Zaman: 20 Nis 2024, 11:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2010, 14:15 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: 17.Şehirden Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Resim
Resim
Resim
Resim

Sokak Basketbolu Olur da Sokakta Çatıdan Çatıya Atlamak Olmaz Mı?

Tabii ki olur neden olmasın. Evet arkadaşlar, bu sefer karşınızda Free Running ile duruyorum. Fakat yalnızca PSP ve PS2'ye çıkan bu eğlenceli oyun, maalesef bize bir şey veremiyor. Zaten piyasaya sürüldüğü zaman fazla yankı yapmadığından ben de tam olarak 1.5 saat araştırma yapmama rağmen sadece altta gördüğünüz resmi bulabildim. Bu nedenle incelemeyi uzun sürdürmeyi planlıyordum ama aklıma geldi de bu oyunun incelemesi de fazla uzun sürmez. Neden derseniz, incelemeye geçelim hemen, aklınızda oluşan ve sizi kurcalayan tüm soru işaretleri için

Anne Babayı Kızdırmak Bazen Zevkli Olabilir

Oyunu her açışımda, sanki kulağıma annemin babamın "oğlum koşma onların üstünde, oğlum çatıdan çatıya atlama bir yerini kıracaksın" diye söylediğini duyuyorum sanki. Ve bir anda bakıyorum ki tüm düşüncelerimden bir anda kopup uzaklaşmışım. Kendi kendime soruyorum, meğer bu sıkıntı veren oyun yüzündenmiş.

Şimdi isterseniz, daha rahat anlatabilmek ve anlamanız için gerçek hayatla oyunumuzu karşılaştırayım, ki oyunumuzun ne olduğuna siz karar verin: İyi mi - Kötü mü?

1- Gerçek hayatta eğer adrenaline meraklıysanız büyük bir ihtimal içinde delilik olan, heyecan olan sporları seçersiniz. Dikkat edin, heyecan diyorum. Oyunumuzda ise tam tersi olarak seslendirme için sanki yatağından daha yeni kalkmış bir adamı getirmişler stüdyoya koymuşlar, o derece sıkılıyorsunuz yani.

2- Gerçek hayatta borulara filan tırmanırken ( ki hiç tavsiye etmem, küçükken örümcek adamım diye boruya tırmanmaya heveslenip atlamıştım, neredeyse ayağımı kırıyordum biraz değişik ve artistik haraketler yaparsınız herhalde eğer bu sporu yapıyorsanız. Fakat oyunumuzda monoton bir şekilde başında neysek sonunda da öyle oluyoruz, tecrübe ile de daha iyi hareketler filan yapmak yok, hep aynı, hep aynı.

Haydi, Durmaya Mı Geldik Beyler !

Bir de madem böyle bir oyun almışım, ben biraz zevk almak isterim oyundan, tuşların yumuşak olmasını, adeta dans etmesini isterim. Tuşlar da bu oyuna hiç uymuyor, yani daha açık bir şekilde adamınız oyuna hiç bir şey katmıyor. Örneğin Fifa Street'te tuşu kombinasyonunu tamamlayamazsanız adamınız o hareketi zarif ve uygun bir şekilde tamamlayabiliyordu. Bu oyunda işte böyle bir şey yok, bu nedenle de afedersiniz ama adamımız tam bir "kazık" gibi duruyor oyunumuzda. Bu da bana göre büyük bir eksi.

Grafikler de O Kadar Muhteşem Değil

Grafiklerden de maalesef umudumuzu kesmek zorunda kalıyoruz. İnsan ister istemez çatıdan çatıya atlayınca mekânın "blur"laşmasını istiyor. İşte bu da olamdığı için oyundan iyiden iyiye soğuyoruz, haydi hayırlısı...

İşletim sistemi: Windows XP/Vista
İşlemci: Intel Pentium 4, 2.4 GHz / AMD Athlon 2000+
RAM: 512 MB RAM XP / 1 GB RAM Vista
Ekran Kartı: Nvidia GeForce Serisi 7, 8 , 9 / ATI Radeon 128 MB
HDD: 1,2 Gb

http://netload.in/dateiDf1ogEr37M/FR09. ... t1.rar.htm
http://netload.in/dateijKGFVSOhrD/FR09. ... t2.rar.htm
http://netload.in/dateiSgxHbjV7lF/FR09. ... t3.rar.htm

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]