Zaman: 28 Mar 2024, 18:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 93 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

En berbat MK oyunu.
Mortal Kombat 1 5%  5%  [ 1 ]
Mortal Kombat 2 0%  0%  [ 0 ]
Mortal Kombat Mythologies:Sub-Zero 10%  10%  [ 2 ]
Mortal Kombat 3 0%  0%  [ 0 ]
Mortal Kombat 4 5%  5%  [ 1 ]
Mortal Kombat Deadly Alliance 10%  10%  [ 2 ]
Mortal Kombat Deception 5%  5%  [ 1 ]
Mortal Kombat Shaolin Monks 10%  10%  [ 2 ]
Mortal Kombat Armageddon 10%  10%  [ 2 ]
Mortal Kombat vs DC Universe 48%  48%  [ 10 ]
Mortal Kombat(2011) 0%  0%  [ 0 ]
Toplam oy : 21
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2011, 00:03 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Arkdaşlar bir kez daha söyliyim Deadly Alliance o zamana göre çok iyi bir oyundu en basiti sistemli olarak dövüşüyordu karekterler yani her karekter kendine has hareketler yapıyordu Deadly Allianceı bir dönüşüm oyunu olarak düşünün biraz başarısız olabilir fakat o sistem daha yeni deneniyordu Armageddon ise önemli başarı elde edemedi ama herşeye rağmen en basiti bütün karekterlerin bulunması ile güzeldi fakat dc universe tam bir felaketti beklentimizi karşılayamadı kaç yerde yazdım dcnin çocuksu karekterleri kendi modlarında Mknın karizma ötesi karekterlerini yendi fataliyler iğrençti sadece görüntü kalitesi iyiydi MKvs dcnin...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2011, 10:43 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
62_kitana_62 yazdı:
Arkdaşlar bir kez daha söyliyim Deadly Alliance o zamana göre çok iyi bir oyundu en basiti sistemli olarak dövüşüyordu karekterler yani her karekter kendine has hareketler yapıyordu Deadly Allianceı bir dönüşüm oyunu olarak düşünün biraz başarısız olabilir fakat o sistem daha yeni deneniyordu Armageddon ise önemli başarı elde edemedi ama herşeye rağmen en basiti bütün karekterlerin bulunması ile güzeldi fakat dc universe tam bir felaketti beklentimizi karşılayamadı kaç yerde yazdım dcnin çocuksu karekterleri kendi modlarında Mknın karizma ötesi karekterlerini yendi fataliyler iğrençti sadece görüntü kalitesi iyiydi MKvs dcnin...

Ya Dc deki karakterlerin uyumsuzluguna,oyunun boş olmasına,online modun felaket olmasına vb. bi farklı düşüncemiz yok.Ama karşılaştırılınca ben DC yi daha çok sevdim MK:DA dan.Herkezin görüşü farklıdır.Zero00 da demiş 1996 ların 97 lerin oyunu ile 2008 in oyununu karşılaştırmayın diye.2008 de anket yapılıyor MK2 tüm dövüş oyunlarının içinden 4. oluyor.Daha nedenebilir ki ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2011, 10:54 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
İşte bende yarım saattir burda bunun için dil döküyorum.Ben Kitana ve SubZero00'a katılıyor, Darkonick ve sana katılmıyorum :D Herkezin görüşü farklıdır.Ve ayrıca orda 2008 lerin değil 2001 lerin yapılıyordu..2008 olsaydı orada en azından bir Tekken 5 falan yada ne bileyim en azından yeni nesil bir oyun rahat olurdu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2011, 11:34 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Tekken'in fanlarını takip etmiştim en güzel oyunu Tekken 3 olarak gösteriliyor o da 8.sırada zaten :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2011, 13:58 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat 1
MK4 kadar grafiği iğrenç bir oyun görmedim :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2011, 14:02 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Spec yazdı:
MK4 kadar grafiği iğrenç bir oyun görmedim :)

Karakterler biraz daha iri olsa en iyi oyunlarından aslında Mortal Kombat ' ın :)

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 28 Tem 2011, 08:51 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

MK4 bi başkadır bende.Nebileyim temposuyla felan bir başka geliyor aynı umk3 gibi ama sanki vuruşlar daha bir oturuyor insana o hissi veriyor.Ama tabi ki mk2 mkt umk3 gibi oyunlar mk sersinin en iyisi.MK1 de dahil.Ama mk 4 kücümsekcek bir oyun değil

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 13:21 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Ben bi ara mkyı bırakmıştım.ve baya oluyor 2-3 sene kadar.MkDA`yı oynadım mı, oynamadım mı onu bile hatırlamıyorum.Ama Shaolin Monks oynadım.Memory Cardımı bozduğu için Shaolin Monkstan nefret ederim ondan Shaolin Monks diyorum :D .Armegeddon PS2 için final niteliğinde bi oyun olduğu için ve bende mkya armageddon ile başladığım için en sevdiğim oyun o.eski toprak değilim zaten.Deception`u da oynadım ama bana biraz sıkıcı geldi.ya da o dönemdeki çaylaklığımdan dolayı da olabilir yeniden bi oynamam lazım :) .Mknın eski oyunlarından(mk4 fln)bi arkadaşımda vardı pcde, onda biraz oynadıktan sonra(bi güzel dayak yemiştim tabii)ondan soğudum onlardan :D yani Armageddon hariç öyle iyi bi anım yok :D Valla Tekken 3 oynadım cidden çok güzel :D hemde ps2de :D .Armageddonda çok karekter var ama bazıları gereksiz.Fatality yapamadığım için bişey diyemem :D burada biri bana fatality yapmayı öğretsin püskevitim yok benim :) .Armageddonun conquesti o kadar da kötü değil yani sizin dediklerinizle(valla isim olarak bilmiyorum conquesti kötü tanımlayanlar üzerine alınsın :D )Armageddonı alan birisi hiç conquest oynamaz.Armageddonın sevmediğim bi yanı yok doğrusu tam benlik bi oyun roster çokluğunda bazı gereksizler var hatta çok var arcadede hangisiyle oynayacağını şaşırıyorsun.

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 19:57 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Dostum Memory Card'ının bozulmasında ya DVD'de bir sorun vardır, yada aletinde.Yoksa Shaolin Monks mükemmel bir oyundu.Tamam pek özen göstermediler sonuçta Deception'dan sonra ve Armageddon'dan önce çıktı yani 2004-2007 arası bir tarihte çıktı ve bu tarih arasında çıkan bir oyuna göre fazla hatası vardı.Ama yinede Mortal Kombat'ın kasvetli ve gizemli havasını çok iyi yansıttığı için Shaolin Monks, şu anda benim favori MK oyunum...Hatta gelecek oyunun Shaolin Monks 2 olmasını istediğimi söyleyebilirim veya Mortal Kombat 9'un devamı niteliğinde Mortal Kombat 10'un Shaolin Monks gibi TPS tarzı şeklinde çıkmasını istediğimi söyleyebilirim.Gerçekten zevkli hele ki arkadaşınla co-op oynuyorsan.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 21:28 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

BlindWarrior yazdı:
Dostum Memory Card'ının bozulmasında ya DVD'de bir sorun vardır, yada aletinde.Yoksa Shaolin Monks mükemmel bir oyundu.Tamam pek özen göstermediler sonuçta Deception'dan sonra ve Armageddon'dan önce çıktı yani 2004-2007 arası bir tarihte çıktı ve bu tarih arasında çıkan bir oyuna göre fazla hatası vardı.Ama yinede Mortal Kombat'ın kasvetli ve gizemli havasını çok iyi yansıttığı için Shaolin Monks, şu anda benim favori MK oyunum...Hatta gelecek oyunun Shaolin Monks 2 olmasını istediğimi söyleyebilirim veya Mortal Kombat 9'un devamı niteliğinde Mortal Kombat 10'un Shaolin Monks gibi TPS tarzı şeklinde çıkmasını istediğimi söyleyebilirim.Gerçekten zevkli hele ki arkadaşınla co-op oynuyorsan.

Katılıyorum.İlerlemeli olacak ancak shaolin monksdaki versus modu gibi bir sistemde olacak ancak karakter sayısı fazla olacak.Mükemmel bir oyun olur bence :D İlerlemeliyi bitirince versus takılırsınız vb. arcade de yapılabilir.Kısacası MK9'a ilerlemeli oyun katmak gibi bişey.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 23:01 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Yav biliyorum da o olaydan sonra soğudum oyundan yoksa ne kadar zevkli olduğunu sizin kadar biliyorum ki oynamama rağmen bi de ben başını geçemedim hani başında dövüş oluyo fln sonra orası yıkılıyo Kung Lao ile kalıyosun bi adamın hapisahanesi gibi bi yerden ilerliyosun(o dövüşçünün ismini unuttum) orayı geçtikten sonra fazla ilerlemeden bi yer çıkıyo böyle yüksek yerler var hatta bi dövüşçüyü görüyosun öyle bi yer vardı orda ne yapıyoz ya ben bi türlü çözememiştim :D .

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 23:19 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Çıkıntılar var oralardan zıplıyoruz :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 23:24 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

He anladım :D :D sağol bak bu benim için bi shaolin monks dönüşü olabilir :D .Bi de nasıl zıplıyoruz iyice anlatta sonra para boşa gitmesin :D :D .

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2011, 23:47 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

x tuşuna basarak :D :D :D :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2011, 14:40 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

ooo bende umutsuz vakaymışım yav :D :D :D .iyi alıyorum o zaman ben shaolin monksu :D .

Rated R- ChampionUA

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 93 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: