Zaman: 28 Mar 2024, 20:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2010, 23:47 
Human
Human

arkadaşlar imzalar çok büyük.imza kuralları koysanız ve imzalara herkes belirli bir seviyeye göre yapsa.bence böyle hem sayfanın düzeni bozuluyor hemde kötü duruyor :(

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2010, 14:24 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
İmza boyutlandırması genişlik=600 yükseklik=300 olarak ayarlanmıştır zaten.En uygun boyutlar böyledir.Ama kastettiğin imza değilde konulara eklenen resimlerse bir boyutlandırma mevcut değil.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2010, 19:12 
Human
Human

<ermac_ali> yazdı:
İmza boyutlandırması genişlik=600 yükseklik=300 olarak ayarlanmıştır zaten.En uygun boyutlar böyledir.Ama kastettiğin imza değilde konulara eklenen resimlerse bir boyutlandırma mevcut değil.

arkadaşım çoğu kişinin imzasında gördüm bu verdiğin boyutlardan yüksek boyutta resimler var.bazı arkadaşlar video bilene koymuş.iki üç tane resim koyanlarda var :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2010, 19:23 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
deAthcAscAde yazdı:
<ermac_ali> yazdı:

arkadaşım çoğu kişinin imzasında gördüm bu verdiğin boyutlardan yüksek boyutta resimler var.bazı arkadaşlar video bilene koymuş.iki üç tane resim koyanlarda var :)

Canım kardeşim iyi hoş konuşuyosun da site yıllardan beri böyledir. Yani sitede yerleşmiş bi uygulamadır. Neredeyse 6 senedir imzalar böyle ve görsellik açısından bi zararı da yok. Sanırım yeni olduğun için uyum problemi çekmişin zamanla alışırsın bak imzalardan şikayetçi olan kimse yok. Tr de bu tarz imzaların yaygın olduğu da birçok forum var zaten bildiğin gibi :wink:

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2010, 19:28 
Human
Human

sting yazdı:
deAthcAscAde yazdı:
<ermac_ali> yazdı:

Canım kardeşim iyi hoş konuşuyosun da site yıllardan beri böyledir. Yani sitede yerleşmiş bi uygulamadır. Neredeyse 6 senedir imzalar böyle ve görsellik açısından bi zararı da yok. Sanırım yeni olduğun için uyum problemi çekmişin zamanla alışırsın bak imzalardan şikayetçi olan kimse yok. Tr de bu tarz imzaların yaygın olduğu da birçok forum var zaten bildiğin gibi :wink:

arkadaşım ben sadece önerimi yaptım ve bana göre site için daha iyi olurdu :) dediğin gibi yeniyim ondan dolayı alışamadım.benim üye olduğum diğer forumlarda belirli bir sınır olduğu için sınırlı imzaya alışmışım :D her neyse konu kilitlenebilir :) saygılarımla...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2010, 19:35 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Tamam dostum öneri yapmak yerine imza koymayı deneseymişin imza boyutu sınırını görürmüşün zaten. Ama sağlık olsun bir sonraki sefere inşallah.. Konu kilit&çöp.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: