Zaman: 16 Eki 2019, 22:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2012, 19:16 
God
God
Kullanıcı avatarı

Öncelikle merhaba, eski üyelerimiz beni tanırlar. Bilmeyen üyelerimiz de olabilir hiç önemli değil. Hiçbir zaman isim yapma derdinde bir insan olmadım. Olsaydım zaten bu konuyu açmazdım. Bilmeyen üyelerimiz için özetlemek gerekirse sitemizin eski Moderatörlerinden biriyim. Bu siteye bırakın üyeleri kendi yöneticileri bile uğramazken ben bu sitede paylaşım yapıyordum. Daha fazla dayanamayınca yönetici arkadaşları göreve çağırdım, anlaşmazlığa düştük, birbirimizi yedik ve ben belki o arkadaşları kırarak görevimden ve sitemizden ayrıldım. Sitemizden ayrılırken bu sitenin bir daha asla adam olamayacağını özellikle de o arkadaşların bile bu siteye bir süre sonra uğramayacaklarını söyledim.

En azından bu sitenin bir daha adam olamayacağı konusunda yanılmışım. İnternette boş boş dolaşırken gözüm buraya ilişti ve hiç beklemediğim bir manzarayla karşılaştım. En azından 5-10 aktif yeni üye ve görev bilincinde olan 2-3 yeni Moderatör. Yeni Bölümler, aktif konular vs.

İnanın bunu sizden beklemezdim. Yeni üye olan arkadaşlara sesleniyorum asla karamsarlığa düşmeyin. Özellikle '' Nerde o eski Mktr '' furyasına kaptırmayın kendinizi. Çünkü o zamanlar da şimdikinden çok ilerde değildik emin olun. Her zaman önünüze bakın ve mümkün olduğunca insanları kırmamaya özen gösterin. Dediğim gibi '' Eskiden Şöyle Güzeldik, Vay Efendim Nerde o Eski Bayramlar '' klişelerini görmezden gelin. Artık siz varsınız ve önemli olan bu. Yolunuza bakın paylaşım yapmaktan asla vazgeçmeyin. Gerçi son zamanlarda aktiflikte bir düşüş olmuş anladığım kadarıyla ama ben umutluyum siz bu işi devam ettirirsiniz.

Son olarak bu mesajım yanlış anlaşılmasın. Bu takıştığım yöneticilerden bir '' Özür Dileme '' değildir. Ben sadece yeni arkadaşların çabasına tanık oldum ve onlara teşekkür etmek istedim. Ben tükürdüğümü yalamam . Sitemize geri dönmeyeceğim. Geri dönmeme gerek de yok zaten. Yeni arkadaşlar boşluğumuzu gayet başarılı bir şekilde doldurmuşlar.

Herkese iyi forumlar....

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2012, 20:04 
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kitana
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
Eyvallah Snooker06 eksikliğin fazlasıyla hissediliyor bunuda bil :)

I AM Bİ-HAN (THE ORİGİNAL SUB-ZERO/NOOB-SAİBOT)
You Will Learn Respect
Time To Die

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2012, 21:17 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Taraf: Kötü
Sitede eskiden üye değildim ama gezerdim buralarda misafir olarak. Genelde senin konularını görürdüm. Yazdığın mesaj içinse teşekkürler. Sen olsan galiba site şuankindan çok daha iyi olurdu.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2012, 21:18 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Favori evreniniz: Netherrealm
snooker06 yücel abiye katılıyorum bence boşverde geri gel eski eskide kalmış konuşmadıgın insanlagene konuşmassın

http://www.mkturkiye.net/forum/viewtopic.php?f=20&t=9285

Darkstar yeni bölüm geldi !!!!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2012, 12:06 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Mazi, geçmişte kalmalıdır. yaptığınız görevi şimdilerde bizler üstleniyoruz, iyimi yapıyoruz kötümü yapıyoruz
bunu tam kestiremiyorum şahsen.
Fakat eski dostlardan böylesine bir tebrik mesajı almak bizleri gururlandırdı.
Hiç ummadığımız bir anda çıkıp geldin aramıza.
Her kim, kimlerle atıştıysa sineye çekip unutması herkez için en hayırlı olanıdır.
Tekrar seni aramızda görmek bizleri çok mutlu ederdi doğrusu, tabiki buna karar vericek olan sensin.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2012, 23:07 
Tarkatan
Tarkatan

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Triology
Favori evreniniz: Outworld
Taraf: Kötü
snooker06 yazdı:
Öncelikle merhaba, eski üyelerimiz beni tanırlar. Bilmeyen üyelerimiz de olabilir hiç önemli değil. Hiçbir zaman isim yapma derdinde bir insan olmadım. Olsaydım zaten bu konuyu açmazdım. Bilmeyen üyelerimiz için özetlemek gerekirse sitemizin eski Moderatörlerinden biriyim. Bu siteye bırakın üyeleri kendi yöneticileri bile uğramazken ben bu sitede paylaşım yapıyordum. Daha fazla dayanamayınca yönetici arkadaşları göreve çağırdım, anlaşmazlığa düştük, birbirimizi yedik ve ben belki o arkadaşları kırarak görevimden ve sitemizden ayrıldım. Sitemizden ayrılırken bu sitenin bir daha asla adam olamayacağını özellikle de o arkadaşların bile bu siteye bir süre sonra uğramayacaklarını söyledim.

En azından bu sitenin bir daha adam olamayacağı konusunda yanılmışım. İnternette boş boş dolaşırken gözüm buraya ilişti ve hiç beklemediğim bir manzarayla karşılaştım. En azından 5-10 aktif yeni üye ve görev bilincinde olan 2-3 yeni Moderatör. Yeni Bölümler, aktif konular vs.

İnanın bunu sizden beklemezdim. Yeni üye olan arkadaşlara sesleniyorum asla karamsarlığa düşmeyin. Özellikle '' Nerde o eski Mktr '' furyasına kaptırmayın kendinizi. Çünkü o zamanlar da şimdikinden çok ilerde değildik emin olun. Her zaman önünüze bakın ve mümkün olduğunca insanları kırmamaya özen gösterin. Dediğim gibi '' Eskiden Şöyle Güzeldik, Vay Efendim Nerde o Eski Bayramlar '' klişelerini görmezden gelin. Artık siz varsınız ve önemli olan bu. Yolunuza bakın paylaşım yapmaktan asla vazgeçmeyin. Gerçi son zamanlarda aktiflikte bir düşüş olmuş anladığım kadarıyla ama ben umutluyum siz bu işi devam ettirirsiniz.

Son olarak bu mesajım yanlış anlaşılmasın. Bu takıştığım yöneticilerden bir '' Özür Dileme '' değildir. Ben sadece yeni arkadaşların çabasına tanık oldum ve onlara teşekkür etmek istedim. Ben tükürdüğümü yalamam . Sitemize geri dönmeyeceğim. Geri dönmeme gerek de yok zaten. Yeni arkadaşlar boşluğumuzu gayet başarılı bir şekilde doldurmuşlar.

Herkese iyi forumlar....

snooker06 valla çok haklısın kardeş bu site resmen hayalet kasaba olmuştu daha yeni yeni canlanmaya başladı veya bana öyle geliyor şimdiki yeni uyeler çok yaratıcı bizim zamanımızda olsa böyle konular açılmazdı neyse önemli olan sitenin tekrardan canlanmış olması ..

yeni uyelere sesleniyorum snooker06 nın dedigi gibi yolunuza devam edin ve kimseyide üstün görmeyin önemli olan sizin elinizden bişey geliyorsa sonuna kadar gidin elbette bazı yerde başarısız olursunuz ama azim gösterirseniz başarılı olursunuz ...

bu arada şunuda söyleyim bizi yeni uyeler tanımaz eskiden bu sitede moderatorlük ve yöneticilik yapmıştım uzmanlık alanımız mugen di ama bıraktık tabi o işleri başlamayıda düşünmüyoruz ...

yeni uyelere başarılar dileriz

herşey gönlünüzce olsun

Saygılarımla ...

By - Akrep

Resim

By - Akrepking

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Haz 2012, 19:31 
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kitana
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Favori evreniniz: Edenia
Sizin gibi kıdemlilerden bunları duymak güzel :)

I AM Bİ-HAN (THE ORİGİNAL SUB-ZERO/NOOB-SAİBOT)
You Will Learn Respect
Time To Die

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2012, 11:14 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Favori evreniniz: Netherrealm
scorpionking yazdı:
snooker06 yazdı:

Herkese iyi forumlar....

snooker06 valla çok haklısın kardeş bu site resmen hayalet kasaba olmuştu daha yeni yeni canlanmaya başladı veya bana öyle geliyor şimdiki yeni uyeler çok yaratıcı bizim zamanımızda olsa böyle konular açılmazdı neyse önemli olan sitenin tekrardan canlanmış olması ..

yeni uyelere sesleniyorum snooker06 nın dedigi gibi yolunuza devam edin ve kimseyide üstün görmeyin önemli olan sizin elinizden bişey geliyorsa sonuna kadar gidin elbette bazı yerde başarısız olursunuz ama azim gösterirseniz başarılı olursunuz ...

bu arada şunuda söyleyim bizi yeni uyeler tanımaz eskiden bu sitede moderatorlük ve yöneticilik yapmıştım uzmanlık alanımız mugen di ama bıraktık tabi o işleri başlamayıda düşünmüyoruz ...

yeni uyelere başarılar dileriz

herşey gönlünüzce olsun

Saygılarımla ...

By - Akrep

senin mugenlerin çok süperdi keşke bende ögrenseydim mugen konusunda türkiyedeki uzmanlardan biriydin geri dönsen güzel projer çıkırabilirdik bana öretirdin :) nneyse siteyle ilgili düşüncelerini beğendim bence böyle giderse mk iconu olcaz

http://www.mkturkiye.net/forum/viewtopic.php?f=20&t=9285

Darkstar yeni bölüm geldi !!!!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Tem 2012, 17:27 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat 4
bu sitenin benim için önemi büyüktür.başarısız bi modluk geçmişimde var ( çok talihsiz bi dönemdi gerçi ) .yeniden hareketlendiğini görmek güzel

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 9 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: