Zaman: 19 Mar 2024, 08:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 652 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 10:08 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
hımm güzele benziyor bende tüm seri var amma dur indireyim belki soundtrackları iyidir

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 17:35 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Konum: İzmir/Bornova Merkez Karakteri:Sub-Zero Düşmanları:Scorpion-Hotaru Özel Güç:Buz Atmak
benim tek isteğim var biraz tekken :roll:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 18:45 
God
God
Kullanıcı avatarı

Tekken serisi için [url=http://www.mkturkiye.net/forum/viewtopic.php?t=5215]buraya[/url] tıkla.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 21:26 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

bana da spider man 1 i bi zahmet

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 22:16 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Spiderman 1
Resim

Resim
Resim

Rar Şifresi : www.oyun-arsivi.com
Dosya Türü : Direk Oyna

Oyun Hakkında

Evvet, oyunumuzun adı Spider-Man. Adında anlayabildiğiniz gibi, oyun benim hayatımın kahramanı olan Spider-Man’in maceralarını konu alıyor. Bir PSX çevirmesi olmasına rağmen birkaç kısım dışında bunu pek de hissetirmiyor. Nedir o kısımlar? İlerleyen bölümlerde.

Size bu oyunla Final Fantasy filmi arasında bir bağlantı kurayım. Final Fantasy, neredeyse sinemalardan kaldırılmak üzereyken gittim filmi izlemeye. İki arkadaş oturmuş, fragmanların bitmesini bekleme faslında alışılmış muhabbetleri yapıyorduk. Birden perdede Spidey bütün asaletiyle gözüktü ve bizden “abovvvv!!!” diye bir ses geldi. Neyse, FF’yi izledik ve ben eve geldim. PC’mi açıp nete girdim, bir haber gözüme ilişti: Spider-Man 18 Eylül’de piyasalarda!!! Bu habere inanılmaz sevindim, ama ertesi gün gördüğüm Spider-Man 2, PS2 için geliyor haberiyle biz PC oyuncularının çizgi kahraman oyunları bakımından ne kadar şanssız olduklarını gördüm. Ha, Spider-Man filminin fragmanıyla bağlantı şu, sanırım Spider-Man fırtınası geri dönüyor.

Oyunumuzun konusu şu şekilde: Dr.Octavius bir konferans vermektedir. Peter Parker ve Eddie Brock’da bu konferansı izleyenler arasındadır. Fakat birden Spidey kostümlü biri konferansta sözü geçen bombayı çalar ve Eddie’nin fotoğrafını çektiğini görür. Makineyi alıp kırar, Eddie sinirlenir ve içindeki Venom uyanır. Peter Parker bu olanları dehşetle izler. Spidey’nin 4. bölümde Rhino ile kapışmasından sonra Venom ve işbirlikçilerinin Spidey’nin en yakın arkadaşı olan Black-Cat’i kaçırmasıyla kovalamaca başlar. Gördüğümüz gibi konumuz aynı bir Spider çizgi filmi gibi. Zaten öyle olması gerekiyor.

Gelelim grafiklere; Oyun bir PSX çevirmesi olmasına rağmen grafikler şahane. Oyunu oynadığım normal diyebileceğimiz makinemle en ufak bir takılma bile yaşamadım. Ayrıca grafikler pırıl pırıl, insan bazen keşke çizgi filmleri de böyle olsaydı diyor. Oyunumuzun bir PSX çevirmesi olduğunu belli ettiği yönlerden biri burda devreye giriyor, bölüm aralarındaki demolar. Çok kötü grafikliler! Olsun, oyun içindeki grafikler bu açığı kapıyor.

Sesler ve müzikler harika. Spidey’nin kendi kendine yaptığı espriler. Havada uçarken “Move Spidey, move, move, move!!!” gibisinden şeyler mrııldanması vs. çok etkileyici. Müzikler ise tekno olması ile oyuna renk getirmiş. Fakat oyunda çizgi filmdeki klasik Spider müziğine tam olarak rastlayamadım. Yine de grafikler ve sesler atmosferi tamamlamış.

Oynanabilirlik. Oyunumuzun komutları gayet kolay. Hele bir de kendinize göre ayarladığınız zaman. Fakat gel gelelim kamera açıları rezalet. Karşılaştığınız düşmanlar bir zıplayıp üstünüzden geçti mi yandınız. Kameranın arkanızı göstermesi için bayağı bir uğraşmanız gerekiyor. Hele bir de 2-3 kişi birden saldırmışsa! Oynanabilirlikteki tek sorun kamera açıları.

Atmosfere geri dönmek istiyorum. Ben hayatımda hiçbir oyunun bana yüksekliği bu kadar güzel hissettirdiğini görmedim. Oyun yükseklik öğesini çok iyi kullanmış ki Spidey denince akla gelen ilk şeylerden biri bu. Oyunda Spidey’nin tüm hareketleri mükemmel kullanılmış, herşey aynı çizgi filmdeki gibi. Özellikle beni mest eden bir bölüm varki, o da 3. bölüm, yani helikopterle kovalandığınız bölüm. O bölümü oynarken bir ara monitöre burnumun değdiğini farkettim. Beni o kadar etkiledi ki artık rüyamda Spidey olup kötü adamların peşinden koşmamaya karar verdim. Bunun yanısıra, Spidey’nin dövüş hareketleri de çok gerçekçi…

Son olarak menüye değinmek istiyorum. Oyun, burdada PSX çevirmesi olduğunu belli ediyor. Ana menü:

Continue: Save’li yeri başlatma
New Game: Yeni oyun başlatma
Options: Çeşitli ayarlar, ve Load-Save için
High Scores: Puan tablosu
Special: Spidey’nin kostümleri vs…
Gallery: Oyundaki demoları seyretmek, karakterleri tanımak için.

Menüler bundan ibaret. Load-Save kısmı Options menüsündeki File System’dan yapılıyor. Ben söyleyim de sonra benim gibi aramayın.

LİNKLER

[marq=left][marq=down]1 - [url=http://rapidshare.com/files/92542450/Spider-Man.www.Oyun-Arsivi.com.part1.rar]part 1 yakala :D[/url][/marq][/marq]
[marq=left][marq=up]2 - [url=http://rapidshare.com/files/92547276/Spider-Man.www.Oyun-Arsivi.com.part2.rar]part 2 yakala :D[/url][/marq][/marq]
[marq=down][marq=right]3 - [url=http://rapidshare.com/files/92551033/Spider-Man.www.Oyun-Arsivi.com.part3.rar]part 3 yakala :D[/url][/marq][/marq]

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2009, 16:12 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Evet Snooker06 senden

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2009, 16:28 
God
God
Kullanıcı avatarı

Dostum,kusura bakma ama yanlış bilgilendirilmişsin.Oyunu satın almadan full sürüm yapmak için koskoca 150 mb

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2009, 22:28 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Dostum crack yapsam bile oyuna giremiyorum.Start yazısı yok.Buying Full Games $22,15 diye bir yazı var. :?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2009, 15:02 
God
God
Kullanıcı avatarı

Valla oyunu tam sürüm yapmak için tek yöntem bu bence denemekten zarar görmezsin.Bu arada tekrar indirmek istiyorsan ;

Download Bus Driver (60 mb)
http://download.busdrivergame.com/busdriver_setup.exe

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2009, 15:07 
Moderatör
Moderatör

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
SNOOKER SÜPERSİN!!! SOURCELERİ BULMAK İÇİN KAFAM GÖZÜM DÜNDÜ BEEE WALLA SEN OLMASAN??

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2009, 23:00 
Tarkatan
Tarkatan

bende mnation dıe degısıkbı f1 yarısı war onu ıstesem snooker
Resim
Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2009, 23:22 
God
God
Kullanıcı avatarı

mnation değil de Trackmania Nations olabilir mi aradığın oyun ?

[align=center]Trackmania Nations 2008

Resim
Resim
Resim
Resim

Geçtiğimiz Dönemlerde Nadeo tarafından piyasaya ücretsiz olarak katılan TrackMania Nations; TrackMania Nations Forever 2008 versiyonu ile tekrar arşivimize eklenecek. oyunun Devamı niteliğindeki TrackMania Nations Forever oyunculara yine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Nadeo tarafından geliştirilen oyunda yeni maplar, araçlar ve görev mevcut. multiplayer modu ile oyunculara bir çok seçenek sunan oyunu kaçırmamanızı öneririz. Eğer oyun piyasasında yeni bir "Araba Yarışı " çıkmadığı şu günlerde biraz eğlenmek istiyorsanız, 500 Mb boyutundaki TrackMania Nations Forever

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Şub 2009, 00:25 
Tarkatan
Tarkatan

aynen bu oyun supersın snooker tsk ..
Resim
Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Şub 2009, 15:30 
Tarkatan
Tarkatan

snooker yardımmmmmmmmmmmmmm :D:D:D
bu herhangı bı oyunu calıstırdıgımızda wındows calısmayı durdurdu dıe bı uyarı cıkıo vısta da ne yapmam gerekıo worms u oynayamıorum bıde ıs for you dıe bı oyun war sımdıden tsk ..
Resim
Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 Şub 2009, 15:33 
God
God
Kullanıcı avatarı

Oyunun simgesine sağ tıkla özellikler de,üstteki genel,uyumluluk,arşiv,güvenlik,ayrıntılar sekmelerinden uyumluluğu seç,bu programın çalışacağı uyumluluk modu kutucuğuna tıkla ve Windos XP SP2

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 652 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: