Zaman: 29 May 2020, 10:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013, 22:41 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Arkadaşlar öncelikle merhaba ve konuyu yanlış yere açtıysam lütfen komuyu taşıyım.Benim adım Ata ve benim 3 arkadaşımla video çekmeyi planlıyoruz.Videolarda facecam olucak ve gerçekten eğlenceli olucağından eminim.Bu 4 kişi olarak baya bi oyun oynıycaz.Örn:Amnesia,UMK3,Slender,Happy wheels,saints row 3 vb. gibi.Aynı zamanda istediğiniz oyunları söyleyin bizde oynayalım.Gerçekten eğleneciğinizi umuyorum

Not:Daha channel kurulmamıştır ama bu hafta içerisinde kurulacaktır.

Dip Not:İstediğiniz bir oyun varsa aşağıya yazabilirsiniz.

Arkadaşlar inşallah videolarımı izlersiniz.Eğer beğenirseniz sucscribe atmayı unutmayın.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2013, 21:46 
God
God
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Smoke
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Bakalım izlemesi keyifli olacak :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2020, 18:30 
Human
Human

Hello everybody,
In the age of technology development, users can easily access the internet anytime, anywhere, because the internet is everywhere. Next is a series of developments in technology-related industries such as computers, movies, music, online games and various types of entertainment technology, to meet the development of society and the demand of users. Therefore, it requires increasing development, not only in quantity, but also in the form, type and quality of products, whether it is suitable for users or not? It is useful and easy to use .... That's right, if you don't want to go back, the more you have to improve.
ThereforeFriv 2 updates the action games, puzzle games, racing games and more free others. It’s collecting the best games in the world with .io and html5 formats, with modern protocols, which can be easily used on the browser. Users will not have to upgrade the computer constantly when the game line is updated daily. Especially do not need to download, will not waste time as other download games and especially do not cost any cost, because here is completely free. This series of games is being updated fully and regularly by Y8, which will help users discover new games immediately when the old games have become boring.
Not only is the number and type of games diverse, the quality is also extremely good, both in terms of graphics, gameplay, how to play, the games can be a combination of intelligence with tactics, role-playing with racing or action games that incorporate a few elements of luck, thereby helping users feel interesting and not be bored.
Wish you have an enjoyable experience with http://friv5.pro/

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz