Zaman: 28 Mar 2024, 17:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 19:58 
Human
Human

BURDA MORTAL KOMBATIN İLK OYUNU İÇİN YORUM VE DUYGULARINIZAI ALMAK İSTİYORUM TÜM ARKADAŞLAR DAVETLİDİR

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 20:05 
God
God
Kullanıcı avatarı

Çok ilginç bir konu olmuş.Şunları söyleyeyim ben biraz yeni nesil kaçıyorum galiba.Ben 93

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 May 2009, 20:25 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
bnde 94 lüyüm ve bnde snooker gibi ateri salonlarındaki mk fırtınasına yetişemedim. hatta çok geç pc sahibi olduğum ve mk ya ilgim son bikaç yılda arttığı için fazla nostaji şansım olmadı. ama bn bi arkadaşımın pc sinde 2000-2001 yılları civarında mk4 oynamıştım. ve gerek oyun temposuna gerek atmosfere aşık olmuştum. ps1 de bu oynu bikaç sene sonra aldığımda mk4 bana inanılmaz bi keyif vermiş ve bnm içn vazgeçilmez olmuştu. ama mk1 için çok iyi yorumunu yapabilirim. bukadar eski bi oyun için böle güzel fikirler (fatality, test your might ,kan efektleri..gibi) böle ii karakterler gerçekten mükemmel.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2009, 13:12 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

bende atari salonlarında hiç mk oynamadım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 18:11 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: yozgat takım:fener karakter:scorpion dost:noob saibot blaze düşman:quan chi sub onaga darrius
[quote="brk"]bende atari salonlarında hiç mk oynamadım

bende

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 18:31 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: Netherrealm karakter:scorpion dost:yok düşman:Sektor , Drahmin , Moloch ,Onaga, Sub-Zero,Quan-Chi
E haliylen bende.

Dünyanın en güzel oyunu için tıkla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 18:33 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: yozgat takım:fener karakter:scorpion dost:noob saibot blaze düşman:quan chi sub onaga darrius
[quote="baraka11"]E haliylen bende.

ben ve ikizim(aslında kerdeşim değil kardeşim gibi gördüğüm için böyle demem normal) biz daha 10 yasındayız ateri salonunda oynamak için en az 20 olmamız lazım

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2009, 22:51 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Annemizden babamızdan para alır ateri salonlarına kaçardık sırf bu oyun için... hiç unutmam birkeresinde. teyzeye ekmek geri kalan parayı kendime sakladım :P sırf mk için :D Bu arada 88

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 00:34 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

ne yazıkki 95

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 04:56 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

slm arkadaşlar bende aranıza bu mesajla birlikte ilk defa katılıyorum
mortal kombat benim hayatım diyebilirim ben 80 liyim mortal kombat ilk çıktığı sene onunla tanıştım ve aşık oldum sene 1992 bir dahada hiç bırakmadım ozamandan bu zamana kadar atari salonlarından başlayıp onlarca konsol pc oyun makinalarında derken yaş oldu 30 hala aynı heyecan ve sevgi devam ediyor öyle bişeyki dışarıdan bakan bir insana saçma hatta belkide komik gelebilir ama bunu ancak yaşayan sizin gibi dostlarım bilir mortal kombat sadece bir oyun değil karakterleriyle müzikleriyle filmleriyle her şeyiyle hayatımıza girmiş bir vaz geçilmez
ben atari salonlarında tanıştım mortal la o yaşlarda okuldan sonra ve tatillerde atari salonlarından çıkmazdık bir gün her zamanki gibi gittim yine uğrak yerimize birde baktım içerde bi kalabalık var herkes toplanmış bir makinanın başına merakla atarici abiyi izliyor oyun yeni gelmiş bi test yapıyorlar bende başladım izlemeye saatler nasıl geçmiş anlamadım o gün işte dedim oyun budur yaa benim oyunum bu kalabalıktanmıdır heyecandanmıdır oyunu oynayamadım eve geldiğimde bizim biladere heyecanla oyunu anlattım durdum ertesi gün ve sonraki günler derken mk böylece hayatımıza girmiş oldu
ilk oynadığım zamanlarda işi gücü olmayan okula gitmeyen serseri tipli çocukların korkusundan oyunu rahat rahat oynayamıyorduk dolayısıyla bir türlü öğrenemiyordum makinaya karşı bile doğru dürüst oynayamıyordum ama o dediğim çocuklar gözü kapalı oyunu bitiriyorlardı ve bizde sürekli onları izliyorduk çok ta jetonumu yediler tam makina boşaldı diyip oyuna giriyorum biri gelip hop finişhim gel zaman git zaman oyunu düşe kalka öğrendik hemde ne öğrenme kafa tutabilecek kimse kalmamıştı artık ben oynadığımda bu sefer etraftaki çocuklar beni izliyor karşılarına girmiyim diye tehtid ediyorlardı bizim oralar biraz böyleydi malesef sonra yıllar geçti beyaz kasetli atari oyunları çıktı çok iyi hatırlıyorum mortal kombatın kasetini gördüm bi dükkanda ozamanlarda okul tatil olmuş bende bir yerde çalışıyorum paramı biriktirip atarim olmamasına rağmen gidip kasetini satın aldım ve evde her gün kasete bakıp makinayı almanın hayallerini kuruyordum bende okadar büyüktü mortal kombatın sevgisi şimdilik bukadar sizi fazla sıkmayayım birazda başka arkadaşlardan böyle anıları dinlemek isterdim sonra yine devam edicem :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 07:32 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

Konum: Favori:Sub-zero Dost:Sonya,johhny cage,liu kang Düşman:Scorpion,Ermac,Reptile
slm arkadaş he bide ben hiç oynamadım mk 1

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 10:51 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

[quote="kaanmaldini"]slm arkadaş he bide ben hiç oynamadım mk 1

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 10:58 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

ben bu oyunu ilk duyduğum zaman korkmuştum abim korkutuyodu bu oyundan bizi sadece o oynuyodu bize oynatmıyodu bekleyin zamanı gelecek diyodu benim doğum günümde oynama şansı yakalıadım abim yani dayımın oğlu işten gelince odasını açıyodu ve bu oyunu oynuyoduk hergün onun gelmesini bekliyoduk bu oyuna biz mortul kompat diyoduk abim işten geliyodu gençler mortul takılan varmı diyodu bizde koşa koşa gidiyoduk ben mortal kombatla aynı yaştayım :mrgreen: o yüzden mk1 in benim için ayrı yeri var ama pro olarak ultumatede gözüm açıldı

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 11:00 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

bu arada hoş geldin siteye

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 May 2009, 11:11 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

bana mı diyosun ?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 26 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi