Zaman: 28 Mar 2024, 23:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

En iyi şampiyon
Ryu 20%  20%  [ 3 ]
Jin Kazama 40%  40%  [ 6 ]
Terry Bogard 0%  0%  [ 0 ]
Kyo Kusanagi 0%  0%  [ 0 ]
Liu Kang 40%  40%  [ 6 ]
Toplam oy : 15
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 18:54 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Mortal Kombat Deception
Jin Kazama...

Resim

Eğer ihtiyacın olan şeyi almadan önce istediğini alırsan istediğini aldığın halde mutsuz olursun...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 23:32 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
TundRa yazdı:
BlindWarrior yazdı:
Sen her zaman toplumsalmı bakarsın?Millet Iori'yi seviyor diye daha mı güçlü olacak?Kyo senaryoda Iori'yi yenmiş bu bir gerçek.Sen arkaplandalar diye güçsüz diyorsan seninle tartışmaya girmem bile anlamsız.Lütfen tartışmayı burda keselim.

Oyunu oyun yapan oyunu oynayan insanlar ;) Senaristler değil.

Sen herşeye senaryo ile mi bakarsın ? Hikayede yendiyse en güclüsü Kyo mu oluyo ? Hayır değil bunu kanıtlayan bi oyun KOF ona bakılırsa liu kang senaryoda Shao Kahn'ı yeniyo.Ama normalde shao kahn'ı bi insan oynatsa ? Liu kang'ı oynatan bir prof. kadar iyi bi player ? Sence liu kang yenebilir mi :) Senden bunu beklemezdim acıkcası cocuk gibisin.Senaryoyu kafana cok takıyosun.Eğer herkez senin gibi senaryoyu önemseseydi bukadar karakterler arasındaki rekabeti oyunda herkez Scorpioncu olur,Pek kimsede Sub-Zero cu olmazdı.Ama öyle değil demi ? İori daha güçlü ;) Ha birde bilmiyosan söyliyim Kyo İorinin ilk cıktııg oyunun hikayesinde yendi yani KOF 95 de KOF 94 ilk oyundur KOF'un ve İori yoktu oyunun kahramanı Kyo idi ama 95 de iori cıkınca herkez bu karakteri sevdi ve sonraki oyun hikayelerinde SNK Kyo ya karşı İori'yi kaybettirmedi.

Elbette Senaryoya bakarım...Dışında sanki ne, Iori Yagami kullana göre güçlü ve kullanamayana göre güçsüz, Kyo Kusunagi'de kullanana göre güçlü, kullanamayana göre güçsüzdür.Verdiğin ankette Dünya çapında bir anket değil, sadece Türkiye'ye göre sınırlandıramazsın, ayrıca herkezin Iori'yi sevmesi Iori'nin daha güçlü olduğu anlamına gelmez.SNK neden Kyo'yu kaybettirmedi çünkü bu oyunu tasarlayan adamlar o adamın galip gelmesini uygun gördü...Senaryoda Iori Kyo'ya yenildi ve Iori Kyo'yu yenemedi.Demekki SNK Kyo'nun güçlü olmasını uygun görmüşki yeniyor.Bana gelip sadece Türkiye çapında yapılmış bir ankette Iori Kyo'yu birkaç adamın verdiği oyla geçmiş diye daha güçlü olduğu savunacaksan ve böyle bir görüşü savunarak senaryoyu çok kafama takıyorum diye -ki böyle birşeyde söz konusu değil oynayış açısından kim daha iyiyse onun kullandığı karakter yener, Shao Kahn ise boss olduğu için güçleri aşırı, ve güçleri aşırı olduğu için oyunda kullanılabilir değil, yoksa boss diğer dövüşçüler gibi basit olsaydı oyunun anlamı kalırmıydı?Ve madem senin düşüncen gibi düşünelim, Rugal hepsinden daha güçlü olurdu- çocuk gibi davranmış oluyorsam...Sevdiğin şeyin daha güçsüz olduğunu kabullenemediğin için oylara ve oyundaki kullanışının daha rahat olmasına bakarak onu üstte tutman kimin çocuk gibi davrandığını apaçık gösteriyor bence.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2011, 12:13 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Hayatımda senin kadar çirkef bi insan görmedim.Bana burda laf yapma yok sevdiğin karakteri üstün tutuyosun diye ! Yapamazsın ! Cünkü yok öyle bişey ;) SNK ya kalsa işler ne oluyor hiç baktın mı ? SNK Bu karakterlerin galip gelmesini istese Kyo nun gücünü zayıflatırlarmıydı ? İorinin ateşini kaybettirirlermiydi ? Ne öyle laf yapıyosun ? Sana dedim İori ilk oyunun senaryosunda yenildi kyo ya.Ama baktı SNK İori kyodan daha cok sevilmeye başlandı diğer turnuvalarda İori ve Kyo berabere bıraktılar ki daha sonrada "Ash" diye ortak bi düsman cıkarıp İori & Kyo rekabetini bi nebze olsun azalttılar.Senaryo felan diyosun da k.bakma SNK Oyunu oyunculara göre yapıyo ;) Boş laf yapıyosun aslanım okadar.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2011, 12:42 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Birincisi ben sadece seviyeli bir şekilde tartışmaya çalışıyorum, bana çocuk gibisinden laflar sokarak tartışmayı alevlendirip sonra ben sana birşey yazdığımda bana çirkef diyen sensin.Eğer bundan sonra sadece bir oyundaki tartışma için seviyeli bir şekilde tartışamayacak ve tartışmayı alevlendireceksen cevap yazmayacağım.Başkasının konusunu basit bir tartışmayı alevlendirmek kilide vurdurmak bana ters düşer çünkü ;) Senin düşüncenle düşünürsek ona bakılırsa Rugal hepsinden daha güçlü, nasıl olsa boss, onu birisi kullansaydı en güçlüsü o olurdu..Iori'nin neden daha güçlü olduğunu oylara bağlıyorsun sadece.O zaman bir anket açılsa mk dünyasındaki en güçlü karakter diye farzedelim herkez Bo Rai Cho'ya oy verdi, ona daha mı güçlü diyeceksin?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011, 16:38 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Eski tartışmaları alevlendirmeyeceğiniz umularak başlığın kilidi Darkonick tarafından benim isteğimle açılmıştır...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011, 19:06 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

O Oyun hakknda hiç bi araştırması olmayıp,tecrübesi olmayıp gelip bana kafa tutması sinir bozucu !

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011, 21:26 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
TundRa yazdı:
O Oyun hakknda hiç bi araştırması olmayıp,tecrübesi olmayıp gelip bana kafa tutması sinir bozucu !

Tundra lütfen uzatma...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2011, 17:19 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

62_kitana_62 yazdı:
TundRa yazdı:

Tundra lütfen uzatma...

İyi tamam.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz