Zaman: 29 Mar 2024, 02:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 58 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 17:33 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Evet çok haklısın Bu john tobias MK 4 Den sonra bırakmıştı MK'yı ve nedense Mortal Kombatın 4.serisinden sonra sub-zero da inanılmaz bir güç düşüklüğü yaşandı.Aynı zamanda noob saibot da.Bence de tobias'ın dönmesi lazım ama sanmıyorum acıkcası.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 17:43 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
evet bende çok uzun zaman geçti ama dönüşü süper olur...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 17:50 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

MK 9'un oyun gameplayında eski Sub-Zero'muzu biraz olsn ansakda,eski sub-zeroya benzesede buseferde hikaye modunda bbitirmiş sub-zeroyu Bay Boon :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 18:09 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Hikaye modunda zaten klasik mk senaryosu anlatılıyor tek farklılık cyborga dönüşmesi Sub Zero'nun ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 18:28 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
Hikaye modunda zaten klasik mk senaryosu anlatılıyor tek farklılık cyborga dönüşmesi Sub Zero'nun ;)

Klasik MK Senaryosunu anlattıgını biliyorum.Ama hemen hemen her videonun sonunda Scorpion'un Bi-Han'ı öldürmesi var trailerda.Bıktım usandım :D Hikayeyi bilenler tamam anlıyorlar öyle oldugnu ama bilmeyenler hemen Sub-Zero'ya ezik damgasını vuruyorlar.Bu sadece Sub-Zero'nun fan sayısını azaltıyor başka bişey değil.Cyborg olmasıda cabası zaten.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 18:49 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Scorpion tarafından öldürülen abi Sub Zero zaten. Bunun hikayesi anlatılıyor oyunda. Zaten biraz daha geçmiş dönseler Scorpion'u da öldüren abi Sub Zero. Anlatılan zaman önemli olan.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 18:51 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
Scorpion tarafından öldürülen abi Sub Zero zaten. Bunun hikayesi anlatılıyor oyunda. Zaten biraz daha geçmiş dönseler Scorpion'u da öldüren abi Sub Zero. Anlatılan zaman önemli olan.

Yav farkındayım okadarının.Benm anlatmak istediğim hertürlü trailer videosuna Scorpion'un Sub-Zero'yu öldürmesini koyuyorlar sanki kasıtlı olarak.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 18:55 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Kuai Liang yazdı:
sting yazdı:

Yav farkındayım okadarının.Benm anlatmak istediğim hertürlü trailer videosuna Scorpion'un Sub-Zero'yu öldürmesini koyuyorlar sanki kasıtlı olarak.

evet bencede kaç kişi biliyor ölenin bi-han olduğunu....

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 19:02 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Bilen biliyodur ayrıca Sub Zero'nun trailerinde de abisinin katili Scorpion diyor açık ve net. Genç Sub Zero ile Scorpion'un savaşını başka türlü anlatamazlar ki zaten illa Bi Han olacak işin içinde.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 19:31 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Yine anlamadın :D Bi-Han olacak tabi ki o başka.Benim anlatmak istediğim şey.Mesela Jax ile Mileen'a savaşır sonunda gelir scorpion sub'u öldürür.Noob Saibot'un traileri biter Scorpion Sub'u öldürür.Shao Kahn ile Raiden kapışır Scorpion Sub'u öldürür.Kratos'un trailer'ında Scorpion Sub-Zero'yu öldürür.Kısacası öyle bir yapmışlar ki oyuna girerken bile scorpion Sub-Zeroya aparkat çakıyor :) Tobias'dan sonra Ed Boon Hıncını Tobias'ın favori karakteri Sub-Zero'dan çıkarıyomuş gibi bi hisse kapıldım nedense :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 19:38 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Zaten Ed Boon'un favori karakteri Scorpion. MK4 ve sonrasında da olaylar hep onun lehine gelişiyor. Ancak hınç mınç filan çok saçma Boon ile Tobias anlaşamayıp ayrılalı çok uzun süre geçti olmadı olmadı şimdi olacak. Saçma bir düşünce. Ed Boon hikaye modunda Sub Zero'yu bitirmiş demişsin ben ona karşıyım. Çok göze batırmaya çalışsa da bu onun yorumu benim de hoşuma gitmiyor o ayrı. Ama yapabilecekte birşey yok olanı göz önüne sokuyor adam abartılı da olsa. Sub Zero'nun Scorpion'u öldürdüğü hikaye anlatılsa orda da gözünün içine sokulmasını isterdim ben bi Sub fanı olarak.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 19:53 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
Zaten Ed Boon'un favori karakteri Scorpion. MK4 ve sonrasında da olaylar hep onun lehine gelişiyor. Ancak hınç mınç filan çok saçma Boon ile Tobias anlaşamayıp ayrılalı çok uzun süre geçti olmadı olmadı şimdi olacak. Saçma bir düşünce. Ed Boon hikaye modunda Sub Zero'yu bitirmiş demişsin ben ona karşıyım. Çok göze batırmaya çalışsa da bu onun yorumu benim de hoşuma gitmiyor o ayrı. Ama yapabilecekte birşey yok olanı göz önüne sokuyor adam abartılı da olsa. Sub Zero'nun Scorpion'u öldürdüğü hikaye anlatılsa orda da gözünün içine sokulmasını isterdim ben bi Sub fanı olarak.

Evet Ed Boon'un favorisi Scorpion,Tobias'ın ki de Sub-Zeroydu o yüzden MK 4 den sonra Sub-Zero ( Oyun içinde ve hikayede ) düşürüldü gücü vb. Bunun nedeni Tobias'ın bırakmasıydı zaten.Ama bunu MK9 da çok vurgulamış.Tabi Story Mod'dada Sub-Zero ( Kuai Liang ) Scorpion'u yeniyor öldürücekken gelip Cyborg yapıyorlar.Tek kötü tarafı bu Story Mod'un.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 20:13 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Aslında işin iyi yanı da kötü yanı da bu. Sub Zero diğer oyunlarda alamadığı intikamı burada alma noktasına kadar geliyor. Yeniyor da Scorpion'u ama işte kötü noktası devreye giriyor ve cyborg oluyor. Belli mi olur diğer oyunlarda belki Sub Zero return yapar ve tekrar ninja haline geri döner. Dileğim de bu yönde tabi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2011, 20:19 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Dönmzse zaten yeni bir MK3 Felaketi yaşanır.Dönmesi şart.Zaten Noob Saibot'dada Sağlam kombo yapılmıyor.X-Ray lı kombosu bile %41 alıyor en fazla.Scorpion da %50 leri geçiyor X Ray sız Wallsız.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2011, 13:30 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Katılmıyorum size bu konuda ya. Sub-Zero'yu ben yeni haliyle daha çok sevdim. Daha iyi bir move listi var. Ayrıca en karizmatik robot olmuş yani. :D Ama yapımcılar böyle bırakmazlar. Sonraki oyunun story modunda sub zero bi şekilde insana döner...

lütfen tıklayın beyler.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 58 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: