Zaman: 28 Mar 2024, 16:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Forum kilitlendi Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 43 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2011, 18:58 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Ultimate Mortal Kombat 3
TundRa yazdı:

Ben MK nın yenilmez oldugnu düşünmüyorum :) Sadece Starwars yenecek güçte değil.Ha mesela Superman zayıflamamış olsaydı MK karakterlerini cok rahat yenebilirdi ki gücünün sınırı yoktu.Kratos yenebilir.Ama bi skywalker ASLA ;)

Star Wars'tan bir gram anlamadığın çok belli oluyor. Bu yüzden senle tartışmak istemiyorum ...!! Hangi güçlerinin olduğunu neler yapa bileceklerini bilmeden bu bunu yener, şu şunu döver gibi diyaloglara da girme.

Marvel Ultimate Alliance | Uncharted | Assassin's Creed | Mortal Kombat | Red Dead | God of War | Heavy Rain

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2011, 21:40 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Darkonick yazdı:
TundRa yazdı:

Ben MK nın yenilmez oldugnu düşünmüyorum :) Sadece Starwars yenecek güçte değil.Ha mesela Superman zayıflamamış olsaydı MK karakterlerini cok rahat yenebilirdi ki gücünün sınırı yoktu.Kratos yenebilir.Ama bi skywalker ASLA ;)

Star Wars'tan bir gram anlamadığın çok belli oluyor. Bu yüzden senle tartışmak istemiyorum ...!! Hangi güçlerinin olduğunu neler yapa bileceklerini bilmeden bu bunu yener, şu şunu döver gibi diyaloglara da girme.

Hala anlamıyosun diyor :D Anlamayan sensin.MK karakterleri trailerdaki gibi 2-3 yumruk atıp sonra spear yapan karakterler olmaz karsılasırlarsa.Sınırlandırıyosunz oyunla ;) Starwars'u ezer geçer MK

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011, 00:48 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

TundRa yazdı:
Darkonick yazdı:
TundRa yazdı:

Hala anlamıyosun diyor :D Anlamayan sensin.MK karakterleri trailerdaki gibi 2-3 yumruk atıp sonra spear yapan karakterler olmaz karsılasırlarsa.Sınırlandırıyosunz oyunla ;) Starwars'u ezer geçer MK

Bana Mortal Kombat'ı bilmiyormuşum gibi konuşma Allah aşkına. Şu bir halt bilmeden konuşmakta moda oldu. Birde haklı çıkmaya çalışmaları yok mu. Ne kadar anlatmaya çalışsam da sen hala burnunun dikine gitmeye devam ediyorsun. Bu sefer açıklama yapma gereği bile duymuyorum sana.

Neyse, 62_kitana_62'den ricam bu konu kilitlensin mümkünse. Malum arkadaş sayesinde 50 sayfa yazı çıkar bu konudan...

Marvel Ultimate Alliance | Uncharted | Assassin's Creed | Mortal Kombat | Red Dead | God of War | Heavy Rain

En son Darkonick tarafından 17 Ağu 2011, 01:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011, 01:06 
Moderatör
Moderatör

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Darkonick yazdı:
Bana Mortal Kombat'ı bilmiyormuşum gibi konuşma Allah aşkına. Şu bir halt bilmeden konuşmakta moda oldu. Birde haklı çıkmaya çalışmaları yok mu. Her sitede bunun gibi 3-5 tane var...

Neyse 62_kitana_62'den ricam bu konu kilitlensin mümkünse. Malum arkadaş sayesinde 50 sayfa yazı çıkar bu konudan...

Darkonick sözlerine dikkat et, kelimelerini doğru seç, msn ortamı değil burası!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011, 01:08 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Darkonick sözlerine dikkat et, kelimelerini doğru seç, msn ortamı değil burası![/quote]

Sözlerimde aşağılama veya rencide edecek her hangi bir söz kullandığımı düşünmüyorum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011, 01:24 
Moderatör
Moderatör

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Ben neyin ne olduğunu dışarıdan çok iyi görüyorum.
Sen bu son 2 hafta içerisinde çok değiştin eskiden hani daha anlayışlı daha hoş görülüydün birden bire hırçınlaştın ben MK ile ilgili sizin kadar bilgi sahibi olmayabilirim bilenin yanında susup dinlemek farzdır, ben bi üniversite öğretmeniyle ders konusunu tartışamam ama olursa ki söz konusu hayattan ise onunda öğretmeni ile tartışabilirim.
Bir insan birşey bilmiyorsa bunu yüzüne vurarak veya hut gözler önüne sererek öğrettiğini sanırsın bu çok yanlış. Onu keni ateşiyle kavurucaksın insan bir deneyim yaşamadan hiç bir şeyi öğrenemez şimdi aradaki farkı görebiliyormusun?
Bu sana benden vaaz diye gelebilir ama sen bunu kendine yakışırcasına hakkını verirsen sana ben bile "hiçbirşey.." söylicek durumda olurum.
Darkonick bir sıkıntın problemin varsa özelden yazmaktan çekinme.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011, 12:00 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Ohooo Bir Starwarsa bu kadar vakit mi vericez arkadaşlar bırakın. freddy - jason yeter ikisi de kral işte <3

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2011, 15:58 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Eşeğe altın semer vursan, eşek yine eşektir...

uLTiMaICE yazdı:
Ohooo Bir Starwarsa bu kadar vakit mi vericez arkadaşlar bırakın. freddy - jason yeter ikisi de kral işte <3

Doğru diyorsun kardeşim Jasaon gelse fena olmazdı :D

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2011, 13:03 
Cezalı
Cezalı

Favori Dövüşçü: Shao-Kahn
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
freddynın geleceği kesinleşti arkadaşlar

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2011, 15:54 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Gelmemişmiydi zaten?

Rated R- ChampionUA

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2011, 02:03 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Darkonick

Sana birşey demiyorum :) MK yı abartıyormuşm asıl sen kücük görüyosun şu oyunu.Oyundan haberim yokmuş beyler dağılın :mrgreen:

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2011, 02:29 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

TundRa yazdı:
Darkonick

Sana birşey demiyorum :) MK yı abartıyormuşm asıl sen kücük görüyosun şu oyunu.Oyundan haberim yokmuş beyler dağılın :mrgreen:

Senin zeka yaşını merak ediyorum.İlk yorumlarıma bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.( Tabi okuduğunu anlama gibi bir yeteneğin varsa... )

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2011, 10:12 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Freddy Krueger Eklendi Evet Online Oynayanlar Bilir Nerdeyse Her Yabancıda Var :(

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Forum kilitlendi Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 43 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: