Zaman: 01 Nis 2020, 09:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2011, 19:35 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 21 Ağu 2011, 23:23
Mesajlar: 100
Favori Dövüşçü: Liu Kang
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Mortal Kombat Orjinal Hikaye

Resim

>>>>Edenia'nın Tanrısı Argus ve eşi Büyücü-Kahin soyundan gelen ölümlü Delia, Outworld'ü, Dragon King Onaga'dan kormak için büyük bir savaş vermektedirler. Ancak Onaga'nın hükmünde bulunan, en iyi savaşçıladan oluşan ve hiç yenilgi almayan ordu sebebiyle, ikisi de bu savaşı kazanamayacaklarını önceden bilmektedirler. Delia, yüzyıllar sonra savaşçılar arasında çıkacak olan bir savaş sonucu Evren'in kıyamete sürükleneceğini görür. Bunu önlemek için Argus'un da onayıyla oğulları Taven ve Deagon'ı Armageddon (Argus) Piramidinin yakınlarında bulunan bir mağarada, mühürlü taşların içinde uykuya bırakırlar. Taşları korumaları ve zamanı geldiğinde oğullarını uyandırmaları için ise iki büyük Ejderha Caru ve Orin'i görevlendirirler. Delia bunlara ek olarak Blaze isimli bir elemental yaratır ve Blaze'i Evren'i gezip zamanı geldiğinde Ejderhalara haber vermesi için ögrevlendirir; ayrıca ona kimsenin bilmediği gizli bir görev daha verir. Taven ve Deagon'ın görevi ise, "Kıyamet Savaşı" başladığında, herşeyi sona erdirip Edenia'ya hükmetmekti.

Resim

>>>>Dragon King Onaga, Argus ve Delia'ya karşı verdiği savaşı kazanır ve Outwolrd'un hükümdarı olur. Amacı diğer Realm'leri de ele geçirerek Evren'in tek hükümdarı olmaktır. Hükmün başlamasının ardından Outworld'de gezinen Blaze, Kim olduklarını bilmediği bir grup büyücü-keşiş tarafından yakalandı ve "Son Büyük Ejderha Yumurtasını" koruması için tutsak edildi. Bu sırada Onaga'nın ordusunda bir general olan Shao Kahn'ın ise başka planları bulunmaktadır.


Resim

>>>>Dragon King'in hükmü sürerken, Onaga'yı zehirleyen Shao Kahn, hem Outworld'ün hem de Onaga'nın yenilmez ordusun başına geçer. Lord Onaga'nın bedeni bir lahit içinde Outworld İmparatorluğunda bulunan tapınağa yerleştirilir; ancak ordunun tüm savaşçıları Onaga'ya bağlılık yemini ettiği için Shao Kahn'ın hükmünü kabul etmezler ve Onaga'nın lahitinin bulunduğu tapınakta efendilerinin döneceği güne dek "Ölüm Uykusuna" yatarlar. Lord Onaga'nın tekrar dirilişi ise çok uzun zaman sonra olacaktır. Buna karşılık Shao Kahn; Centour, Tarkatan ve Shokan ırklarından güçlü bir ordu kurar. Onun amacı da Onaga'dan farklı değildir: Evren'i ele geçirmek!

Resim

>>>>Elder Tanrılarını tanımayan Shao Kahn "Edenia"yı kuşatır ve saldırı başlatır; fakan Evren yasalarına karşı geldiği için saldırıya müdahale eden Elder Tanrıları nedeniyle Shao Kahn başarısızlığa uğrar. Yine de vazgeçmeyen Shao Kahn Edenia Kralı Jerrod ve eşi Kraliçe Sindel'i öldürür ve Prenses Kitana'yı üvez kızı olarak alarak kısmen de olsa Edenia üstünde hakimiyet sağlar. Ardından Shang Tsung'a Kraliçe Sindel'i kötü bir ruhla tekrar diriltmesi için emir verir. Edenia üstünde dolaylı yoldan hakimiyet sağlayan Shao Kahn yine de tatmin olmamıştır ve bunu bir zafer saymamaktadır.

Resim

>>>>Edenia mağlubiyetinin ardından gözünü Earth Realm (Dünya Krallığı)'e çeviren Shao Kahn, Earth Realm ve Outworld'ü birleştirmek niyetindedir. Shao Kahn'ın bu niyetini fark eden Elder Tanrıları "Mortal Kombat" turnuvasını başlatırlar. Shao Kahn'nın Earth Realm'e girebilmesi için Outworld savaşçılarının turnvayı on kez kazanması gerekmektedir.İlk Mortal Kombat turnuvasının şampiyonu olan Kung Lao (MK2 de ortaya çıkan Kung Lao ve Lui Kang'in atasıdır bu karıştırmayın) Shao Kahn'nın savaşçısı olan Shokan Prensi Goro tarafından mağlbiyete uğratılır ve turnuvayı Goro kazanır. Bununla başlayan Goro'nun galibiyeti dokuz turnuva sürer.

Resim

>>>>Goro'nun kazandığı ilk turnuvanın ardından Kung Lao'nun ruhunu alan Shang Tsung, Kung Lao'nun hatıralarında yaptığı bir gezinti sırasında "Map of Elements" (Elementlerin Haritası)'nı keşfeder. Harita Tibet (yada Himalaya tam hatırlayamıyorum) Dağlarındaki Işık Tapınağı'nda (Temple of the Light) korunmaktadır. Shang Tsung haritayı ele geçirmek için Lin Kuei Klanın bir suikastçi-ninjası olan Sub-Zero'yu kiralar. Sub-Zero Tapınağa yaptığı yolculukta, haritanın bulunduğu odada başka bir ninja ile karşılaşır. Hanzo Hashasi ismindeki bu ninja aslında Shang Tsung tarafından, Sub-Zero'nun başırsızlık ihtimaline karşın, gizlice kiralanmış başka bir ninjadır. Harita için iki ninja arasında başlayan savaşı Sub-Zero kazanır ve Hanzo Hashasi'yi öldürüp haritayı alarak Shang Tsung'a ulaştırır.

Resim

>>>>Element Haritası, Minor Gods ismiyle geçen ve Ateş,Su,Hava ve Toprak güçlerini kontrol eden "Krallıkların Dört Koruyucusu"nun yaşadıkları yerleri ve özel bir tılsım "Amulet"in nerede bulunduğunu gösteren bir haritadır. Shang Tsung'la yakın olan ve Evren'in yaratılışından kısa süre sonra Yıldırım Tanrısı Raiden tarafınan NetherRealm'e sürgün edilen Lord Shinnok'un hizmetkarı Quan Chi, haritayı ve özelliklerini öğrenir. Amulet hakkında bilgisi olan Lord Shinnok, Amuleti ele geçirdiği taktirde Nether Realm'den çıkabileceğini bilir ve Quan Cih'yi Amulet'i ele geçirmek için ögrevlendirir. Quan Chi, haritayı ele geçiren savaşçı olan Sub-Zero'yu bulur ve bu görevi ona verir.>>>>Bu sırada Dragon Caru, bilinmeyen bir sebepten ötürü zamanından çok önce Argus ve Delia'nın oğlu Deaon'u uynadırır.>>>>Sub-Zero, aldığı görev doğrultusunda Krallıkların Dört Koruyucusu'nun muhafaza ettiği Amulet'in yerini öğrenmek için tek tek dört koruyucunun tapınağına gider ve dördünüde olağan üstü bir güçle yenerek nihayetinde Amulet'i ele geçirip Quan Chi'ye ulaştırır. (Daha detaylı bilgi için oynayıp bitiriniz: Mortal Kombat Mhytologies:Sub-Zero)>>>>Quan Chi'nin Amulet'i Shinnok'a teslim etitği sırada, sürekli Evren'in iyiliği için bu işi yaptığına inandırılan Sub-Zero, Yıldırım Tanrısı Raiden tarafından uyarılır ve gerçeği öğrenir. Amulet'in sahip olduğu gerçek gücü bile Raiden, Sub-Zero'ya Amuleti geri almasını söyler.>>>>Sub-Zero, hızla harekete geçer ve Quan Chi'nin şatosuna girer; ancak yolda Scorpion isimli bir savaşçı ile savaşmak zorunda kalır. Sebebini bilmediği bir olay yüzünden Scorpion tarafından öldürülmek istenen Sub-Zero, Scorpion'u yener ve Quan Chi'ye ulaşır. Ancak Quan Chi Amulet'i Shinnok'a teslim etmiştir. Önce Quan Chi'yi ardından ise Shinnok'u yenen Sub-Zero Amuleti tekrar ele geçirerek Yıldırım Tanrısı Raiden'a teslim eder.

Resim

>>>>Bu süre zarfında arka planda yeni bir Mortal Kombat turnuvası hazırlığı yapılmaktadır. Turnuva Earth Realm'de olacaktır ve Shant Tsung tarafından yönetilecektir. Bu turnuva Earth Realm için çok kritik bir turnuvadır; çünkü Shang Tsung'ın savaşçısı Goro önceki dokuz turnuvayı kaznamıştır ve son turnuvayı da kazanması haline Yıldırım Tanrısı Raiden tarafından korunan Eart Realm istilaya açık hale gelecektir.>>>>Outworld savaşçılarına karşın, her biri kişisel sebeplerden ötürü, turnuvaya katılar Eart Realm savaşçıları turnuvada büyük bir başarı gösterirler. (Aradaki detayları herkes bilmekte atlıyorum o kısmı) Bunun yanı sıra turnuvaya katılan Sub-Zero, Amulet olayınının ardından yok edilen klanının intikamını Shang Tsung'dan almak için turnuvaya katılır; ancak amacına kısmen ulaşabilir. Sub-Zero'nun peşinden gelen ve turnuvaya katılan Scorpion'un ise amacı Sub-Zero'yu öldürmektir. Turnuvada Scorpion'nun, Element Haritasının bulunduğu yerde Sub-Zero tarafından öldürülen Hanzo Hahasi olduğu ortaya çıkar. Hanzo Hashasi öldükten sonra Quan Chi tarafından nether Realm de tekrar diriltirilir. Tüm ailesi ve kalnı yok edilmiştir ve kendisi de artık tam bir insan değildir. Quan Chi'den ailesinin ve kalnının Lin Kuei savaşçısı Sub-Zero tarafından yok edildiğini öğrenen Hanzo Hashasi, Scorpion ismini alarak Sub-Zero'nun peşine düşmüştür.>>>>Turnuva sonunda Goro yenilir ve Shang Tsung, Earth Realm savaşçısı Lui Kang tarafından yenilir. Earth Realm istila tehlikesinden kurtulmuştur; ama buna çok sinirlenen Shao Kahn vazgeçmek niyetinde değildir.>>>>Yenilgiyi hazmedemeyen Shang Tsung, büyük bir Tarkatan ordusunu General Baraka önderliğinde, Lui Kang'in eğitim aldığı Wu Shi Akademisini kuşatmak ile görevlendirir. Savaşçların ödül töreni sırasında başlayan kuşatma ve saldırı sonucu Akademi zarar görür ve bir çok öğrenci hayatını kaybeder. Bunun üstüne harelete geçen Lui Kang ve ayı soydan gelen genç Kung Lao (nu yeni Kung Lao,bir rivayete göre Lui Kang'in gayrimeşru kardeşi, bir rivayete göre ise Goro tarafından öldürülen Kung Lao soyunldan gelen başka bir savaşçı) Tarkatan ordusunu durdurmak ve Shang Tsung'ı öldürmek için yola çıkarlar.

Resim

>>>>Yolculukları sırasında saldırının arkasında Shao Khan olduğunu öğrenen Lui Kang ve Kung Lao, Shao Kahn'nın bir çok Generalini alt ederek (Reptile, Baraka, Kintaro...) Edenia Prensesi Kitana ve Yıldırım Tanrısı Raiden'ın da yardımlarıya Shao Kahn'a ulaşırlar ve Shao Kahn ile "Foundry" isimli bölgede savaşırlar.>>>>Savaş sonunda yenilen ve ölen Shao Kahn, kısa bir süre sonra kendi saflarına katılan Edenia Karaliçesi Sindel tarafından tekrar diriltilir ve Evren'in Yasalarını bir kez daha hiçe sayarak tüm birlikleri ile Earth Realm'e saldırır. Earth Realm'in bir çok yerinde "Portal" ismi verilen geçitler açarak askerlerini Earth Realme taşıyan Shao Kahn, Outworld ve Earth Realm'i birleştirmekte kararlıdır.>>>>Saldırıya karşı Yıldrırm Tanrısı Raiden önderliğinde bir araya gelen bir grup savaşçı (Lui Kang, Kung Lao, Sub-Zero, Sonya Blade, Jax, Nightwolf, Kitana, Striker şu an hatırladıklarım) Shao Kahn e Generallerine karşı savaşmaya başlarlar. Savaş sonunda devreye giren Elder Tanrıları bir ölümsüz olan Shao Kahn ve bir ölümlü olan Lui Kang arasında "Mortal Kombat" dövüşü yapılmasına karar verirler. Ölümsüzlüğü elinden alınan Shao Kahn, Lui Kang tarafından dövüşte mağlup edilir ve tüm gücünü kaybetmiş bir şekilde Outworld'e geri döner. Generallerinden bir çoğu ise NetherRealm'e sürgün edilir.Resim


>>>Dip Not: Sub-Zero, ikinci turnuvanın sonunda Lin Kuei Sarayına geri döndüğünde ortalığın karışmış olduğunu görür. Tılsın ile ilgili olarak yaşadıklarının ardından, zihninde oluşan "Lin Kuei'ı ele geçirme" fikri Raiden tarafından ortaya çıkarılmıştı. Bu sebeple döndükten sonra Lin Kuei Yasalarınca yakalanarak idam edildi. Onun ismini ve yerini alan kardeşi yeni Sub-Zero, Lin Kuei Klanının da artık tarafsız olmadığını ve liderlerinin aslında Shao Kahn ile işbirliği yaptığını fark etti. Bunun üzerine Lin Kuei Yasalarını çiğneyerek klanı terk eden Sub-Zero Eart Realm'e gitti Raiden'ın kurduğu ittifaka katıldı. Sub-Zero artık iyilerin yanındaydı.
Lin Kuei ise eski Sub-Zero gibi yeni Sub-Zero'yu da öldürmek istiyordu ve bu yüzden kalnın en güçlü üç cybertonik savaşçısını (Cyrax, Sektor ve bir cyborge dönüştürülen Sub-Zero'nun eski dostu Smoke) onun peşinden yolladı.>>>>Earth Realm tamamiyle güvene kavuşur ve Shao Kahn tehlikesi Earth Realm için son bulur. Ayrıca Edenia ve Outworld ile birleştirilen Krallıklardan biri olan Zatetra tekrardan ayrı birar krallık olmuştur. (MK3 Oyununda geçen hikaye burada son bulmaktadır)>>>>Shao Kahn tehlikesinin bitmesinden uzun zaman sonra Nether Realm'de sürgün olan Lord Shinnok Amulet'i tekrar ele geçirir. NetherRealm'den kaçmayı başarır ve Edenia'yı istila eder. Bu istila sonucu Prenses Kitana'nın yardım çağrısına cevap veren Yıldırım Tanrısı Raiden ve Lui Kang Shao Kahn'a kaşı savaşmış olan savaşçılardan bir birlik kurarak, Elder Tanrıları tarafından başlatılan yeni bir turnuvada Shinnok ve adamlarına karşı savaşırlar.

Resim

>>>>Turnuva sonunda Raiden turnuvayı kazanır ve Edeina istiladan kurtulur. Bunun yanı sıra tekrar ortaya çıkan Shinnok tehlikesi de engellenmiş olur. Raiden, turnuvanın ardından Elder Tanrıları'nın safına yükselir ve onlarla konuşur. Raiden için Earth Realm'in koruyuculuğu son bulmuştur ve yerini başka birine bırakmak zorundadır. Raiden, Earth Realm'in koruyuculuğu için Rüzgar Tanrısı Fujin'i seçer ve "Elder God" mertebesine yükselir; fakat Fujin'in bu iş için yetersiz olduğunu fark edince yükseldiği mertebeden vazgeçerek tekrar Earh Realm'in koruyuculuğunu üstlendi.>>>>Scorpion, turnuvaya tarafsız olarak katılmıştır. Tek amacı ailesinin ve kalnının katilini bulup yok etmektir. Bu yüzden Speşinde olduğu tek bir kişi vardır:Sub-Zero! Fakat Scorpion'un haberdar olmadığı bir şey vardır; peşinde olduğu eskiden karşılaştığı ve onu öldüren Sub-Zero değil, onun kardeşidir. Scorpion ve Sub-Zero, ölümüne bir dövüş yaşarlar ve sonuç olarak Sub-Zero kaybeder. Scorpion'la aralarında geçen konuşma sırasında Quan Chi'nin de yanlarına gelmesiyle tüm gerçek açığa çıkar.Tekrar dirildiği andan itibaren, Sub-Zero'nun, ailesinin ve klanının ölümünden sorumlu olduğuna inanan Scorpion, aslında ailesi ve kalnının Quan Chi tarafından yok edildiğini; sebebinin ise element haritasını ele geçirmekte başarısız olması olduğunu öğrenir. Gerçekte Scorpion haritanın çalınması için Quan Chi tarafından tutulmuştur ve başarısızlığı nedeniyle tüm kalnı ve ailesi yok edilmiştir. Gerçeği öğrenen Scorpion, Sub-Zero'yu serbest bırakır ve Quan Chi'yi Nether Realme tekrar götürüp hapseder.
>>>>Sub-Zero ise Scorpion'nun gitmesinin ve turnuvanın sona ulaşmasının ardından, yolculuğa çıktı ve başladığı nokta olan Lin Kuei'a geri döndü. Klan, hala karışıklıklar içerisindeydi ve Sub-Zero'nun dönüşünden hoşnut olmayanlar vardı. Bunun üzerine Sub-Zero, turnuvadan önce yarım kalan işini bitirmek için savaşmaya başladı. Lin Kuei içerisindeki tüm düşmanlarını yok etti ve Lin Kuei'ın yeni efendisi oldu.(MK4'ün sonu)

>>>>Shinnok ise Raiden tarafından mağlub edildikten sonra tekrar Nether Realm'e hapsedildi. Artık eskisinden daha güçsüz durumdaydı. Ordusu dağılmıştı ve Nether Realm'deki nüfuzu yok olmuştu.
>>>>Bir süre daha NetherRealm'de tutsak kalan Quan Chi, Ordu toplamak ve güçlenmek için beklemede olan Lord Shinnok'un Amulet'inin bir kopyasını yaratarak sahte Amuleti Shinnok'a verir ve Nether Realm'den kaçar.Outworld'e çıkan Quan Chi'nin Outworld'e çıktığı nokta Lord Onaga'nın lahitinin bulunduğu tapınaktır ve Quan Chi latih üzerindeki yazıları okuyarak Onaga'nın ordusunu ve orduyu tekrar nasıl diriltip ele geçirebileceğini öğrenir. Bunun için Shang Tsung'ın ruhları kontrol edebilme gücüne, Shao Kahn'nın ayak bağı olmamasına ihtiyacı vardır. Bunun üzerine Shang Tsung ile Lui Kang'in öldürülmesi karşılığında Deadly Alliance (Ölümcül İttifak)'ı kurar.

Resim

>>>>Ölümcül İttifak, önce Wu Shi Akademisinde antrenman yapmakta olan Lui Kang'i öldürür ardından ise OutWolrd'e dönerek Shao Kahn'ı tahtında öldürürler.

>>>>Bu sırada Earth Realm'de olan Raiden, Dragon King Onaga'nın eskisinden daha güçlü bir şekilde geri döndüğünü öğrenir. Onaga, bir ruh olarak, Shujinko isimli bir savaşçınn karşısına çıkar ve kendini Elder Tanrılarının habercisi Damashi olarak tanıtır. Shujinko'yu yeni "Elder Tanrıları Şampiyonu" seçildiğini ve bunu ispatlamak için yedi Krallıkta bulunan yedi Kamidogu (bir araya geldiğinde Amulet kadar güçlü olan ve her biri farklı güce sahip olan yedi parçalık objeler)'yu ele geçirmesi gerektiğine inandırır. Shujinko'nun saflığını kullanarak Kamidoguları ele geçiren Onaga eskisinden daha güçlü bir şekilde geri dönmeyi başardı ve Kamidoguları da alarak Outworld'e geri döndü. Outworld'ün tek hükümdarı Dragon King Onaga tekrar dirilmişti.>>>>Yıldırım Tanrısı Raiden, Ölümcül İttifak’ın amacından da haberdar olunca Earth Realm’de yeni bir birlik toplar. Bir çoğu eski savaşçılardan oluşan bu birlikte Yıldırım Tabrısı Raiden'ın özel isteğiyle Lin Kuei Kalnının yeni efendisi Sub-Zero’da yer almaktadır. Raiden onlara Dragon King’in geri döndüğünü ve Ölümcül İttifak’ın orduyu uyandırabilmek için insan ruhuna ihtiyacı olduğunu; bunu ise Earth Ream’de bulunan insanlardan sağlayacaklarını anlatır. Öncelikli hedefleri ise Ölümcül İttifak’ı durdurmaktır.

Resim

>>>>Elder Tanrıları yeni bir Mortal Kombat turnuvası düzenlerler. Turnuva sonunda Raiden önderliğinde bir araya gelen yeni Earth Realm Force gücü yenilir ve Ölümcük İttifak’ın Earth Realm’ girebilmesi için Yıldırım Tanrısı Raiden’ı yenmesi gerekmektedir.>>>>Ordunun bulunduğu tapınakta karşılaşan Raiden ve Ölümcül İttifak savaşmaya başlarlar. Başta Raiden avantajlı olsa da kısa sürede Raiden alt edilir. Bunun üstüne Quan Chi ve Shang Tsung, Quan Chi’de bulunan Amulet için savaşmaya başlarlar. Quan Chi, Amulet’i ona verdiği ölümsüzlük ve güç sayesinde kolayca Shang Tsung’ı alt eder.>>>>Tam zafer çığlığı atacakken tapınaktan içeri Dragon King Onaga girer. Onaga’nın gelişi ile tüm ordu hayata döner ve Onaga’nın önünde diz çöker. Quan Chi hemöen saldırıya geçer; fakat saldırıları Onaga’yı etkilemez bile. Bu sırada önce Shang Tsung kendine gelir ve Quan Chi’ye yardım eder. Ardından ise Raiden uyanır ve Ölümcül İttifak yıkılıp yerine Onaga’ya karşı Üçlü bir İttifak kurulur. Fakat hiçbir saldırı Onaga’yı durdurmaya yetmez.

Resim

>>>>Sonunda Raiden, ruhunun özündeki gücü açığa çıkararak Onaga’ya son bir saldırı yapar. Bu saldırı sırasında tapınak yok olur ve Onaga hariç herkes ölür. Lord Onaga Amuleti ele geçirmiştir ve terar Outwolrde hükmetmeye, Evreni ise ele geçirmeye hazırdır. (MK Deception Başlangıcı)

>>>> Lord Onaga’ya karşı durabilecek tek kişi Shujinko’dur. Onu yok etmeye yemin etmiştir ve Onaga’nın zayıf noktasını bilmektedir. Earth Ream’in efsane haline gelen savaşçılarına ulaşır ve onlarla yeni bir ittifak kurarak Onaga’ya saldırır.>>>>Onaga’nın taht odasında sırasıyla yedi Kamidogu’yu da yok eder ve hem açığa çıkan Kamidogu gücünü hem de diğer savaşçılardan aldığı gücü birleştirerek Onaga’ya saldırır ve Ejderha Kral Onaga’yı devirir.

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2011, 20:42 
Cezalı
Cezalı
Çevrimdışı

Kayıt: 21 Tem 2011, 21:48
Mesajlar: 110
Favori Dövüşçü: Shao-Kahn
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
eline sağlık güzel olmuş soluklarım kesıldı okurken

_________________
Küfür içerikli avatar kullanması ve daha önceki vukuatları nedeniyle scorpion168 süresiz uzaklaştırılmıştır.


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2011, 21:25 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 21 Ağu 2011, 23:23
Mesajlar: 100
Favori Dövüşçü: Liu Kang
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Sağol.

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2011, 15:59 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 07 Ağu 2011, 13:19
Mesajlar: 377
Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
Bunu ben başka bi yerde okumuştum hatta linki;
http://www.trfighters.net/konu.php?t=27550

_________________
SPEAR!SPEAR!SPEAR!SPEARSPEAR!

Rated R- ChampionUA


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2011, 17:41 
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 19 Oca 2011, 19:46
Mesajlar: 1320
Konum: EDENİA
Favori Dövüşçü: Kitana
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
Bu yazıyı birçok yerde görebilirsin paylaşan Konsoloyunları.net moderatörü Vandetta00dır profil resmindede zaten Shao Kahn olması lazım aslında sitede var kilitleyip çöpe atacam ama nerde bulamıyorum o yüzden dursun napalım :D fakat yinede konunun yeri burası değil :)

_________________
Resim


I AM Bİ-HAN (THE ORİGİNAL SUB-ZERO/NOOB-SAİBOT)
You Will Learn Respect
Time To Die


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2011, 20:28 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 21 Ağu 2011, 23:23
Mesajlar: 100
Favori Dövüşçü: Liu Kang
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Ya sonuca bakalım.Alıntı yaptım ama sizin okumanız için alıntı yaptım...

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2011, 02:24 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 17 Kas 2007, 20:44
Mesajlar: 1143
Konum: NetherRealm
Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Yücelim durmasında kusur buluyorsan kilit+çöp, eğer bir mahsuru yoksa kalabilir.

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2011, 16:41 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 07 Ağu 2011, 13:19
Mesajlar: 377
Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
bence kalsın bi zararı olmaz şunun bi devamını da benim açtığım şu konuya atsanız cidden süper olur aslında :)

_________________
SPEAR!SPEAR!SPEAR!SPEARSPEAR!

Rated R- ChampionUA


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 21:47 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 21 Ağu 2011, 23:23
Mesajlar: 100
Favori Dövüşçü: Liu Kang
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
tmm

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 21:55 
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 19 Oca 2011, 19:46
Mesajlar: 1320
Konum: EDENİA
Favori Dövüşçü: Kitana
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Favori evreniniz: Edenia
Taraf: İyi
Arkadaşlar beni yanlış anladınız dursun tabi arkadaş resimlendirmiş uğraşmış hem o gördüğüm portaldaydı forumdada olması iyi konuyu aslında sabitlerimde yetkim yok :D sadece ilgili bölüme taşı scorpion...

_________________
Resim


I AM Bİ-HAN (THE ORİGİNAL SUB-ZERO/NOOB-SAİBOT)
You Will Learn Respect
Time To Die


Başa Dön
 Profil  
 
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2011, 22:25 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı
Çevrimdışı

Kayıt: 17 Kas 2007, 20:44
Mesajlar: 1143
Konum: NetherRealm
Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
sen istersinde biz yapmazmıyız.

_________________
Resim


Başa Dön
 Profil  
 
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 3 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  

cron