Zaman: 28 Mar 2024, 22:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 15 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 20:32 
Human
Human

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
Electro Matt
Çıkmam lazım bu akşam baştan aşağıya hikayeyi değiştircem merak etmeyin.

Resim
Resim GIFSoup

En son jax_sonya tarafından 09 Tem 2011, 16:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 21:03 
Human
Human

Bide kankiler sizce kıyafet nasıl olsun Flood yaptım özür bilgisayarda bi sorun var da...

Resim
Resim GIFSoup

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2011, 21:37 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Kardeş hayal gücüne hayran kaldım nasıl bir teknolojiki kafası kopanı diriltebiliyor :) hikaye bayağı bir zayıf ve diğer bazı hikayelerle benzerlik gösteriyor daha orjinal birşeyler yazmanı tavsiye ederim ayrıca Kick-Boks Muay-thainin özümsetilmiş hali ikisinide ayrıca dövüş stili olarak koymana gerek yoktu dediğim gibi daha orjinal birşeyler yazmaya daha orjinal bir karekter oluşturmaya çalış ;)

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2011, 15:00 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Shang Tsung ve ya Quan Chi ile bi bağlatı kurman lazım bence . Adamlar büyücü millet adamlara düşman milleti kaldırıyo :D Bi de anlamıyorum millet Sub-Zero ' ya düşman . Niye hep böyle ? Daha mantıklı . Bi-Han katil ama o kdar değildir yav .Scorpion ' a körü körüne yardım etmesi de saçmadır bence . Telekinesis güçleri sonradan öğreniyor ama ondan önce nası dövüşüyor ? Burası Street Fighter değil . Kafası kopması yerine vücudunu ikiye ayırsan dah da iyi . Eline al bir kalem ir kağıt düşün , ne olabilir diye .Tam bi hikaye , karakterin taslak çizimini , silahlarını , dövüş stillerini bize gösterirsen onları değerlendiririz sonra sana tavsiyelerde bulunuruz .

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2011, 15:05 
Moderatör
Moderatör

Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
Scorpion., hem dost hem düşman.. maşallah :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2011, 15:14 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Sendemi subzero00 :D yav şu Bi-Handa Scorpionu bir öldürdü başına gelmeyen kalmadı Amulet olayından kimsenin tındığı yok bakın beyler bu güne kadar söylememeyi tercih ettim ama söyleyecem ilk mortal kombat oyununda Scorpion ile Sub-Zero eski dostlar olarak karşımıza çıktı ilk oyunda şimdiki gibi kökten bir nefret yerine sonradan oluşan nefret ve eski bir arkadaşlık vardı kapışmaları herkesin hoşuna gidince eski dostluğun üstü kapatıldı mk1 oyunundan umk3e kadar yani 1992 den 1995e kadar herkes scorpion ve sub-zeroyu eski arkadaş olarak biliyordu kastım tabiki Bi-Han Noob-Saibot karekteride iyice ortaya çıkınca eski dostluklarının üstü kapatıldı dediğim gibi aslında onlar iki eski dost yani Bi-Han ile Scorpion yani Hanzo Hashassi kapışmaları çok ilgi çektiği için bugün ezelden beri düşman olarak gösteriliyorlar...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 01:13 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

62_kitana_62 yazdı:
Sendemi subzero00 :D yav şu Bi-Handa Scorpionu bir öldürdü başına gelmeyen kalmadı Amulet olayından kimsenin tındığı yok bakın beyler bu güne kadar söylememeyi tercih ettim ama söyleyecem ilk mortal kombat oyununda Scorpion ile Sub-Zero eski dostlar olarak karşımıza çıktı ilk oyunda şimdiki gibi kökten bir nefret yerine sonradan oluşan nefret ve eski bir arkadaşlık vardı kapışmaları herkesin hoşuna gidince eski dostluğun üstü kapatıldı mk1 oyunundan umk3e kadar yani 1992 den 1995e kadar herkes scorpion ve sub-zeroyu eski arkadaş olarak biliyordu kastım tabiki Bi-Han Noob-Saibot karekteride iyice ortaya çıkınca eski dostluklarının üstü kapatıldı dediğim gibi aslında onlar iki eski dost yani Bi-Han ile Scorpion yani Hanzo Hashassi kapışmaları çok ilgi çektiği için bugün ezelden beri düşman olarak gösteriliyorlar...

Bi-Han aslında pisliğin teki . Noob olarak nefret ederim de Sub-Zero'yken güçlü. Ne demek Quan CHi ile Shinook ' u ard arda dövmek ? Dediğini anlıyom da MK4 ' de artık son verelim dediler Sub-Zero ile Scop kavgasına , Noob ile scop oluyo , yani en azondan ben öyle biliyom :D

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 01:30 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Yok gösterişte olsa kavga devam ediyor ben Noobla Scorpionun kavga ettiğini hiç görmedim gel gelelim zavallı Bi-han ne yapsın ruhunun yapısını bozuyor o Quan Chi olacak....

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 01:40 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

SubZero00 yazdı:
62_kitana_62 yazdı:

Bi-Han aslında pisliğin teki . Noob olarak nefret ederim de Sub-Zero'yken güçlü. Ne demek Quan CHi ile Shinook ' u ard arda dövmek ? Dediğini anlıyom da MK4 ' de artık son verelim dediler Sub-Zero ile Scop kavgasına , Noob ile scop oluyo , yani en azondan ben öyle biliyom :D

Bunu ciddi ciddi diyorsan karşeim önemli eksikliklerin var. Bi Han'ı iyi tanımka istiyorsan mk:Mytologies'i bitirmen gerek. Orada dünyayı nasıl kurtardığı, Raiden'in yanında savaşıp hem Shınnok hem de Quan Chi'yi yendiği anlatılıyor. Aynı şekilde görevde karşısına çıkan Scorpion'u öldürdüğü, sonra cehennemden gelip şimdiki gücüne ulaşan Scorpion'u bir daha yendiği. Bi Han tekrar diriltip Noob Saibot olduğunda tamamen ruh yapısı ve kişiliği değiştiriliyor, eskisiyle alakasız bir karakter ortaya çıkıyor. Bu kişiliği de Quan Chi yaratıyor. Bi Han'ın kişiliğine bakmak gerekirse Sub Zero olarak bakmak gerekir, o zaman da yaptıkları ve gerçek kişiliği ortaya çıkıyor.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 03:54 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
SubZero00 yazdı:
62_kitana_62 yazdı:

Bunu ciddi ciddi diyorsan karşeim önemli eksikliklerin var. Bi Han'ı iyi tanımka istiyorsan mk:Mytologies'i bitirmen gerek. Orada dünyayı nasıl kurtardığı, Raiden'in yanında savaşıp hem Shınnok hem de Quan Chi'yi yendiği anlatılıyor. Aynı şekilde görevde karşısına çıkan Scorpion'u öldürdüğü, sonra cehennemden gelip şimdiki gücüne ulaşan Scorpion'u bir daha yendiği. Bi Han tekrar diriltip Noob Saibot olduğunda tamamen ruh yapısı ve kişiliği değiştiriliyor, eskisiyle alakasız bir karakter ortaya çıkıyor. Bu kişiliği de Quan Chi yaratıyor. Bi Han'ın kişiliğine bakmak gerekirse Sub Zero olarak bakmak gerekir, o zaman da yaptıkları ve gerçek kişiliği ortaya çıkıyor.

O oyunu oynadım da pek beceremedim :D bilmiyorum vallaha . Dur ben Afyon ' a dönünce indiriyim , oynayım yeniden :D Önemli eksiklerim var.

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2011, 11:26 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Ayrıca Bi-Han 4 Elder Gods'u da yenmişti mytologies de Elder Gods'muydu neydi Ateş tanrısı su tanrısı toprak rüzgar tanrıları felan vardı.Acayip süper işler başardı bu Bi-Han,Ben yine de ( Ed Boon Turnuvada dese de öyle de gösterse ) hep içimde ki asıl gerçek şudur.Bi-Han sub-zero iken scorpion'u hep yenmiştir ( Sting acıklamış zaten mytologies olayında ) ancak bana göre doğru olan Bi-Han'ın asıl ölümü budur

Sub-Zero, ikinci turnuvanın sonunda Lin Kuei Sarayına geri döndüğünde ortalığın karışmış olduğunu görür. Tılsın ile ilgili olarak yaşadıklarının ardından, zihninde oluşan "Lin Kuei'ı ele geçirme" fikri Raiden tarafından ortaya çıkarılmıştı. Bu sebeple döndükten sonra Lin Kuei Yasalarınca yakalanarak idam edildi. Onun ismini ve yerini alan kardeşi yeni Sub-Zero, Lin Kuei Klanının da artık tarafsız olmadığını ve liderlerinin aslında Shao Kahn ile işbirliği yaptığını fark etti. Bunun üzerine Lin Kuei Yasalarını çiğneyerek klanı terk eden Sub-Zero Eart Realm'e gitti Raiden'ın kurduğu ittifaka katıldı. Sub-Zero artık iyilerin yanındaydı.
Lin Kuei ise eski Sub-Zero gibi yeni Sub-Zero'yu da öldürmek istiyordu ve bu yüzden kalnın en güçlü üç cybertonik savaşçısını (Cyrax, Sektor ve bir cyborge dönüştürülen Sub-Zero'nun eski dostu Smoke) onun peşinden yolladı.

Ed Boon trailerda felan yine de turnuvada sub-zero'yu öldürdüğünü göstersede benim için asıl gerçek yukardakidir ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2011, 23:05 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Güzel paylaşım...Ama daha iyi yapabilirsin bence.Bu arada arkadaşım Scorpion yani namıdiğer Hanzo :D ailesini Bi-Han'ın öldürdüğünü zannediyor ama o Bi-Han'ın kılığına girmiş Quan Chi idi(Legacy'i izleyenler bilir).Sonra Quan Chi birde utanmayarak onu kendi tarafına çekti ve Mortal Kombat turnuvasında kendi dövüşçüsü olarak turnuvaya soktu.Karşısına Bi-Han çıkınca Scorpion içindeki intikam ateşiyle(bu oyunda intikam ateşi olan yeniyor ilk önce onu bir oturtunda :D )Bi-Han'ı öldürür.Tabii sen kabullenemeyip böyle yazmışsın banada olur 2 yıl önce Liu Kang'ı severdim ölüp zombi olmasını kabullenememiştim :lol:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2011, 17:34 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Reiko
Hanzo... xd :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2011, 18:37 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
BlindWarrior yazdı:
Güzel paylaşım...Ama daha iyi yapabilirsin bence.Bu arada arkadaşım Scorpion yani namıdiğer Hanzo :D ailesini Bi-Han'ın öldürdüğünü zannediyor ama o Bi-Han'ın kılığına girmiş Quan Chi idi(Legacy'i izleyenler bilir).Sonra Quan Chi birde utanmayarak onu kendi tarafına çekti ve Mortal Kombat turnuvasında kendi dövüşçüsü olarak turnuvaya soktu.Karşısına Bi-Han çıkınca Scorpion içindeki intikam ateşiyle(bu oyunda intikam ateşi olan yeniyor ilk önce onu bir oturtunda :D )Bi-Han'ı öldürür.Tabii sen kabullenemeyip böyle yazmışsın banada olur 2 yıl önce Liu Kang'ı severdim ölüp zombi olmasını kabullenememiştim :lol:

Evet scorion'un sub-zeroyu öldürmesini kabullenemiyorum açıkcası :D Gerçeğin o oldugunu biliyorum ama olsun takan kim ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2011, 22:01 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Reiko
Bence o Quan Chi'yi öldürelim karakterler arasındaki bu yanlış anlaşılmalar da sona ersin xd

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 15 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: