Zaman: 19 Nis 2024, 21:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2011, 18:47 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Evet arkadaşlar eski başlık ömrünü doldurdu bazı arkadaşlar konu eski olduğu için mesaj atıp yukarı çıkartmak istemedi bazılarıda yinede mesaj attı burda mortal kombat favorilerimizi konuşalım sayı sınırı yok herkes sevdiği karekterleri kaç tane olursa olsun anlatsın neden sevdiğinden bahsetsinkonu Mortal Kombat ile sınırlı kalmasın isteyenler Street Fighter Tekken Soul Calibur ve King Of fighters favorilerindende bahsedebilir forumumuz MK forumu olsada sınır yoktur olmasında ilk olarak ben başlıyorum...

Mortal Kombat Favorilerim

1)Raiden Baba=İyilerin komutanıdır.Oynanışında en çok zevk aldığım karekterdir.
2)Noob Saibot=Favori Ninjamdır en çok hakkı yenen karekter olup geçmişini hatırlamasını umk3ten beri beklemekteyim
3)Liu Kang=Fazla öne çıkmama sebebi ninjalar üzerine yoğunlaşılmasıdır zira kendisini Jin Kazama ve Ryuya bin kere tercih ederim
4)Scorpion=Hikayesini yüksek hitli kombolarını bilmeyeniniz yoktur fakat benim için 4tedir.
5)Sub-Zero=Abisinin intikamı için camiaya giren sonra başına gelmeyen kalmayan ninjamızdır son oyunda cyborg yapılınca çıldırmışımdır...
6)Ermac=Error Macro Steve Beranın favorisi telekinetik ninja son oyunda rahatlıkla yenebileceği karekterlere yenilmek zorunda kalmıştır.
7)Kung Lao=İlk oyunlarında fazla ilgi çekmez fakat özellikle Shaolin Monksta çok sevilir kendisi herşeye rağmen 7.sıradadır benim için
8)Khameleon=2 oyunda bulunur fakat özellikle armageddondaki movie listi onu benim favori bayan savaşçım yapar.
9)Kitana=İlk fatality yaptığım karekterdir.ilk oyunlarda bosslara karşı kullanırdık bizi bu sayede geçilemeyen bosslara karşı sinir krizinden kurtarmıştır.
10)Sonya=Mknın ilk bayan dövüşçüsü olmasına mahsus kendisi benim favorilerimn arasındadır...

Evert sizlerin favorilerinizi ve sebeplerinizi bekliyorum sayı sınırınız yoktur istediğiniz gibi yazın...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 00:29 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
benim mortal kombatta favori karekterlerim:
1.sub-zero:mortal kombat oynamaya başladığımdan bu yana en sevdiğim karekterdir ve özellikle scorpionla olan rekabeti bu karektere olan ilgimi artırmıştır.sub-zero dendimi aklıma ninja sub-zero gelir;mk3,umk3 ve mk trilogy deki insan(maskesiz)sub-zeroyu hiç sevmedim özellikle mk9 da scorpionu tam öldücekken abisinin intikamını alacakken cyrax ve sektor tarafından cyber sub-zero ya dönüştürülmüştür,insan sub-zeroya kötü derken bu ondan da beter oldu tabi bu benim görüşüm,inşallah ilerleyen oyunlarda robot olarak kalmaz.
2.noob saibot:sub-zero dan sonra benim sevdiiğim karekterdir.sub-zero nun abisi bi-hanın scorpion tarafından öldürülmesinden sonra quanchi tarafından geçmişi inkar ettirilmiştir,inşallah ilerleyen versiyonlarda geçmişini hatırlar.oyun içinde x rayini yapmaktan büyük keyif alıyorum,mk9 ile birlikte noob saibotu özüne döndürmüler yani mk4,mkd ve mk armageddondaki gibi yıldız atmıyor onun yerine umk3 ve mk trilogy deki gibi duman atıyor ama dumanı umk3 ve mk trilogy deki gibi etkili değil ama olsun noob saibotun varlığı yeter ne de olsa sub-zero nun abisi:D
3.rain:segada umk3 oynamaya başladığım zaman ilgimi çekmiştir,edenianın prensi ve yarı insan-tanrı olması beni daha da etkilemiştir.rakibe baloncuk atarak istediği yere yönlendirme,şimşek çaktırma ve tekme atarak rakibin diğer taraftan gelmesini sağlaması rainle oynarken bana ayrı bir zevk veriyor,dlc karekter olduğu için oynayamadığım ve oynamayı çok istediğim bir karekterdir.
4.ermac:bana göre mortal kombatın gizemli karekterlerinden biridir,telekinetik güçleri iyi kullanbilmesi ve oyun içinde kombo yaparken telekinetik güçleri kullanması ve özellikle x ray i,oynarken bana keyif veriyor
5.reptile:oynamaktan büyük keyif aldığım karekterdir,özellikle kombo sırasında hızlı ve yavaş baloncukları yedirmek ve onun ardına adamın üstüne kayması(b,f,4+r2) ve x ray yapmak bana oynarken büyük keyif veriyor.mk9'un story modunda gelen gidenden dayak yemesi ve iyice şamar oğlanına dönmesi benim bu karektere olan ilgmi artırmıştır.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 13:19 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
noob saitbot
bu benim en sevdigimdir hayatımız onunla bir gibi isin garip yönü onun adı bi-han benimki alihan ??
raiden
en sevdigim iyilerin bası
scorpion
ilk fatality yaptıgım karakter
sonya
en sevdigim bayan oyuncu

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 13:46 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Yanlış mesaj.

En son TundRa tarafından 08 Eyl 2011, 13:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 13:47 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
noob_saitbot yazdı:
noob saitbot
bu benim en sevdigimdir hayatımız onunla bir gibi isin garip yönü onun adı bi-han benimki alihan ??
raiden
en sevdigim iyilerin bası
scorpion
ilk fatality yaptıgım karakter
sonya
en sevdigim bayan oyuncu

Hahaha senin kide iyiymiş hacı :D:D Bi-Ali Han :D

Favori karakterlerime gelinceeee

1.King Of fighters ---> İori yagami oyun dünyasında en cok sevdiğim karakterlerdendir belkide başıdır.Bu adam G*y olmadıgı halde sırf saç stilinden dolayı Emo yada G*y denmesi beni deli ediyor.Adam kaba piskopat ama millet yumusak diyor buna :D Nediyim Emo ya gelince bu karakter 95 yılında cıktı Ulan 95 li yıllarda Emo mu vardı ? Nediyelim insanlar işte :roll:

2.Rain: mortal kombatta en sevdiğim karakterdir Ermac ile birlikte.MK3 ve serilerinde cok iyiydi ama sonrasında bozmuşlardı MK9 da acayip bi şekilde geri döndü :)

3.Ermac: Rain ile birlikte en sevdiğim karakter.Hele MK 9 da bambaşka bi zevk verir oynaması bana

4.Sub-Zero: MK 4'e kadar oyunun fırtına karakteriydi.Sonrasında acayip bi düşüş yaşadı hala toparlayabilmiş değil kısmen de olsa mk 9 da fena değil yine de.Ama senaryoda scorpion'u yenip öldürecekken Cyrax ve Sektor'ün işin içine girip bu karakteri cyborg yapması cılgına döndürmüştür beni hadi onlar yaptıda Raiden niye uzaktan izliyor kardeşim ??

5.Cyrax: En sevdiğim Cyborg dür ve komboları cok hoşuma gider.İyi karakter vesselam :)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 14:07 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
TundRa yazdı:
Hahaha senin kide iyiymiş hacı :D:D Bi-Ali Han :D

:D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 08 Eyl 2011, 18:44 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Ermac
Favori Oyun: Mortal Kombat Deception
Mortal Kombat Favori Karakterlerim:

1-Sub-Zero: Atari de Mortal Kombat oynarken en çok hoşlandığım karakterdi ve ilk fatality mi bunla yapmıştım...

2-Ermac: Telekinesis yeteneği ile beni etkileyen sevdiğim bir karakter...

3-Scorpion: Hikayesi yeter...

Tekken de demişsin madem bi tane de tekken yazayım :)

Tekken de (Tekken 5) heihachi mishima favorimdir...

Resim

Eğer ihtiyacın olan şeyi almadan önce istediğini alırsan istediğini aldığın halde mutsuz olursun...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: