Zaman: 28 Mar 2024, 20:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2009, 01:20 
Human
Human

arkadaslar mk2 de cok zorlanıyorum serının en zor oyunu bu mu allah askına ılk adam bıle ok atıyorum scorp.la yemıyo hemen guard alıyo.bu oyunda ıyı olan arkadaslar taktık verebılır mı

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2009, 09:16 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: Netherrealm karakter:scorpion dost:yok düşman:Sektor , Drahmin , Moloch ,Onaga, Sub-Zero,Quan-Chi
bende zorlanıyorum ama ya hep uçan tekme ya da aparkat at

Dünyanın en güzel oyunu için tıkla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2009, 11:48 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

Konum: İzmir Karakter:Tıbbiyeli Mustafa Dost:Topçu Ahmet Ekrem Dilaver Muzaffer,,Düşman: Abdül,Dimitri
yo bence mk2 i o kadar zor değil ama mk1 çok daha zor büyü filan atınca adam hemen block yapıp sonra sen büyü atma posizyonundan düzelmeden sana büyü fırlatıyo senin canın gidio ama mk2 kolay

BİDE ŞUNA BİR TIKLA LÜTFEN

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 01:14 
Human
Human

dostum mk2 yı hem pc ver. hem emo ver. oynadım hatta pc ver.u orta okuldayken oynardım sımdı 26 yasındayım.ama bence en zoru hala mk2.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 01:31 
God
God
Kullanıcı avatarı

Valla benim Mk 2

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 07:47 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: Netherrealm karakter:scorpion dost:yok düşman:Sektor , Drahmin , Moloch ,Onaga, Sub-Zero,Quan-Chi
ama mk 2 umk3 kadar hızlı deil

Dünyanın en güzel oyunu için tıkla

En son baraka11 tarafından 04 Nis 2009, 08:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 12:18 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
[quote="suicide"]arkadaslar mk2 de cok zorlanıyorum serının en zor oyunu bu mu allah askına ılk adam bıle ok atıyorum scorp.la yemıyo hemen guard alıyo.bu oyunda ıyı olan arkadaslar taktık verebılır mı

evet en zor serisi ya scorpion la spear atıp yanına çekip aparkat at yada sub-zero yla adamı dondurup aparkat at yada jax ile yere vur

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 12:22 
Tarkatan
Tarkatan

bence ılk once bılgısayar zorlugunu ayarla arkadasım zor sevıyede oynuyoda olabılırsın
oyuna gırdıgınde f2 ye bas cıkan menuden game adjustment i sec oradanda computer dıffıculıty ı secıp very easy yaparsan en kolay sevıyede oynarsın ..
tawsıyem scorp u sec yanına getırıp upper cut vur ıse yarıyo :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 15:10 
Human
Human

walla very easyde oynuyorum.ama en zorlandıgım serı cozemedım :) benım karekterım scorpıon zaten.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2009, 17:42 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

scorpionla devamlı suratına yumruk at sonra adam dayak yedikten sonra geriye doğru giderken halat at sonra aparküt at scorpionla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2009, 00:03 
Human
Human

brk en sevdıgım hareket scorpıonun senın dedıgın hareket :wink:

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2009, 16:21 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

mk 2 serinin en zoru mu ben armegeddon sanıyordum

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2009, 22:10 
Saurian
Saurian

yha ben mk2 de lui kangla hep uçan tekme atarım ama hiç porfect yapamam :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2009, 02:03 
Human
Human

Tam bir usta oyunudur Mortal Kombat 2 .. Birincisi bu oyunda koşma diye bir kavram yok arkadaşlar. Bu oyunu bitirmek için iki yöntem önericem size. İlki oyuna ikinci tarafta girin. yani Player 2 olarak oyuna başlayın .. ilk adam için taktik yere eğilin dibinize gelince aparkat vurun bir kere yemeyebilir ama genelde yer sadece bu şekilde yenebilirsiz. ikinci adam için ise adamın arkasına zıplayın ve arkasından tekmenizi vurun. yani atari salonu kavramı olarak terse tekme atın sonra çelme takın en basit olarak. 3 ten sonraki adamlar için ise işimiz dahada kolay. rakip ile aranızda atlama mesafesi varken üzerine doğru zıplayın adam geriye doğru kaçılacaktır siz herhangi bir vurma tuşuna basmayın. adam geriye giderse sizde yürüyün arenanın sonuna kadar gidecektir hiçbirşey yapmadan. yada istediğiniz yerde aranızı zıplama mesafesi kadar açın ve biraz bekledikden sonra üzerine zıplayın o size bomba büyü yada herneyse ondan atıcaktır sizde yukarıdan tekmenizi vurup kombonuzu dilediğiniz şekilde adamına göre devam ettirebilirsiz. ikinci taktik ise yine rakiple aranızda atlama mesafesi varken geriye doğru zıplayın oda zıplayacaktır. iki defa zıplayın üçünde o havada iken onun üzerine zıplayıp tekmenizi vurun. bu çok sıkıcı bir yöntem yalnız . tavsiyem ikinci tarafta dediğim şekilde oynamanız.

Size birkaç MK2 kombosuda anlatayım arkadaşlar. MK2 de nasıl kombo yapılması gerektiği ile ilgili fikriniz olur ..

Reptile; Havadan tekme, iki geri çift yumruk ile büyü atın adam büyü yedikden sonra havada iken döner tekmenizi yapıştırın ve hemen arkasından aynı anda geri lp+lk+blk ile kayın. yarı enerjisini alırsınız.

Cage; aşşağı+lp+lk+blk ile adamın daşşaklarını bir güzel parçalayın. hemen arkasından adamın dibine gidin ve ileri lk yani çelme tuşu. aparkat tarzı bir tekme ile adamı havaya doğru fırlatacaktır. onun arkasından ise yani geri-ileri lk ile gölgeli tekme atın yada aşşağı-geri-aşağı+hp ile gölgeli dirsek atın havaya doğru. çok fazla enerjisi gitmiş olucaktır.

Liu-Kang; ilk önce anlattığım gibi oyunu kilitliyoruz ikinci taraftan oyuna girerek. adamı köşeye kadar götürüyoruz. lk tuşunu 3 saniyeliğine basılı tutuyoruz. sonra geri kaçılıyoruz. atlama mesafesi kadar arayı açıyoruz. sonra adamın üzerine zıplayıp tekme hemen havada iken daha iki ileri hp ile büyü atıyoruz ve adam daha aşşağı inmeden biz aşşağı inmiş olacağımız için aşşağıda lk tuşunu serbest bırakıyoruz. ve dabadabayı bir güzel yerleştiriyoruz suratına. bu komboyu yedikden sonra bir çelmelik canı kalıcaktır zaten onuda takıverin bir zahmet.

Kung-Lao; ikinci taraftan oyuna girip aynen liu-kang de anlattığım gibi adamı etkisiz hale getirin. sonra aranızı atlama mesafesi kadar açıp adamın üzerine zıplayın ama bu sefer farklı olarak vurmayın adama dibine düştüğünüz anda iki yukarı lk ile kendi etrafınızda dönün adamı havaya kaldıracaktır havada tekme vurun ve hemen arkasından aşşağı lk yapın birde havadan kayarak bodozlama inecektir adamın üzerine. hemen arkasından ise yerde çelmenizi takın. %60 civarı bir enerjisini yersiniz.

Örnek olarak şimdilik bunlar arkadaşlar. ikinci tarafa girmek ile ilgili anlattıklarımı uygulamaya çalışın. çok eğlenceli bir yöntem ve oyunda kontrol tamamen sizde oluyor. dediğim gibi aranızda atlama mesafesi varken adamın üzerine zıplayacak ama vurmayacaksınız adam geriye doğru gidecektir sizde üzerine gidin ve bir süre aranızı atlama mesafesi kadar açıcak şekilde geriye gidin ve tekrar üzerine zıplayıp tekme vurup çelme takın yada kombo yapın keyfinize göre. bu işe yeni başlayacaklar için Sub-Zero yu öneririm adama havadan tekme vurdukdan onra hemn aşağı-geri-lk ile yere buz atın adam kayarak üzerinize gelirkende aparkat yada döner tekmeniz ile adamın suratını bakkal sepetine çevirin. havadan tekmeyi vurdukdan sonra yere atılan buzu her seferinde yer emin olun. Bu oyun için biraz hızlı olmak ve sakin olmak gerekir birazda sabır. dediklerimi sabır ile ypmaya çalışın mutlaka olucaktır. atari salonunda bu oyuna harcadığım zamanı hiçbirşeye harcamadım halende bende yeri ayrıdır ve bence en zevkli mk oyunlarından birisidir.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2009, 19:06 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

çok teşekkür ederim evildoer

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir