Zaman: 28 Mar 2024, 17:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

En iyi cybrog
Cyrax 16%  16%  [ 3 ]
Sektor 32%  32%  [ 6 ]
Smoke(cyber) 5%  5%  [ 1 ]
Sub-Zero(cyber) 32%  32%  [ 6 ]
Hydro 16%  16%  [ 3 ]
Toplam oy : 19
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 19:39 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Şüphesiz Sektor, gidip Tekunini kurdu adam :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 19:52 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Hydro diye bişe yok yav :S
Hydro mk hayranlarının uydurmasıdır ve çok tutulması nedeni ile Sub-Zero cyber yapıldı zaten yani Hydro şıkkını kaldır bence.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 20:06 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Hydro bug olarak çıkmıştı ve MK hayranları ona bir isim taktı Hydro diye.Fakat Trilogy'de bunu bir karakter olarak çıkardılar hemde hayranların taktığı isimle.Tıpkı Skarlet ve Meat'ta olduğu gibi.Ve Legacy'nin 9.bölümünde Hydro'nun yer aldığınıda hatırlatırım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 20:46 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

cyber subzero çok iyi ya gözüm çok tutuyo onu birde smoke u tabiki çok severim ama smoke un deceptiondaki normal kostümlü halini çok seviyorum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 22:06 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Hydro tabiki . Teke tek ' de çok iyi .

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 22:46 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Cyber Sub - Zero !

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 00:15 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
sektor bnce.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 11:35 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Napdınız ya Cyrax gibi cyborg mu var :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 14:18 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
ben karar veremedim ya, şimdi sub zeronun cyber versiyonu gayet iyi.ama hydroyu pek bilmesemde 9.bölümde sektor ve cyrax birlikte zor yendiler hydroyu.smoke`un cyber versiyonunu görmedim bile ondan o şık gitti.cyrax ve sektor bence orginal cyberlar yani biraz daha öndeler ama hydro ile dövüşlerini izledim ve gözümden düştüler.teke tekte hydro ne sektor ne de cyrax ikisinide benzetir.en iyisi hydro ile cyber sub-zero kapışsın oyum alana şimdilik kararsızım biraz yorum yapında bi fikrim olsun :)

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 14:45 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Evet Sektor dayak yiyen bir karakter çünkü kötü tarafta..İyi tarafta olsaydı pek dayak yemezdi.Ama yinede Tekunin'i kurdu, Armageddon'da koskoca Taven'i kaçırdığını ve eğer Special Forces gemilerine saldırmasaydı Taven'in işini bitireceğini unutmayalım.Ayrıca Tekunin'den kaçışta beni zorladı diyebilirim tabii ilk oynadığım zaman.Ben bu açıdan Sektor diyorum.Ama eğer düşüncen güçse Hydro'ya verebilirsin çünkü gerçekten güçlü ve seri..Cyrax ve Sektor'a 2 yumruk daha atsaydı ikiside devre dışı kalmıştı Legacy'de..Yani güç olarak en iyisi Hydro.Ama koskoca Tekunin'e tek dalabilecek kadarda değil..Çoğu kişi Sub-Zero hayranı ve Sub-Zero'ya büyük sempati duyar bu yüzden Cyber Sub-Zero'ya verdiler.Ayrıca MK9 Story Mode'sında küçümsenecek karakterleri yenmedi.Cyber Smoke ise tam Noob Saibot'çuların seveceği türden.Hem Brothers Of Shadow'da hem Noob Saibot'un ortağı ve duman gücü var.Dumanlada cybrog güçlerini birleştirince çokta sempatik oluyor.Hatta ilk önce düşündüm Sektor'amı versem Smoke'amı diye.Cyrax ise sonradan iyilerin tarafına geçiyor yani sen iyi tarafa sempati duyuyorsan Cyrax'a veya Cyber Sub-Zero'ya verebilirsin.Cyrax ve Cyber Sub-Zero arasındada kalırsan ya tasarımlarına bakacaksın yada güçlerine.Orası senin zevkine kalmış

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 15:20 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Cyber sub-zero pek sarmadı beni.Cyrax en iyi cyborg dur tabi Hydro yu mk 9 da göreseydk fikrim değişebilrdi :D Kim bilir belkide DLC Olarak gelir Hydro karşımıza.Ayrıca arkadaşlar bu Hydroyu bir çizgi romanda görmüştüm insan olarak sub-zeronun çok yakın dostuydu.Scorpion tarafından öldürüldügü felan yazıyordu dogru mu ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 16:36 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
Ben Sektor'e daha sıcak bakıyorum.

Marvel Ultimate Alliance | Uncharted | Assassin's Creed | Mortal Kombat | Red Dead | God of War | Heavy Rain

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 18:23 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

TundRa yazdı:
Cyber sub-zero pek sarmadı beni.Cyrax en iyi cyborg dur tabi Hydro yu mk 9 da göreseydk fikrim değişebilrdi :D Kim bilir belkide DLC Olarak gelir Hydro karşımıza.Ayrıca arkadaşlar bu Hydroyu bir çizgi romanda görmüştüm insan olarak sub-zeronun çok yakın dostuydu.Scorpion tarafından öldürüldügü felan yazıyordu dogru mu ?

Legacy ' e göre Cyrax .

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011, 23:03 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
BlindWarrior yazdı:
Evet Sektor dayak yiyen bir karakter çünkü kötü tarafta..İyi tarafta olsaydı pek dayak yemezdi.Ama yinede Tekunin'i kurdu, Armageddon'da koskoca Taven'i kaçırdığını ve eğer Special Forces gemilerine saldırmasaydı Taven'in işini bitireceğini unutmayalım.Ayrıca Tekunin'den kaçışta beni zorladı diyebilirim tabii ilk oynadığım zaman.Ben bu açıdan Sektor diyorum.Ama eğer düşüncen güçse Hydro'ya verebilirsin çünkü gerçekten güçlü ve seri..Cyrax ve Sektor'a 2 yumruk daha atsaydı ikiside devre dışı kalmıştı Legacy'de..Yani güç olarak en iyisi Hydro.Ama koskoca Tekunin'e tek dalabilecek kadarda değil..Çoğu kişi Sub-Zero hayranı ve Sub-Zero'ya büyük sempati duyar bu yüzden Cyber Sub-Zero'ya verdiler.Ayrıca MK9 Story Mode'sında küçümsenecek karakterleri yenmedi.Cyber Smoke ise tam Noob Saibot'çuların seveceği türden.Hem Brothers Of Shadow'da hem Noob Saibot'un ortağı ve duman gücü var.Dumanlada cybrog güçlerini birleştirince çokta sempatik oluyor.Hatta ilk önce düşündüm Sektor'amı versem Smoke'amı diye.Cyrax ise sonradan iyilerin tarafına geçiyor yani sen iyi tarafa sempati duyuyorsan Cyrax'a veya Cyber Sub-Zero'ya verebilirsin.Cyrax ve Cyber Sub-Zero arasındada kalırsan ya tasarımlarına bakacaksın yada güçlerine.Orası senin zevkine kalmış

Aslında bi yerde haklısın çünkü tekunin`e karşı ne hydro, ne de Cyber Sub-Zero hiçbir varlık gösteremezler.Cyrax bana biraz güçsüz geliyor çünkü ne tekunin`i kurmuş, ne de çok önemli bişey yapmış.
Ama bi sempatim de yok değil.Niyeyse arka planda kalanları severim.Cyber Sub-Zero`yu da hem biraz sempatim var hemde güçlü.Ama düşünüyorum, Hydro`nun da ayrı bir karizması var.O ortak olduklarını biliyorum iyi olurda ne biliyim hiç oynamadım yoksa iyi bir karakter olduğunu az çok kestiriyorum.Noob ile hiç oynamadım garip bir şekilde ondan Noobçu değilim yani.Aslında benim kafamı daha çok karıştırdın çünkü bundan önce ya Hydro, ya Cyber Sub-Zero vardı, şimdi üstüne birde sektor eklendi.Cyrax`a da sempatimi eklersek...ooo işim uzun benim bir süre daha düşeneceğim galiba :) .Ama yine de sağol bir de sektorun yaptıklarını göz önünde bulundurunca gözüme biraz girdi şimdi hakkını yemeyelim :) .(Bu arada Legacy`e göre madem o Sub-Zero`ya yakın olan vatandaş Hydro`ydu sonradan mı Cyrax oldu yine karıştı ortalık bazen MK`nın şu gizemlerinden nefret ediyorum...).

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2011, 04:48 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

Hydro fanların yarattığı bir karakter değildir. mortal kombatın çizgi romanında bu karakter mevcuttur ortaya bişey atmadan önce araştırın ve mortal kombat legacydede mevcuttur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: