Zaman: 28 Mar 2024, 20:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Hack'e 5 Üzerinden Kaç Verirdiniz ?
0 18%  18%  [ 2 ]
1 18%  18%  [ 2 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 18%  18%  [ 2 ]
4 27%  27%  [ 3 ]
5 18%  18%  [ 2 ]
Toplam oy : 11
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2010, 22:55 
God
God
Kullanıcı avatarı

Resim

Evet arkadaşlar başlıkta yanlış okumadınız ! Mortal Kombat 4 bir kez daha Hack'lendi. Daha önce yabancı bir Mk sitesi tarafından Enhanced adında gayet başarılı bir patch ve hack'leme yapılmıştı. Bu sanırım 2. Hack'leme. Bunu az önce Güney Amerika çıkışlı bir Mortal Kombat sitesinde buldum ve hemen sizinle paylaşayım dedim. Türkiye'de ilk kez sizler için... :mrgreen:

Oyundaki değişikliklere gelirsek; öncelikle oyun köklü bir değişim geçirmiş. Oyunun Ana Menülerinde büyük oynamalar yapılmış. Ancak bana sorarsanız orjinal halinde bıraksalar daha iyi olurmuş. Oyundaki karakterler de ana menü gibi değişimden nasibini almış. Raiden, Reptile, Reiko, Johnny Cage ve Sub-Zero için çoğunu beğenmesem de orjinalinden çok farklı kıyafetler tasarlanmış. Oyuna '' Hiç yeni karakter konulmadı mı ?'' sorunuzu duyar gibi oluyorum. Konulmamış olur mu hiç ? İşte liste;

Shinnok >>> Chameleon
Scorpion (2. Kıyafet) >>> Ermac
Jarek >>> Kano
Tanya >>> Ninja Kitana

Hack'in oyunun oynanabilirliği üzerinde değiştirdiği pek fazla şey yok. Ancak sanırım combo ve fatality'lerin yapımı kolaylaşmış. Örneğin orjinal Mortal Kombat 4'de rakibinize havada max 2 kere vurabilirken bu hack ile 3 kere vurabiliyorsunuz...

Hack ile ilgili kendi görüşlerime gelecek olursam; hack'i genel olarak Enhanced'a göre başarısız buldum. Çünkü, Enhanced orjinal oyuna bağlı kalarak yapılan, sadece birkaç karakter üzerinde oynama yapan, hack'ten öte bir patch'di. Ancak bu hack oyunu kökten değiştiriyor ve bir ismi de yok. Deneysel olarak ideal bir hack. Mortal Kombat 4 Hack işlerinin gelişmesi açısından önemli bir örnek. Özellikle hava combo'larına bayıldım. Bir an kendinizi Mortal Kombat 4 değil de Armageddon oynuyor gibi hissediyorsunuz ama tabi ki yalnızca bir an :mrgreen:

Download Mortal Kombat 4 Hack (11 mb)

http://rapidshare.com/files/365971465/M ... ooker06.7z
rarpass :www.mkturkiye.net

Hack'ten Birkaç Capture

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

En son snooker06 tarafından 22 Mar 2010, 17:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2010, 23:03 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Önecelikle mükemmel bir paylaşım olmuş. Anasayfaya konulmayı hakediyor. SS koymanda çok iyi olmuş çünkü hakikakten rezalet bi menüsü ve karakter seçme ekranı var bunu görmüş oldum :mrgreen: Ancak asıl merak ettiğim bu hack oyundan ayrı mı yoksa oyun üzerine mi kuruluyor? Ayrı bi oyun gibiyse çünkü indirecem.
Not: 5 üzerinden 4 verdim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2010, 23:05 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sonya
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
resimlere bayıldım yha :D

Resim Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2010, 23:06 
God
God
Kullanıcı avatarı

Ayrı bir oyun gibi. İstemezsen komple silebiliyorsun. Patch değil. Zaten deneysel açıdan bakıyorum ben olaya. Combo işi iyi olmuş biraz. Bir de Ermac falan. Gerisini, özellikle de menüyü beğenmedim ben de. Sanırım Photoshop kullanmayı bilmeyen biri, paint üzerinden yapmış ana menüyü :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2010, 23:11 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
snooker06 yazdı:
Ayrı bir oyun gibi. İstemezsen komple silebiliyorsun. Patch değil. Zaten deneysel açıdan bakıyorum ben olaya. Combo işi iyi olmuş biraz. Bir de Ermac falan. Gerisini, özellikle de menüyü beğenmedim ben de. Sanırım Photoshop kullanmayı bilmeyen biri, paint üzerinden yapmış ana menüyü :mrgreen:

Evet ya bana da öyle geldi:D Neyse indireyim ben o zaman. Denemeye değer iyi bi tecrübe olacak.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2010, 23:14 
God
God
Kullanıcı avatarı

Deneyin arkadaşlar bir şey kaybetmezsiniz zaten alt tarafı 11 mb :mrgreen: . Bu arada hack'in yapımcı kadrosu şöyle bir video paylaşmış youtube üzerinden. Sanırım hack'in adı da ''Con Sonido'' oluyor...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2010, 14:41 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

Kano da bı bozukluk var arkadas sankı :) kırmızı gozu termınatore benzemıs ama genede guzel olmus ındıırrım ben 5 uzurendın 4 verdım

Resim

En son Sub_Zero4 tarafından 21 Mar 2010, 14:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2010, 14:49 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

güzel paylaşım eline sağlık.karakter seçme ekranındaki yeni karakterler işin amatör boyutunu belli ediyo :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2010, 16:03 
God
God
Kullanıcı avatarı

Evet yani şu hack'i gördükten sonra şu kadarını söyleyebilirim biz de yapabiliriz bu işi. Hatta Mortal Kombat 4 hack'lerinin kralı olur :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2010, 18:49 
Human
Human

sağol

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz