Zaman: 02 Haz 2020, 04:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2012, 19:07 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Mokap12 yazdı:
Biraz Daha Açık Yazsaydınız Ne Dediğinizi Anlayacaktık.:D Ayrıca Benim Cümlelerimden Nasıl Bir Anlam Çıkardınız Ki '' burayı sadece bir forum olarak görüyorsanız zaten bu işe başlamamanız gerekir '' Bunu Söyleme İhtiyacı Hissettiniz Ve Ardından Böyle Bir ''" diğer bir çok forum gibi mesaj kasmaya çalışarak, yalancı arkadaşlıklarla üste gelmeye çalışan insanların alanı olarak gördüm bir forumu. '' Gibi Bir Açıklama Yapma Gereği Duydunuz ? Ayrıca Değişen O Forumun Tanımını Daha Açık Yazsaydınız İlk Başta Herkes Ne Demek İstediğinizi Gayet Rahat Anlayabilirdi.Sonuçta Burda Hepimiz O Forum Tanımına Göre Üyeleriz.Bahsettiğiniz O Diğer Üyelerde Zaten Ergenliğe Yeni Girmiş Ve Çocuk Yaştaki Üyelerdir.İstisnalar Kaideyi Bozmaz.

Saygılar...

''Burayı sadece bir forum olarak görüyorsanız zaten bu işe başlamamanız gerekir '' bu cümlemde; bu alanı(forumu) dediğim gibi mesaj kasmaya çalışarak ve üste çıkmaya çalışarak hiçbir yere getiremezsiniz.

" diğer bir çok forum gibi mesaj kasmaya çalışarak, yalancı arkadaşlıklarla üste gelmeye çalışan insanların alanı olarak gördüm bir forumu. '' Dediğim gibi bu konuları çok iyi anladım. Geçen sene bir çok moderatör ve yöneticiyle bağlantım vardı. Bunların çoğu mesaj kasarak ve diğerlerine çeşitli entrikalar yaparak ilerleyen kişilerdi. Ben de bu tecrübelerime dayanarak öyle bi cümle kurdum ve forumlara yeni katılan kişilerin bu durumları bilerek adımlarını atması için.

İstisnalar kaideyi bozmaz ama bunlar istisna değil. Ama bu kişiler çok fazla.

İnsanların da benim o cümlelerimde yazdığımı gayet iyi anlayacaklarını düşünüp ve yazımın çok sert kaçmaması için yazmadım o yazıyı.

Resim

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2012, 19:13 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat 1
Beyler tartışmanın bir anlamı yok.Buda gerçeği değiştirmeyecek.kimin nasıl bir düşünce yazdığı kendine kalsın.Önemli olan siteyi benimseyip ayağa kaldırmak için bişeyler yapmak mı yapmamak mı ? Öncelikle buna karar vermeniz gerekiyor.

Varım diyenler toplansın bir kenara işlere yavaş yavaş planlayarak başlayalım.Benim düşüncem sadece bu :)

Ha birde arkamızda yönetimden bir destek istiyoruz.Aktif olacak takip edecek.

Olursa neden olmasın demekten alamıyorum kendimi.

Şahsen benim iştahım kabarmıyor değil.Sadece benle birlikte bu işlerle uğraşacak birileri varmı diye merak ediyoru.

Amaç mod olmak msg girmek kral olmak değil.Amaç forumun bu ölü zamanlarını tekrardan faliyete sokmak.

Peki diyeceksiniz ki bu bize ne getirecek ne olacak neyin davasında kasım kasım msg kasip topic acacağız?

Benim keyif aldığım konu şu ve arkamızdan şunu dedirtebiliriz.

"Bir mokap ve subzero (yada bir başkası) saygın düzgün düzenli paylaşımlarla bu günlere kadar siteyi taşıdılar.Onlar ne yaptıysa site için yaptılar ve kimseden birşey istemeden bi getiri beklemeden bunu yaotılar."

İyi hatırlamak ve saygınlık benim için çok mutlu edici bir konu.Bunu başarmak isteyen arkadaşlarımız var ise buyrun diyorum.Toplanalım ayakta tutalım kavga etmeden gürültü flood yapmadan çıkar gözetmeden bunları gerçekleştirelim diyorsanız ben varım arkadaşlar.

Sırf destek inanç ve bilgi birikimi ile bu işleri yoluna koymanın sizcede vakti gelmedi mi ?

Hepiniz benden bilgilisiniz.Ben sadece MK1 oyununu bilirim oynarım.Bilgilerimi söylemek tartışmak konuşmaktan da çekinmem.Yani insanları mahrum etmem.

Herkesin evinde PS3 yok veya bir bilgisayar yok. Sırf bu oyun için aklını yitirebilecek kişi sayısı fazla iken sizin bilgi birikimlerinizi o insanlardan mahrum etmeniz ne kadar doğru ?

Gelin şu işi eskiden olduğu gibi yine aktif hale getirerek Hem site olarak hemde kişisel bazda saygınlığımızı Tüm Türkiye önünde tekrardan kazanalım.

Abartmıyorum çünki Türkiyede MK deyince akla biz geliyoruz.(Aratın Google ye Bakın :) )

Sizcede öyle değil mi ? ;)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2012, 19:23 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: Abel City Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Taraf: Kötü
Yok Ya Biz Karşılık Olarak Adminlerin Kendi Siteleri İle Adam Akıllı İlgilenmelerini İstiyoruz.Yoksa İlgilenmeyeceklerse Bu Forumda Biz Derdimizi Kime Anlatacağız.Her Zaman İyi Bir İktidar Şarttır.Malesef Biz Bunu Bulamadığımız İçin Hayıflanıyoruz.Bizi Düşünmeyeni Biz Niye Düşünelim , Biz Kaç Senedir Elimizden Geleni Yaptık Hepimiz Ama Bu Kadar Oluyor.Adminlerde Forumu Böyle Yönetmeye Devam Ettikçe Bunlar Kaçınılmaz.Eğer İlgilenmeyeceklerse , Bizim İsteklerimize Cevap Vermeyeceklerse O Zaman Bu Forum İçin Son Noktadayızdır Söylemek İstediğim Buydu.Gider Adam Akıllı İlgilenenlere Hizmet Veririz Daha İyi Biz Onlardan Çok Küçük Bir Karşılık Bekliyoruz O Kadar.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012, 21:27 
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kitana
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
Yönetimde kastın Modlarsa 3 modda burda Jackalda bizimle olacağını belli etti bu iyi bazı bağlantıda olduğum adamlar var onlarda biz toplanırsak gelirler yazında ermac-ali gelir evet konuşup ne yapıcağımızı tartışalım mazeretsiz kim bizimle kim herşeye rağmen siteyi zorda olsa ayakta tutmak istiyor cevap yazsın hepiniz istersiniz biliyorum ama kim bizimle olucak onu söyleyinde artık meydan bize kalsın...
Spec açık söyliyim dilimde tüy bitmişti ilaç gibi geldin :D ben artık çaresiz yazın ermac-alinin gelmesini bekliyordum...

I AM Bİ-HAN (THE ORİGİNAL SUB-ZERO/NOOB-SAİBOT)
You Will Learn Respect
Time To Die

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012, 22:11 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Onaga
Favori Oyun: Mortal Kombat Deception
Merhaba ben siteye yeni üye oldum fakat sanırım site dağılmak üzere anladığım kadarıyla toparlanmak istiyorsunuz bende sizinle beraber olucağımı söylemek isterim adım Hakan favori karekterim Onaga 15 yaşındayım her türlü desteğe varım...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012, 22:30 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Merhaba ben sitede eski üyelerdenim 2006da bi üyelik açmıştım en sonda 2008de girmiştim o hesabı unutunca bunu açtım sitenin bu haline üzüldüm güzel bir siteydi burası toparlanması için her türlü desteğe hazırım...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Mar 2012, 16:35 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Favori evreniniz: Netherrealm
Taraf: İyi
snooker06 senimiydin ??

http://www.mkturkiye.net/forum/viewtopic.php?f=20&t=9285

Darkstar yeni bölüm geldi !!!!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012, 19:58 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Destek için bakın kimler var siz kendini çok iyi cok eski sananlar sizler nerdesiniz? Yeni bir başlık altında herkes artık toplansın.Bunun için çok geç kaldık.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012, 19:59 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Noob_Kitana_Saibot yazdı:
Yönetimde kastın Modlarsa 3 modda burda Jackalda bizimle olacağını belli etti bu iyi bazı bağlantıda olduğum adamlar var onlarda biz toplanırsak gelirler yazında ermac-ali gelir evet konuşup ne yapıcağımızı tartışalım mazeretsiz kim bizimle kim herşeye rağmen siteyi zorda olsa ayakta tutmak istiyor cevap yazsın hepiniz istersiniz biliyorum ama kim bizimle olucak onu söyleyinde artık meydan bize kalsın...
Spec açık söyliyim dilimde tüy bitmişti ilaç gibi geldin :D ben artık çaresiz yazın ermac-alinin gelmesini bekliyordum...

Kimse kimseyi beklemesin herkes insan ve artık yeniden doğuşa yardım etmeliyiz.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2012, 20:11 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Hadi buyrun gençler kim neymiş inançsızlara gösterelim;

Konu için; viewtopic.php?f=3&t=10299 tıklamanız yeterli olacaktır.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 40 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: