz var. O süre dolmadan arabaya ulasalim. Ancak size ates edecekleri için ister onlara sizde ates edersiniz, isterseniz de kaçarak arabaya ulasirsiniz. Arabayi haritada ki Hell Citchen limanina sürün. Yolda dikkat edin arabayi sakin patlatmayin. Limana geldikten sonra videoyu izleyin. Sonra karsinizda ki adama konusun ve haritada ki Falconite Social Club gidin. Don Vito Carleone konusun ve telefona bakin. Telefondan sonra haritada ki yere gidin.

NAWLT'S PERSONEL

Otelin üst katina çikin ve güzel vidoyu izleyin. Izledikten sonra Frankie kaybolacak biz ise Frankie'i bulacagiz. Ilk önce odaya gelen adamlari öldürün. Sonra asagidaki kafasinda beyaz isaret olan adami konusturun. Ama sakin öldürmeyin. Bilgiyi aldiktan sonra adami öldürün. Telefon çalicak, ona bakin ve disarda ki araba ile haritada gösterilen yere gidin. Monk'u alin ve haritada ki kiliseye dogru sürün. Yolda arabayi sakin patlatmayin. Kiliseye geldikten sonra soldan devam edin. Monk sizi beklicek. Siz önden gidin ve önünüze çikan herkesi öldürün. Bu sekilde yukari kata çikicaz. Herkesi öldürdükten sonra, yukari katta ki o aci video'yu izleyin. Sonra kiliseden disari çikin ve disarda ki adamla konusun. Haritada ki yere gitmenizi söyleyecek. Oraya gidin.

THE SILENT WITNESS

Önünüzde ki adamla konusun sonra kapidan girin. Devam edin ve merdivenlerden yukariya çikarak yukarda ki Sonny ile konusun. Sonra içerde ki adami konusturmamiz gerekiyor. Belli bir korku metresi var sag tarafta yesil o dolana kadar konusturun. Ama sakin öldürmeyin. Konusturduktan sonra video'yu izleyin ve haritada ki yere gidin. Haritada ki yere geldikten sonra kapidan içeri girin. Ilk önce evin içinde bulunan bütün adamlari öldürün. Hepsini öldürdükten sonra asansör açilacak. Yukari asansörler çiktiktan sonra, asansörden inerken yumruk yiyecegiz. Kalkinca ilk bize yumruk atani degil, bize ates eden iki adami öldürün. Sonra siyah takim elbiseli adami öldürmeden iki bacaginada kursun sikin. Yere düstügü zaman ise onu kaldirip yanan atese atiniz. Sonra Safehouse'de oyunu kaydetin.Kaydettikten sonra telefon çalicak ona bakin ve Carlone'nin evine gidin.

SONNY'S WAR

Evin orda Sonny ile konusun ve haritada ki yere gidin. Gittigimiz yerde videoyu izledikten sonra 1.50 dk süre zarfi içerisine haritada ki yere gidin. Kapidan girin ve içerde ki herkesi öldürün. Sonra binanin içine girdigimiz kapinin sol tarafinda ki kapidan asagiya inin. Yola devam edin. Adami göreceksiniz onu öldürmeden konusturun. Istedigimiz bilgiyi aldiktan sonra yukari çikin ve kamyonu takip etmeye baslayin. Kamyon tren istasyonunun oraya gidiyor. Bu esnada bütün yollarda düsmanlar size ates ediyor, sakin arabayi patlatmalarina izin evrmeyin. Istayona gittigimizde haritada ki yere gidin ve binadan içeri girin. Önünüze çikan düsmalari öldürün. Merdivenlerden yulari adamin yanina gidin. Video geçtikten sonra asagiya Sonny'nin yanina gidin ve arabayla haritada ki limana gidin. Limanda büyük bir çatisma olucak. Kendinizi koruyun ve herkesi öldürün. Limanin en sonunda sag tarafta bir kapi var. Oraya gidiniz. Hem gidiniz hemde ates ederek düsmanlari öldürün. Kapiyi açtiginiz zaman içerdeki düsmalari öldürün. Yalniz Arturo Boroni'yi konusturacagiz. Öldürmeden konusturun ve videoyu izleyin. Video'dan karsinizda duran siyah adamla konusun. Sonra ise Carlone'nin evine gidin.

CHANGE OPLANS

Video'yu izledikten sonra Sonny'yi arabayla takip edin. Sonny'nin acimazsizca öldügünü gördükten sonra, katilinin arabasini izleyin. Sakin gözden kaçirmayin. Karsi araba çok hizli gittigi için bizimde öyle gitmemiz gerekiyor. Ama arkanizdan gelen arabalar size ates ettigi için manevralar yaparak yola devam edin, ters seritte giderek arabalarin çarpmasini saglayin. Arabanin durdugu yerde ki bütün Tattaglia adamlarini öldürün, meydani temizledikten sonra, sol taraftan merdivenlerden çikin ve karsi tarafa geçin. Asagiya inip binaya girin. Binanin üst katinda ki güvenlik görevlisini bulun ve konusturun. Hemen yaninda bulunan Tattaglia Capo'yu öldürün ve bilgileri toplayin. Konustuktan sonra haritada ki Hell Cithcen'da ki bir otele gidecegiz. Otel baya kalabalik, herkesi öldürün. Sonra sahnenin orda sag tarafta bir yer var. Asagiya inin. Ordaki herkesi öldürdükten sonra kapi açilacak. Açilinca ilk kadin ile konusun sonra adam ile. Adami sakin öldürmeyin istediginiz bilgiyi aldiginiz zaman birakin. Carlone'nin evine gidin. Video'yu izledikten sonra haritada ki yere gidin.

ORDER TO KILL

Monk konusun ve birlikte karsi tarafta ki otele gidin. Otelin içinde ki herkesi öldürün. Amacimiz en üst kata çikmak. Üst kata çikana kadar karsiniza çikan tüm adamlari öldürün. Çiktiktan sonra video'yu izleyin ve Michael Carleone bize Monk'u bulup öldürmemizi isteyecek. Haritada ki yere gitmemiz için belli bir süre var. O süre içersinde haritada ki yere gidin. Geldiginiz zaman kapidan girin ve video'yu izleyin. Sonra Monk'u görecegiz. Ama adam kaçiyor, sizde pesinden gidin ve onu öldürün. Diger adamlari da size ates edecek bunun için ilk önce o adamlarla ilgilenin sonra Monk'u öldürün. Adam asagiya sahnenin orda, sahnenin ordakilerini ve bizim adami öldürün. Sonra disari çikin ve görevi bitirin. Carlone'nin evine gidin. Tom Hagen konusun ve haritada ki yere gidin.

IT'S ONLY BUSINESS

Gittiginizde kapinin ordaki Willi Cicci konusun. Içeri girerken silahla girin. Zira Tesso kaçacak. Amacimiz onu öldürmek, o kaçarken bir sürü Tattaglia adamlarida sizi öldürmek için ates edecek. Siz hem kaçan Tesso hemde size ates edenleri öldüreceksiniz. En son ise Tesso yakalayin ve öldürün. Ama bunlari yaparken belli bir zamanimiz var. Zaman dolmadan halletmeniz geekiyor. Öldürdükten sonra kapidan disari çikin ve sol tarafta ki Tom Hagen'le konusun. Haritada ki Michael Carleone'nin vaftiz töreni için kiliseye gidiyoruz.

BAPTISM BY FIRE

Bu görev uzun, 4 tane kisi öldürecegiz. Her biri için belli süre var, o süre dolmadan öldürmeniz gerekiyor. Haritada ki mezarliga ulasinca videoyu izledikten sonra haritada ki yere gidecegiz. Ancak görev zamanli oldugu için hizli hareket etmemiz gerekiyor.

HIT 1: DON STRACCI: Haritada ki yere gidince içerdeki adamla konusun ve onunla birlikte haritada gösterilen yere gidin. Otele geldiginizde saga dönün ve asansörlerin yan tarafinda ki kapidan yukariya çikin. Kapinin orda ki adam ile konus ve kapiyi açtir. Devam edin ve kapinin ordaki adam ile konus tekrar kapiyi açtir. Don Stracci ile video'da konustuktan sonra onunla birlikte asansöre binin. Asagiya indigimizde Clemenza birlikte asagiya indigimiz Don Stracci'yi öldürecek. Sonra size ates etmeye baslayacaklar herkesi öldürün ve Clemenza konusun. Disari çikin.

HIT 2: DON CUNEO: Süre tekrar basladi. Haritada ki yere gidin ve Will Cicci konusun. Sonra Cicci ile birlikte haritada gösterilen yere gidin. Gittiginizde bizim adamla konusun ve otele dalin. Herkesi öldürün kapinin sag tarafindan devam edin ve Don Cuneo'yu da öldürün ve Will ile konusun .

HIT 3: DON TATTAGLIA: Süre yeniden çalismaya basladi. Hemen haritada ki yere gidin. Haritada ki yere giderken size yolda ates edicekler. Keskin dönüsler ve ters yola geçerek onlarin çarpmasini saglayabilirsiniz. Haritada ki yere geldigimizde içeri girin ve adamla konusun. Sonra kadinla konusun. ( Eger kadin içerde yoksa kesinlikle disardadir. ) Konustuktan sonra haritada ki otele gidin. Otelin üst katlarina çikmaya baslayin. 2. kattaki kapidan girin ve odadakileri öldürün. Sag tarafta yatak odasi var. Don Tattaglia kadini rehin almis, tek kursunla kafadan Tattaglia'yi öldürün ve Rocco ile konusun. Otelden disari çikin.

HIT 4: DON BARZINI: Süre yeniden basladi. Haritadaki yere gitmek için köprüden karsiya geçmeliyiz. Yolda yine bize ates edecekler ölmemeye çalisin. Gittigimiz yerdeki polisle konusun ve polis arabasini haritadaki yere götürün. Polis arabasi ile Courthouse'a gidip Al Neri'nin adamlari sasirtmasini bekleyin. Size isaret verince de Don Barzini'yi öldürmeye tesebbüs edebilirsiniz. Tabi öncelikle etraftaki düsmanlari halledin gerisi kolay. Kaçtigi yerden çok fazla uzaklasamiyor ve onun da isini kolayca bitiriyorsunuz. Don Barzini ölünce polisler dört bir yaninizi saracak. Polislerden 2.5 dakika boyunca kaçtiktan sonra kiliseye de 3 dakika içinde gitmelisiniz. Bu yüzden polislerden kaçarken Michael'in vaftiz töreninin düzenlendigi kiliseye dogru kaçmayi basarirsaniz oraya gitmekte de zorlanmazsiniz. Kiliseye gidince görevde bitecek.

Sonra hemen arkanizda ki adamla konusun ve Carlone'nin evine gidin. Video izleyin. Sonra karsinizda ki siyah giysili adamla konusun. Görevimiz haritada ki 4 tane ayri noktaya bombalar yerlestirmek. Ancak bu göreve baslamadan önce sunlari çok iyi bilelim;

•Bölüm çok uzun, haritayi çok iyi bilmemiz gerekiyor.

•Çok büyük çatismalara sahne olacak. Bu yüzden çok dikkatli olmalisiniz.

•Evlere bomblari koyduktan sonra sehirde ki bütün polisler sizin pesinize düsecek, onlardan kaçarak kurtulmalisiniz. Arabalarin kenarlarinda keskin dönüsler veya ters istikamete giderek onlari engelleyebilirsiniz

•Evlerin önüne gelince saklana saklana adamlari öldürün, duvara yaslanarak bunu gerçeklestirebilirsiniz.

Brooklyn: Ilk olarak Brooklyn'ye gidecegiz. Ancak orada bir sürü adam var. Onlari öldürek yolumuza devam edelim. Haritada ki yere geldigimizde karsimizda ve sagimiz da iki ev var. Iki evin de içine girip bodrum katlarina bombalari yerlestirin. Patlayacilar bodrumlarda bulunuyor. Evden çikmak için belli süremiz var. O süre dolmadan evden çikin. Disardakileri halledin ve Midtown'a gidin. Ama giderken polislere çok dikkat edin.

Midtown: Kamyonlarin önünde durun ve uzaktan ates etmeye baslayin. Çünkü kamyonlarin arkasinda patlayacilar var. Gidersek ölebiliriz. Evleri görünce etrafindakileri öldürün. Sonra iki evin de içine girip bodrum katlarina bombalari yerlestirin. Patlayacilar bodrumlarda bulunuyor. Iki evide patlattiktan sonra Hell's Kitchen'e dogru yol alin. Giderken polislere dikkat edin.

Hell's Kitchen: Haritada ki yere geldigimizde arabasan inin ve öldüre öldüre devam edin. Evleri görünce etrafindakileri öldürün. Sonra iki evin de içine girip bodrum katlarina bombalari yerlestirin. Patlayacilar bodrumlarda bulunuyor. Öldüre öldüre disari çikin ve New Jersey'e dogru yol alin. Polislerin sizi öldürmesine izin vermeden hizli bir sekilde kaçin.

New Jersey: Haritada ki yere gelmeden arabadan inelim Çünkü arabayla yaklasirsak arabayi patlatabilirler. Digerlerinde de oldugu gibi öldüre öldüre yolumuza devam ediyoruz. Evleri görünce etrafindakileri öldürün. Sonra iki evin de içine girip bodrum katlarina bombalari yerlestirin. Patlayacilar bodrumlarda bulunuyor Tek tek bombalari kurduktan sonra disarda kileride öldürün ve bu uzun ve zor olan görevi bitirmenin mutlulugunu yasayin.

Görev bitikten sonra Carlone'nin evine gidin. Iste bekledigimiz sahne! Müthis videodan sonra disari çikiyoruz. Artik Don olmayi basardik. Evet oyun burda bitti. Ancak ekstra senaryolar var. Onlari yapmak size kalmis. Size bir kaç öneri, Carlone'nin evin altinda ki Clemenza'dan görevler alabiliriz. Bunlar diger ailelerin yererini ele geçirmek olcaktir. Bir de size daha fazla sayginlik kazanmak için bir ipucu. Haritayi açin ve sagda ki seçeneklerden bir aileyi seçin. Seçtiginiz zaman o ailenin mekanlari bulunuyor. Eger mekanlardan biri yanip sönüyorsa o mekani ele geçerin. Göreceksiniz sayginliginiz daha fazla artacak. Bu sekilde sayginliginizi arttirabilirsiniz.

_________________
Küfür içerikli avatar kullanması ve daha önceki vukuatları nedeniyle scorpion168 süresiz uzaklaştırılmıştır.


Başa Dön
 Profil  
Alıntı ile cevapla  
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

cron