Zaman: 28 Mar 2024, 17:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2011, 16:46 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
DARRİUS

Oyun Başı
Ben, Darriusum. Beni bir terörist olarak çağıracak olan emrin krallığında birçok vardır. Ama Seidan'ın gerçek vatanseverlerine, ben, bir kahramanım. Ben, zalim bir rejimin kuralına karşı kavga ederim. Ben, direnç hareketinin lideriyim. Dışarı sayı, şimdiye kadar büyüyendir. Benim, kuruma karşı nezareti götürecek olduğum bir gün. Sonra kadar, ben, beklerim... Ve planla... Ve planla.
Benim, keşfettiğim en iyi adam alma aletlerinin biri, kendi yasadır. Eğer benim sıralarım, bir Seidan muhafızı gibi güçlü bir savaşçının ihtiyacındaysa, örneğin, ben, kiralayacağım, ve adamı öldürmesi için yabancı? Onun öfkesinin, suikastçıyla şiddetli bir münakaşaya götürecek olduğu umutta s ailesi. O, saldırı için hapsedildiği andan itibaren, ben, Seidan muhafızını özgür bırakırım, ve kolayca dışarı sebep olması için onu toplarım.

Dövüş Stili
Shinto Ryu
Leopard
Silah: Gauntlets

Oyun Sonu

Paragöz Dairou, emrin bildirisini çalmakta başarmıştı, ve onun gayretleri için birçok koins ödendi. Dokümanın olduğu Darrius'tan sonra onunki, annoucnedin olduğu o, dünyaya onun tutsak alması, ve Seido krallığı için yeni bir başlangıcı haber verdi.

Darrius'un, tahmin etmiş olduğu gibi, memurlar, direncin, Seidan hükümetinin en paha biçilen sahipliğini çalmış olduğu öfkelendirildi. Hotaru, onlara karşı nezareti götürmek için emredildi. O, onların sayılarına az değer biçti, yine de, ve direnç, o ve onun adamlarını yendi. Senato yakında, devrimcilerin ellerinde olacaktı.

NIGHTWOLF

Oyun Başı
Benim kabilemin şamanı olarak, doğaüstüyle benim bağlantım, karanlık bir varlığın görüşleri ile kesildi. Bu düşmanı karşılamak, ben, benim kabile üyelerimin günahlarını içine çekmesi için günah-yiyicinin rolünü farz ettim. Ben, bu bozulmayı kucaklamalıyım, benim sonunda, benim, baktığım onlara bir tehdit olacak olmama rağmen. Bir mecburiyettir, eğer ben, dünyayı kurtarmaksam.
Günah-yiyici adeti, benim ruhumu bozdu, ve bu yüzden Netherealm'a girmem için bana izin verecek. Ben orada, Onaga'yı yenmesi için benim planımı yerine getireceğim. Benim, içine çektiğim günahlar, benim mizacımı zehirledi, yine de, ve ben, sürgüne kendimi zorladım, benim vazifem, cehennemin derinliklerinde tam oluncaya kadar.

Oyun Sonu

Nightwolf, dünyayı katetmişti, ve Netherrealm'ın derine içinde bu yere olması için birçok kötü ruhla kavga etmişti. Bilgiyi kullanmak, ona onun atalarından geçti, o, yerde bağlayıcı bir simgeyi çekti, ve bu aşağılık yere ejderha kralının ruhunu çekecek olan eski sözcükleri sürekli söyledi.

Nightwolf, ağır yükü yeteri kadar uzun taşımıştı. O, mistik simgeye onun insanlarının günahlarını bıraktı, ve onların ağırlığı, Netherrealm'a Onaga'yı bağladı. Onun, öyle uzun için barındırmış olduğu bozulmadan uzak, Nightwolf, Netherrealm'ın ve bilinmeyene derinliklerinden çıkarıldı.

DAİROU

Oyun Başı
Bendim, Seidan bekçisinin bir üyesi olduğu andan itibaren. Ben, emrin gücüne inandım, ve benim üstlerimin katı kodları ile yaşadım. Ben, yıllarım esnasında birçok yaşamı yardımcı kurtarmıştım. Ama benim, öfkenin bir krizinde bir saldırganı öldürdüğüm zaman, ben, tutuklandım, ve hapsetmenin bir yaşamına mahkum edildim. Bütün iyi için ben, yapmıştım, benim, kaosun o bir anı olduğumu tanımlamaya gelmiş olan olay. Ben sonunda, direnç ile kışkırtılan bir kargaşa esnasında kurtuldum.
Ben, hapishaneden değiştirilen bir adam ortaya çıktım. Ben artık, Seidan'ın emirlerini izlemeyecek miydim. Ben de, kaosa vermesi için kendime getiremedim. Onun yerine, ben, kendime hizmet etmek yeğledim. Ben, bir paralı asker, kira için bir savaşçı oldum, ve Orderealm'ın gizli yeraltında hürmet edildim. Benim tarafsızlığım, teste koyuldu, yine de, benim güncel kontratımın, benim önceki muhafızımı bulmak ve öldürmek olduğu gibi, Hotaru.

Oyun Sonu

Normal olarak Dairou, hiçbir riski almadı, ve onun, öldürmek kiralanmış olduğu onları pusuya düşürdü. Ama bu olayda, o, onun diğer muhafızını öldürmek için onun niyetlerini ilan etmek için zorlanan hissetti, Hotaru. Sakin orada, onun sinik kalbinde bırakılan şerefin bazı kodu olmuş olmalıdır.

Hotaru, yenildi... Ama Dairou, saldırıyı kimin görevlendirmiş olduğunu gösterebilmeden önce, Hotaru, onun ölen nefesini çekti.

HOTARU

Oyun Başı
Evrene bir emir vardır r12; doğanın hepsinin, uymalı olduğu yasalar. Yüzyıllar boyunca ben, yıkım alacak olan onlarda emri koydum. Dünyanın, karıştırmanın uzun olmuş olan bir kaynağı var, ama yaşlı bir yönetici, muzaffer bir dönüşü yaptı. Onaga'nın kuralı esnasında, onun askeriyesi, onun alanı boyunca barışı zorladı. Ben, onun dönüşünün, bir kez daha bu savaş-yırtılan krallığa emri getirdiğini göreceğim. Ben, asilere karşı bir yolu açmak için kavga edeceğim, ejderha kralı, geliyor olduğu için.
Yıllar önce, ben, tarla faresi Tarkatan savaşçılarına karşı kavga ettim. Ben, çiçekten kolyenin dünya şehrini Shao Kahn'ın saldırılarından Chen'e korumaya yemin ettim. Zamanlar, değiştirdi. Ben şimdi, Baraka ve onun askerlerine yardım ederken kendimi bulurum. Ben, Onaga'ya şehrin sadakatine söz verdim, ve ona karşı ayaklanmayı durdurması için benim misyonuma başladım. Baraka'nın milisi, bir Earthrealm savaşçısının sözcüğünün, birçok Tarkata'yı katleden alt sıfırı adlandırdığını getirdi. Ben, onu arayıp bulacağım. Ben, ejderha kralının adaletinden önce ona getireceğim.

Oyun Sonu

Dünya vahşi bölgelerinde, Hotaru, dönek Earthrealm savaşçısını alt sıfıra yakaladı, ve ejderha kralından önce ona getirdi.

Sub-zeroya Onaga'nın kararı, çabuktu, ve Hotaru, onun cezasını tamamlamanın vazifesi verildi: Ölüm. Onun kaderi, ejderha kralının otoritesine meydan okuyacak olan bütün onlara bir anımsatıcı olarak hizmet etti.

Bo' Rai Cho

Oyun Başı
Ben, daha önce Tarkatan savaşçılarıyla uğraştım. Baraka ve onun mutant azılı suçluları, benim, Li Mei'yi kurtarması için Shang Tsung'un sarayına girdiğim gibi kaçınmak için kolaydı. Ben, bir süre fazla yakında varmamıştım. Ben, uzakta ölümcül birlikten onu kaptım, ve çabucak emniyete onu taşıdım. Bir alarm, görünmüş oldu, ve Tarkatan'ın sürüleri, ana köprünün karşısında bizi takip etti.
Saray köprüsünün diğer kenarında. Ben, Earthrealm'ın gök gürültüsü Tanrısı, Raideni tarafından karşılandım, ve ölümcül birlikle mücadele etmeyi yürüyor olan onun kahramanlar bandı. Ben, onları parlak bir zafere dilerim, ama benim ilk meselem, Li Mei'nin emniyetiydi. Ben, sarayda yer alan felaketten o zamandan beri bilgili sahibim. Ejderha kralı gerçekten, dönmüştü, efsanelerin, önceden söylediği gibi. Bizim Earthrealm müttefiklerimiz olmadan, ben, dünyanın geleceği boyunca korkarım.

Oyun Sonu

Onaga, yenilmez göründü. Dünyanın yarışları, uyuşmazlıkta bu tehditle uğraşmanın nasıl olduğu bitmişti, ve Baraka'nın sürüleri, karayı süpürüyordu. Bo Rai Cho neredeyse, onun, onun en büyük öğrencisinin ruhu tarafından ziyaret edildiği zaman umudu bırakmıştı, Liu Kang. Onların rolleri şimdi, çevirdi, Liu Kang, dövüşe devam etmek için Bo Rai Cho'ya ilhamı zorunlu verdi.

Bo Rai Cho'nun ruhu, canlandırıldı! O, geçici bir mütarekeyi kızdırıp işlemesi için dünyanın birçok lideriyle buluştu. Kitana, onun ordusundan ne kalmış olan olduğunun emrinin, ve o, Baraka'nın mutant piyade neferlerine karşı mücadele etmesi için onları götürdüğü ona verdi. Dünyanın yeni ordusu, Tarkata haşaratını ezdi, ve kendinin, Bo Rai Cho'nun saldırısı ile en iyili olduğu Baraka. Zafer, ejderha kralına karşı yukarıya yükselmesi için dünyanın insanlarına telkin etti.

SHUJINKO

Oyun Başı
Ben, bir aptaldım. Ben, benim, bir daha büyük iyi için çalıştığıma inanmaya aldatılması için kendime izin vermiştim. Ben, aslında daha büyük bir kötülüğün habersiz bir aletiydim. Benim egom, Onaga'ya izin verdi, ejderha kralı, kayıp Kamidogu'ya bir arada getirmeye beni idare etmek. Onlar, çok kendisi ile daha büyük tanrıların, bir yaşamı parçaladığı silahtır, bizim, varlığı çağırdığımız birçok dünyayı oluşturmak. Ama onların yanlış kullanımı hem de, yeniden bir arada çarpıyor olan dünyaya getirebilir... Bir yaşamı tekrar uyandırmak... Bütün gerçekliğin maskesini çıkartmak.
Dünya, ejderha kralı bilinçaltına ait olarak boyunca çalışmakta olan bir yaşamın kırılan bilincidir. Onaga, Kamidogu'yu eriterek gerçekliği fethetmekte başarmalı mıydı, o istemeden, bir arada bütün dünya birleşecek olan olayların bir çağlayanına başlayacak. Bir yaşam, bir kez daha tüm olacak, ve bütün diğer yaşamlar, var olmayı durduracak. Ben, bulmalıyım, ve bütün dünyanın savaşçılarını birleştirmeliyim, eğer ben, bizi kurtarmaksam. Ben, ona karşı ejderha kralının hediyesini kullanacağım.

Oyun Sonu

Öyle ki ben, macera esnasında Kamidogu'yu bulması için kendimi savunabilecektim, Onaga, benim, karşılaştığım herhangi bir savaşçının kavga eden yeteneğini içine çekmem için bana gücü vermişti. Ama onunki 'Hediye', onun mahvolma sebebi olmayı kanıtlayacaktı. Dünyada savaşçılar, kargaşadaydı. Kahramanlar, Onaga'nın gerçek tehdidinde odaklanmadı, ve kötü adamlar, kendisi onların, ona hizmet ederek onların kendi yok olmasına neden oluyor olduğu habersizdi. Ben, onları birleştirdim, ve bir anda, onların birleştirilen kavga eden gücünü içine çektim.

Ben, Kamidogu'nun her birini kırdım, onun zarar görmezliğinin kaynağı. Bu zayıflatılan Onaga, ve ben, merhamet olmadan ona saldırdım. Onun ölümlü formu, hiçbir maç değildi, bir kombatant, o kadar çok savaşçının güçleriyle demlediği için. Ejderha kralı, sonunda yenilendi. Dünya, onların, başlangıçtan beri sahip olduğu gibi kalacak.

KABAL

Oyun Başı
Benim, sola doğru kendisi için onun, durduğu siyah ejderha ve herkesim vardı... Ama bazılarına ben sonsuza dek, o aşağılık organizasyonla ilgili kalacaktım. Sonunda, kırmızı ejderha klanı, beni buldu, ve ben, Mavado tarafından yenildim. O, ölü için beni bıraktı, ve onun ödülleri olarak benim hookswordsumu aldı. Yaşamın, benim vücudumdan damladığı gibi, bir yabancı, beni kurtardı: Kendi Havik'i çağıran kaosun bir rahibi. Convicedin olduğu o, onun önceki şanına benim klanıma dönmem için ben. Ben asla yeniden, siyah ejderhaya benim adamamı inkar etmeyecek miyim.
Havik tarafından telkin etti, ben, kırmızı ejderhanın Mavadosu'nu bulmak ve öldürmeye başladım. Onun organizasyonu, ağzı sıkıdır, ama görünmez değil. O, bir daha benim ellerimde hookswordsa sahip olmak için iyi hisseder. Ben, toplanan gençten beri sahibim, yeni siyah ejderha klanının sıralarını doldurması için becerikli savaşçılar. Ben şimdi, Havik'in, bizim için bir vazifesi olduğu dünyaya benim diğer ejderhalarımı götüreceğim. O, benim genç arkadaşlarımın yeteneklerini test etmesi için mükemmel bir fırsat olacak r12; ve zayıf olanlardan kurtulacak.

Oyun Sonu

Havik, Kabal'ın yeni siyah ejderhasının, bir vazifeyi topladığını vermişti: Uzakta ejderha kralının cesedinden kahramanları çek, o bir şekilde, kalbi geri alırken, ve onla olurken, ölü kaldırması için Onaga'nın gücü. Anlaşılan Onaga'nın eski ordusu sadece, muharebeler esnasında sabit yeniden dirilme yoluyla yenilmez olmuştu.

Ölü kaldırması için güç, siyah ejderha klanına tamamen faydalı kanıtlayacaktı. Kabal sürüsü Havik, ve kendi için ejderha kralının kalbini aldı. Havik, en hayran bırakılandı.

KOBRA

Oyun Başı

Ben her zaman, merak etmiştim, eğer eğitiyor olan benim dövüş sanatlarım, asıl bir dövüşte çalışacak idiyse. Ben, yıllar boyunca okulda eğittim. Ben, benim sınıfımda en iyisiydim. Ama biz asla, birbirlerini yaralamak için izin verilmedik r12; gerçekten birbirimizi yaralarız. Ben, bu saldırının, bir kolu kıracak olduğunu nasıl bildim? Bu birinin, bir organı koparacak olduğu? Ben, teste benim becerilerimi koyması için bir fırsatın aramasında geri New York dar yolları sinsi sinsi dolaştım. Ben, kombatın gerçekten ne olduğunu bilmeye ihtiyaç duydum.
Ben, durduramadım. Kombatın heyecanı, beni tüketti. Ben, öldürmüştüm! İlaç satıcıları ve gangbangers olduğu ilk r12; o, şiddeti açıklamam için bana izin verdi. Ama bloodlust, büyüdü. Ben, para için öldürdüm, dükkanlar ve benzin istasyonunu yağmalamak. Yasanın sonunda, benle yakaladığı zaman, ben, kaç tane ölmüş olduğunu hatırlayamadım. Polis arabasında tokat atılan oturmak. Haerdin olduğu ben, bağırırken memurların bir kısmı, ve onların silahlarını ateşlemek. Kanlı hookswordsla bazı civciv ve maskeli bir adamın, ışığa adım attığı zaman, ben, benim, arkadaşların şirketinde olduğumu bildim.
Oyun Sonu

Kabal, bir kuşatmanın, ejderha kralına karşı devam etmekte olduğu dünyaya onun yeni acemilerine getirdi. Kobra, sabırsız büyüdü. O, kavgaya katılmayı istedi. Ama Kabal, onu kontrol etti. Onlar, saldırmamaktı, kahramanlar, kazanmış oluncaya kadar.

Ejderha kralı, yenilmiş olduğu andan itibaren, Kabal, galiplere vurması için emri verdi. Yeni siyah ejderha, onların sıraları boyunca yırttı, ve hiçbir sağ kalan kimseyi bırakmadı. Kobra, onun, siyah bir ejderha olmayı beğenecek olduğunu fark etmeye geldi.

ASHRAH
Oyun Başı

Ben, bir kötü ruhum, Netherrealm'ın bir belirli yere ait canlısı. Çağlar boyunca, benim kız kardeşlerim ve ben körce, gölgenin kardeşliğinin üyeleri olarak Quan Chi'ye hizmet ettik. Ama ben, büyücü tarafından verilen bir emre sordum. Bir örneği koymak, o, beni katletmesi için benim kendi kız kardeşime yolladı. Benim kaçışım esnasında, ben, bir silahı keşfettim r12; bir kılıç r12; o, göğe ait kaynaktan olmak göründü. Bu küreğe düşen her şeytansı suikastçıyla, ben, garip bir neşeyi hissettim. Odur, kötülüğün bozulması, beni bırakıyor gibi.
Ben şimdi, benim, benim, bu kılıçla Netherrealm'ın bir kötü ruhunu yok ettiğim zaman hissettiğim garip duyuyu anlarım. Kılıç, benim, kötülüğün dünyasını temizlediğim gibi beni saflaştırıyor. Her şeytanla ben, kökünden çözerim, benim varlığım burada, daha kararsız olur... Ben yakında, bu krallıktan çıkarılacağım. Eğer ben, Noob Saibot gibi güçlü bir kötü ruhu katletmek idiysem, ben sonunda, yükselen bir kötü ruh olacaktım, sonsuza dek Netherrealm'dan özgür bırakacaktım.

Oyun Sonu

Noob Saibot, başlangıçta, Ashrah'ın, onda böyle büyük kötülüğü neden hissettiğini açıklayabilen bir kötü ruh değildi: O, Netherrealm'da onun yerini kazanmak zorundaydı. O gerçekte, orada kalmayı arzuladı. Onun arkadaşı, yine de, bir problem ayarlamasına sahip olmak olmak göründü. Muhtemelen, cyborgda bazı iyi sol vardı. Her ne olayın olduğu, Noob, Ashrah'ı yalnız karşılamak zorunda olacaktı.

Ashrah, Noob Saibot'u yendi, ve sonunda Netherrealm'dan onun yükselmesini kazandı. Ama onun kaçışını mümkün yapan kılıç, onla yolculuk yapmadı. Ben, onun hala, Netherrealm'da kaldığından şüphelenirim, lanetten onun belirli yere ait canlılarının başka bir tanesini bırakmayı beklemek.

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2011, 18:04 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Güzel paylaşım. Emeğine sağlık.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]