Zaman: 20 Mar 2019, 01:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2016, 03:41 
Human
Human

Arkadaşlar kolay gelsin hepinize. Site hâlâ aktif mi bilmiyorum. Ben bu foruma yıllar öncesinde çok katkısı olmuş Aliskus'um, bayağı bi mesajım ve coin'im vardı. Muhabbet etmek isteyen varsa konuşabiliriz.

Bu arada benim eski mesajlarım vardı sevgili admin, konularım vardı açtığım, onları arşivleye oldu mu diye soracaktım. Saygılar.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2016, 21:26 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: Abel City Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Taraf: Kötü
Merhaba Aliskus!

Sitemiz şu anda ölüdür malesef. MK Türkiye olarak bizde koins sistemi yoktu. Rep sistemi bile yoktu. Koins MK FANS'da var idi. Onlara ne oldu bir bilgim yok.

Sitemiz bir ara hacklenmiş idi. Adminler bir önceki gün'e siteyi geri döndürmüşlerdi yedekten fakat herhangi bir sorun nedeni ile bazı mesajlar ve konular eksik geri getirildi.

Saygılar.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2016, 19:13 
Human
Human

Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Ne olacak bu sitenin hali?

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2016, 19:51 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: Abel City Karakter:X Silah:X Buster Statu:Maverick Hunter Irk:Reploid Dost:Zero Düşman:Sigma
Bu siteden bir cacık olmaz. 2008 de üye olduğumdan beri bu site böyle idi. Bir aralar siteye max 10 kişi aktif üye olur sonra tekrar bayağı bir süre site ölür.

Ama artık Facebook, Whatsapp gibi daha güzel topluluklar var. Millet neden buraya gelsinki artık.

Saygılar.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2016, 22:43 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
malesef sosyal medya siteleri bu tarz sitelerin ayakta durmasına büyük ölçüde engel oluyor. üzerine de kendi kişisel durumlarımız eklenince yapabildiğimiz tek şey barınma ve alanadı için gerekli masrafı karşılamak oluyor ve açıkçası söylemeliyim ki kaç yıl emek verdiğim sitenin bu hale gelmesi ciddi manada canımı acıtıyor. yine de sizin gibi bazı üyelerimizin hala buraya uğradığını görmek biraz iyi hissettirmedi değil :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2016, 11:58 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Bu sitede reklam var mı? Mobilden girince 2 tane reklam görüyorum ama masaüstünde reklam falan yok.

Bu arada yeme bizi Admin. :-) Ne zaman bu site bu şekil ölü olsa fix aynı açıklamayı yapıyorsun. xD Hep meşgulsun, ünide dersleri kurtrmaya falan çalışıyorsun.

İşin garibi bu sitenin üyeleri de aynı dertten muzdarip ama vakit buluyorlardı bir şekilde.

Ne diyelim Memoolee. Dövüşçü'nün dediği gibi: "Bakarsan bağ bakmassan dağ olur". Elelam senin siten için bu kadar yapar.

Saygılar.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2016, 13:26 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
Mokap12 yazdı:
Bu sitede reklam var mı? Mobilden girince 2 tane reklam görüyorum ama masaüstünde reklam falan yok.

Bu arada yeme bizi Admin. :-) Ne zaman bu site bu şekil ölü olsa fix aynı açıklamayı yapıyorsun. xD Hep meşgulsun, ünide dersleri kurtrmaya falan çalışıyorsun.

İşin garibi bu sitenin üyeleri de aynı dertten muzdarip ama vakit buluyorlardı bir şekilde.

Ne diyelim Memoolee. Dövüşçü'nün dediği gibi: "Bakarsan bağ bakmassan dağ olur". Elelam senin siten için bu kadar yapar.

Saygılar.

reklam konusunda bir bilgim yok. anıl birşeyler yapmış olabilir. adblock kullandığım görmemiş olabilirim.

kimseyi yemeye çalıştığım yok. kendimi de acındırmaya falan çalışmıyorum. olabildiğim kadar dürüst olmaya çalıştım ama gördüğüm kadarıyla inanmak istemiyorsun. bazı şeyleri söylemesi yapmasından daha kolay oluyor emin ol. bu yıl üniversitede 7. yılım ve bütün arkadaşlarımın mezun olup iş güç sahibi olmaları, bazılarının evlenip çocuk sahibi olmaları da pek moral verici olmuyor.

siteye kaydolalı 10 yıldan fazla zaman geçmiş. bu siteyle birlikte büyüdüm desem yalan olmaz. bu yüzden söylediklerimde samimi olduğumdan emin olabilirsin.

yine de neye inanmak istersen ona inanmakta özgürsün. seni zorlayacak halim yok :) şu zaman sieye geri döneyim de bir çeki düzen vereyim dediğim olmuyor değil ama çoğunlukla planlarım pek tutmadığı için kesin birşey söylemek istemiyorum. ama hayatımı düzene soktuktan sonra geri döneceğimden emin olabilirsin. o zamana kadar selametle :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 May 2017, 13:13 
Human
Human

Wow, bir yıl önce mesaj atmıştım ben buraya XD Abiler ablalar kardeşler hepinize cevaplardan dolayı teşekkürler. İnşallah hayatlarınızda başarılı olursunuz ve istediğiniz gibi yaşarsınız hayırlısıyla :) (ve Mortal Kombat'ı unutmazsınız :D ) Selametle!

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: