Zaman: 29 Mar 2024, 17:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 02:00 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
Arkadaşlar 1997 senesiydi daha 3 senelik mkcıyım ama sanki 30 senelik mkcıyım :) herneyse midway bir dövüş oyunu çıkartmıştı adı War Godstu.duygusal yaklaşmak bir yana güzeldide fatalityli falan Mknın yerini alacağı heryerde konuşuluyordu öyleki windows için yeni versiyonu çıkınca mk camiası ayağa kalkmıştı.herkes midwayı mesaj yağmuruna tutuyordu.neyseki öyle birşey olmadı.ama şimdilerde yeni haberler alıyorum yeni bir oyun planlanıyormuş mknın yerini alabilecek bir oyun (oyuna bütün ödülleri verseler oyunun baş karekterine adımı verseler filmini çıkartıp bana başrol teklif etseler oyun sınıfına koymam) mk9un senaryodaki hızlılıktan ilk başta çok şüphe ettim mk1 mk2 ve mk3 aynı oyunda ama herneyse telafi ederler dedim ama kulağıma gelenler hiç hoş değil.Mortal kombatın yerini alması için yeni bir oyun ne kadar doğrudur bunlar bilemem uydurmada olabilir ama haberiniz olsun geçmişte böyle birşey denendi sakın keyfinizde kaçmasın netherrealm stüdyonun sitesinde onca midway oyunundan birtek mk var size bu söylenenleri söylemek istemezdim ama benim gibi sizinde bilmeye hakkınız var biz yinede pozitif düşünelim olurmu biz tek yürek olduktan sonra mk ya hiçbirşey olmaz...Moralinizi bozduysam kusura bakmayın söylemek zorundaydım....

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 04:23 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Hiç sanmıyorum böyle birşey olacağını. Zaten mk9 ile gelirler tavan yapmış durumda, 3. filmin çekilmesi gündemde, dizisi yayınlanıyor. Bu kadar yatırım yapılmışken ve cepte de gelir varken neden yeni ve riskli bir işe girsinler ki? Para kaynağına olduğu yerden devam ederler, mk efsanesini güçlendirerek yaşatırlar olay budur yeni bir projeye ihtimal vermiyorum. En azından önümüzdeki 3 yıl içerisinde..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 10:07 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Noob-Saibot
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
öyle birşey yapsalar bile mk hayranlarının bunu seveceğini sanmıyorum

Resim
Resim

İmzadaki Son Resim İçin 62_kitana_62' ye Teşekkürler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 12:20 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Kan kaybederler başka birşey değil.Ama düşünmekte lazım arkadaşlar.Hikayaye göre Armageddon son ve büyük bir savaştı.Ondan ilerisini yapmadıklarından geriye sardılar mk1 mk2 mk3 den geçti oyun hikayesi.Story Mod'un sonunda da yine herkez öldü.Peki ne yapacaklar ? Yapacak birşey bulmak zor.Doğru olabilir bu haber ama umarım olmaz.Çünkü hiçbir oyun MK nın yerini tutamaz benim için.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 13:46 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
öle bişey olmaz bak ben bayadır mk oynuyorum ve onun dışında tüm arcade oyunlarını kötü sanıyorum çünkü mortal kombat benim gözümde en iyi arcade oyunu bence böyle bişi olsa bile mortal kombat sonradan atağa geçip baya content yapar yada mk10nu piyasaya sürdürür

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 18:05 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

war gods hatırlıyorum o oyunu güzeldi ama mortal kombatın yerini asla alamaz

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 10 Tem 2011, 22:13 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

Öyle bişi olmaz büyük ihtimal . Milyonlarca MK hayranı ayaklanır . Ama hikaye olarak da bakarsak MK1 ve MK2 ' i arasındaki kopuklukları anlatıyordu MK9 sanırsam (oyunu oynamıdığım için tam bilmiyorum ) . Eğer böyle devam eder MK3 ve UMK3 için MK10 , MK4 ve Gold için MK11 vs vs vs . olursa veya olması planlanıyorsa MK ' yi silip yeni oyuna da başlayabilirler

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 10:49 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Ya çıkarsa çıksın...Örneğin Namco'ya bakın, Soul Calibur'uda var Tekken'ide.Ama Tekkenciler Tekken'e devam etti, Soul Calibur'cularsa onlara.Yani büyütmeyin ne olacakki çıkartırlarsa çıkartırlar sanki birdaha MK oyunu çıkartmazlar..Armageddon'da herkez öldü, Kahn'da Raiden'i öldürüyordu ama öldürmeden önce Raiden geçmişine mesaj yolladı.Böyle olaylar gelişti.Tahminimce bir sonraki oyunda Kamidogu tekrar ortaya çıkar ve hepsi tekrar diriltilir.Ya neyse Netherrealm Studios akıllıdır mutlaka sağlama bağlarlar senaryoyu :D Bu arada artık MK4-MKDA arasındaki kopuklukları falan anlatamazlar çünkü Raiden geleceği görüp herşeyi tersine çevirmeye çabaladığı için çoğu şey bocaladı.Artık Netherrealm Studios ne yapmış biliyormusunuz arkadaşlar?Çok zekice birşey yaparak oyunu Armageddon'dan MK1'e bağlamış ve herşeyi tekrardan yapmaya çalışmış.Artık MK4 ü felan getireceklerini sanmıyorum kendi yollarında ilerlerler.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 16:57 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

BlindWarrior yazdı:
Ya çıkarsa çıksın...Örneğin Namco'ya bakın, Soul Calibur'uda var Tekken'ide.Ama Tekkenciler Tekken'e devam etti, Soul Calibur'cularsa onlara.Yani büyütmeyin ne olacakki çıkartırlarsa çıkartırlar sanki birdaha MK oyunu çıkartmazlar..Armageddon'da herkez öldü, Kahn'da Raiden'i öldürüyordu ama öldürmeden önce Raiden geçmişine mesaj yolladı.Böyle olaylar gelişti.Tahminimce bir sonraki oyunda Kamidogu tekrar ortaya çıkar ve hepsi tekrar diriltilir.Ya neyse Netherrealm Studios akıllıdır mutlaka sağlama bağlarlar senaryoyu :D Bu arada artık MK4-MKDA arasındaki kopuklukları falan anlatamazlar çünkü Raiden geleceği görüp herşeyi tersine çevirmeye çabaladığı için çoğu şey bocaladı.Artık Netherrealm Studios ne yapmış biliyormusunuz arkadaşlar?Çok zekice birşey yaparak oyunu Armageddon'dan MK1'e bağlamış ve herşeyi tekrardan yapmaya çalışmış.Artık MK4 ü felan getireceklerini sanmıyorum kendi yollarında ilerlerler.

Soul Cribur ve Tekken çok iyi bir örnek. Soul Cribur da son senelerde çok çıkış yapmış bir oyun. Bu arada bana Mk10'un senaryosu Mk4'e benzeyecek gibi geliyor. Shınnok boss olacak, yanına Quan Chi'yi alacak, belki Kai, Jarek filan da katılacak oyuna..

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 17:26 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Reiko kesin olacak gibime geliyor MK10 da hatta ben MK 9 da dlc olarak geleceğini bile düşünüyorum.Son derece sevdiğim bir karakterdir.Hele MK4 de :D

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 17:32 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Ya kimse sizin DLC istekleriniz adlı konumu okumadımı :D Reiko yüksek ihtimalle gelecek.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 17:37 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Ya okudum ama şansa bırakmamaları lazım Reikoyu :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 12 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: