Zaman: 28 Mar 2024, 18:07

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 11:42 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Johny Cage
Favori Oyun: Mortal Kombat 1
Oyunun kendi yazısına lütfen dikkat ediniz...

Resim

gördüğünüz gibi Reptile MK1 de vardır.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 17:23 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
dostum snooker oraya güzel bi yazı yazmış. doğruluk payı da çok yüksek. bir çok kaynakta reptile nin oyunda olduğu sölenir ancak bu resmileşmiş bi durum deil. bu bazı yerlerde de oyun hatası (renklerden kaynaklanan) olarak kabul edilir. yani tam olarak sonucuna ulaşılmış bir bilgi yok ne yazıkki..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 19:50 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Bir mail okumuştum.Ed Boon un bi user e gönderdiği.Bunuda diğer başlıkta yazdım fakat bulamadım.Dedikleri tabiki olabilir.Bazı sitelerde inan insanlar o kadar aşmış ki ERmac in olduğunu söyleyenleri bile gördüm.Bunun nedenide Ermac sayacının bu oyunda olmasından dolayı.Ermac =Error Macro yani hata sayacı nın kısaltılmışı olmasına rağmen hala bi sürü çelişki var.İnat etmemin sebebi ise sadece o maili okumam.Şunu diyor.Biz ninjalara bir şans daha vermek istedik ve Reptile yi gizli ninja olarak oyuna ekledik.Oyunda sadece The Pit alanının kazıklı bölümünde Reptile ile dövüşülüyor.Ne bileyim.Yıllarca ateri salonlarında bu adamı çıkarmak için uğraştık dövdük dövüldük yani bişeyleri gördük.reptile yoktur denilincede insanın bi nebzede zoruna gidiyor :)

YOksa Snooker in yazılarına baktım okudum cok bilgisi var her konuda.Ona karşı bi durumum asla olmaz.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 20:14 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Spec yazdı:
Bir mail okumuştum.Ed Boon un bi user e gönderdiği.Bunuda diğer başlıkta yazdım fakat bulamadım.Dedikleri tabiki olabilir.Bazı sitelerde inan insanlar o kadar aşmış ki ERmac in olduğunu söyleyenleri bile gördüm.Bunun nedenide Ermac sayacının bu oyunda olmasından dolayı.Ermac =Error Macro yani hata sayacı nın kısaltılmışı olmasına rağmen hala bi sürü çelişki var.İnat etmemin sebebi ise sadece o maili okumam.Şunu diyor.Biz ninjalara bir şans daha vermek istedik ve Reptile yi gizli ninja olarak oyuna ekledik.Oyunda sadece The Pit alanının kazıklı bölümünde Reptile ile dövüşülüyor.Ne bileyim.Yıllarca ateri salonlarında bu adamı çıkarmak için uğraştık dövdük dövüldük yani bişeyleri gördük.reptile yoktur denilincede insanın bi nebzede zoruna gidiyor :)

YOksa Snooker in yazılarına baktım okudum cok bilgisi var her konuda.Ona karşı bi durumum asla olmaz.

zaten dostum benimde tam bi bilgim yok. 2 bilginin arasında kalmış durumdayım. ama ermac hakkında şöyle bi bilgim var. ermac gerçektende oyundaki bi hatadır. ancak bu hata bi nevi örtülmek için sonraki oyunlarda bu karakter yaratılmıştır. yani ermac bi nevi mk1 deki hatadan dolayı yaratılmış bir karakter.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 20:37 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

aynen öyle =)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 22:45 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

ve zaten mk 1 de gerçekten çok az karakter var ilk oyun olduğundan doğaldır ermaca gelince evet haklısın öyle birsey bende duydum zaten önemli bir mk karakteri olduğuda sölenemez :mrgreen:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009, 22:54 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

MortalKombatKcg yazdı:
mal bunların hepsi fotoshop sen oynamamışsın mortal kombat 1 i yemişsin sazan gbi :D

1 azını topla

2 Senin aldığın nefes kadar ben bu oyunu oynadım.

3 o resim bana ait.Fotoshoplu olan senin beynin heralde...

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009, 15:44 
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Mortal Kombat Armageddon
MortalKombatKcg dostum forum içinde nasıl davranacağını bir an önce öğren.Bu ilk ve son uyarımdır.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009, 17:17 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

klavye delikanlılığı yapma ben sana ağızını toplattırmasını bilirim koçum hiç üzülme :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009, 17:20 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

bu ara admindende özür dilerim ve bu sitede emeği geçen herkeze

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009, 18:38 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

MortalKombatKcg yazdı:
klavye delikanlılığı yapma ben sana ağızını toplattırmasını bilirim koçum hiç üzülme :wink:

Çapsız =)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009, 21:16 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

özür diledik uzatma :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2009, 03:00 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

MortalKombatKcg yazdı:
özür diledik uzatma :wink:

olayı gereksiz yere uzatma. konu haricinde yorum yapacak biri varsa öm den yapsın yorumunu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2009, 03:01 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

ya benim bilfiğim oyunda reptile yi gizli karakter olark koymuşlar. ama kesin olan bişey yok hakkaten. ucu açık kalmış.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2009, 09:48 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Size Ed Boon a atılan bir maile dönülen cevabi atıyorum...
Alıntı:
Dear Cosi,

As you mentioned above, these are common bugs, and technology can be excuse for them according to made-year conditions. We created MK game using real characters applying their moves into game simultaneously. All you mentioned are bugs except one. Head Fatality of Jonanny Cage is not a bug. It is considered as three heads out is allowable if you can make it.....

The common bug about picture at Shang Tsung Throne Room can be explained below and others cannot be done or error (could be fun senario)

There is nothing with Picture at Shang Tsung Throne Room. It is fantastic to realize that areas changes depending on Picture Order.
This Picture (Dragon Picture) appears according to selected character. Let's open the sentence;

If you select any Ninja, the Picture appears at throne room. Because we prevent the Bridge Stage come twice in the game for Ninjas at Endurance Raunds. If you beat Reptile twice in game with Ninjas, game collapsed. We couldn't solve this alghoritm error at the programing index. In the game there is an order for Stages coming. If picture appears, this reset the order to prevent Bridge Stage for Ninjas.
But we solved this error at the following versions of Mortal Kombat.

I hope this would be helpfull information for you and thanks for your care.

Sincerely;

Ed BOON

Türkçesinide bildiğim kadar çevireyim...

Alıntı:

Yukarıda belirtildiği gibi, bir ortak hata vardır, ve teknoloji bahane olabilir onları yapılan yıllık koşullarına göre. Biz gerçek karakterleri aynı anda oyunda kendi hamlemizi uygulayarak ve kullanarak MK oyunu oluşturdu.Herkez ve senin belirttiğin dışında bir hata vardır.3 Kafa Fatality si Jonanny Cage ait bir hata değildir.Shang Tsung Tahtı Salonu'ndaki resimler ise ortak hatadır ve diğerleri yapılamaz veya yapılsa bile bir hata (eğlenceli seneryo olabilir)olarak açıklanabilir bunlar dışarıdan verilen izin olarak kabul edilir.

Orada Shang Tsung Tahtı Salonu'nda Resimdem başka bir şey değildir. Bu alanlarda değişiklik Resim Sipariş bağlı olarak gerçekleştirmek üzere fantastik biçimde değiştirdik. Bu Resim (Dragon Picture)bazı seçili karakter göre görünür.Cümleyi açık düşünelim: Eğer herhangi bir Ninja seçerseniz, Resim taht odasında görünür. Çünkü Köprüsü Etap iki kez Ninjalar için oyunda Endurance Raunds da geliyor.Oyun engelleyebilir.Zaten Reptile Ninjayı oyunda iki kez yendik ve oyun çöktü. Biz programlama kütüğü ile bu algoritmada bunları çözmek imkansız.Oyunda var.Aşamaları gelecek için bir emirdir. Eğer bu resim görünürse Ninjalar için Köprüsü Etabını önlemek için görünür. Ama biz Mortal Kombatın yeni sürümlerinde bu hataları çözdük. Sana yararlı olacağını umuyoruz bilgibakımınız için teşekkürler...

Saygılar;

ed boon

Bakın burda Reptilenin İspatı Ed boon tarafından söylenmiştir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 20 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: