Zaman: 29 Mar 2024, 18:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 06:39 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

TundRa yazdı:
Ya dün gece tekkenin filmini izledim.Adamlar yapmış abi ya.MK da yok böyle bir film yok arkadaş.Tekken çok mu iyi mortal kombattan ? Tabi ki hayır.Ama adamlar öyle bir film yapıyor ki hiç tekkeni sevmeyen insanlar ( Bilmeyenler dahil ) Filmi izlediklerinde tekken oynayası geliyor.MK da yok böyle birşey.Malesef ki tek bundan kaybediyoruz.

ben sana katılmıyorum mortal kombatın filmleri gayet iyi özelliklede dizisi mk conquest tek kusurları az yapılmaları. Tekkeni bende izledim ve rezalet bir filmdi topu topuna 9 karakter mi ne vardı bumudur tekken tabiiki değil. Mortal Kombata isterlerse 20 yıl sonra bi film daha çevirseler yine izlenir yine ilgi görür kardeşim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 10:02 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Rain
Favori Oyun: Mortal Kombat 9
MortalKombatKcg yazdı:
TundRa yazdı:
Ya dün gece tekkenin filmini izledim.Adamlar yapmış abi ya.MK da yok böyle bir film yok arkadaş.Tekken çok mu iyi mortal kombattan ? Tabi ki hayır.Ama adamlar öyle bir film yapıyor ki hiç tekkeni sevmeyen insanlar ( Bilmeyenler dahil ) Filmi izlediklerinde tekken oynayası geliyor.MK da yok böyle birşey.Malesef ki tek bundan kaybediyoruz.

ben sana katılmıyorum mortal kombatın filmleri gayet iyi özelliklede dizisi mk conquest tek kusurları az yapılmaları. Tekkeni bende izledim ve rezalet bir filmdi topu topuna 9 karakter mi ne vardı bumudur tekken tabiiki değil. Mortal Kombata isterlerse 20 yıl sonra bi film daha çevirseler yine izlenir yine ilgi görür kardeşim

Ya tekken de 9 karakter olabilir.benim kastettigim bu.Doğrusun King gibi Paul gibi karakterler yoktu Lei gibi.Ancak dedigim şu Mortal Kombat bazen çok sıkıyor.Filmleri.Hadi eski filmlerde gücümüz felan yetersiz diyelm.Ya usta rollerde bi kötü ya adamlar tam yapamıyor.Conquest'e bi lafım yok.Ordada hatalar var.Bu Noob Saibot Petrolden mi oluştu ? Herneyse yinede Conquest hoşuma giden bi film.Ama şimdiki Rebirth'e ne diceksin ? Mortal Kombat ile bir ALAKASI Var mı ?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 18:12 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Mk nın i ilk filmi hedefi yakalayabildi, 2. si çöküş oldu. Coquest senaryodan bağımsız yaratıldı ve bazı kusurları var ancak genede başarılı bir yapım. Legacy de bir yeniden doğuş sayılır zaten bunu sonunda muhtemelen yeni bir mk filmi izleyeceğiz o yüden rezalet, olmamış filan diyemeyiz, aldığı ilgi şu an yeni projeyi doğuracak gibi duruyor. Tekken'in filminin de başarı filan sağladığı da söylenemez, gelirleri beklenenin çok çok aşağısında kaldı, bekleneni yarı yarıya dahi verememiştir bir nevi Annihilation vakası gibi oldu tabi onun kadar rezalet olmasa da. Bu legacy projesi sonrası Mortal Kombat'tan iyi bir beyaz perde yapımı bekliyorum ben.

Bu arada konuyla alakasız ama belirteyim, Mk Conquest'te Noob ziftten yaratılmış olarak gözükmektedir, gerçeği de odur zaten petrol değil.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 18:16 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Conquest'de alt yazı olarak izlemedigimden Siro yandığını görünce petrol diye düşünmüştm Zift miş.Tekken filmine gelnce acıkcası ben begendim diğerlerini bilemem ama film yinede iyiydi.Annihilation rezalet dedigin gibi.Ama yeni gelecek olan Rebirth filmi hiç bir heycan uyandırmadı bende.Filmin demosunda anlatılanlara göre MK Dünyası normal dünya ile bağdaştırılmış.Hiç sarmadı beni

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 18:47 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Rebirt aslında iptal edilmiş bir proje, onun yerine Legacy yayınlanmaya başlandı ve 2 si tam olarak bağdaşmıyor. Birinde Baraka bir doktor, Reptile ise insan karnından çıkma bir ucube gibi gösterilirken diğerinde en azından bunların bir ırk olduğu gösterildi. Legacy biraz daha oyuna benzetilmiş hali. Umuyorum bu projenin devamında oyuna doğru bir adım daha atılıp daha da iyi birşey çıkarılır ortaya. Bol efekt, iyi dövüş sahnesi çok önemli tabi ama senaryo 1 adım öndedir bana göre hele ki bu yapımda ninjaların harcanmasına özellikle karşıyım.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 20:03 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

mortal kombat annihilationu beğenmememin başlıca sebebi rain gibi bir karakteri 2 dakikada harcıyorlar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 20:12 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

O var birde Ben annihilationda sevdigim tek şey Noob ve Ermac çok iyi bir tag team olmş.Bunun dısında rezalet diyebilirdim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2011, 20:15 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
TundRa yazdı:
O var birde Ben annihilationda sevdigim tek şey Noob ve Ermac çok iyi bir tag team olmş.Bunun dısında rezalet diyebilirdim.

Ya sen onu Noob Sa1botla bana sor koskoca Noob Saibot Ermacın gövdesinden çıkıyo sinir olduk adam gibi dövüşmedide....

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2011, 01:43 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

ermacla sonyanın kavgasını güzel yapabilseymişler keşke zaten adam bi kere kavga ediyor

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2011, 11:42 
Moderatör
Moderatör

Favori Dövüşçü: Scorpion
Favori Oyun: Mortal Kombat Deadly Alliance
62_kitana_62 yazdı:
Ya sen onu Noob Sa1botla bana sor koskoca Noob Saibot Ermacın gövdesinden çıkıyo sinir olduk adam gibi dövüşmedide....

Hiç sorma yav.. öyle bktan bi sahne çekmişlerki öylesine senaryo'yu çekip direk seyirci ekranına sunulmuş
ama Conquest'te bu sorunu örttüler bakalım Legacy'de Noob yeni hikayesi ve görünümüyle
karşımıza çıkabilecekmi?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 23:20 
Moderatör
Moderatör
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Raiden
Favori Oyun: Mortal Kombat Mytologies Sub-Zero
İnşallah çıkar ama ben Noob-Saibotun gerçek geçmişini hatırlamasını isterim hep...

Resim

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2011, 23:31 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Kenshi
Favori Oyun: Mortal Kombat Shaolin Monks
Aman tanrım.Adamlar Liu Kang'e gereksiz demiş.Rain'e gereksiz demiş.Motaro'ya gereksiz demiş..Meat'e gereksiz demiş(Meat bence gerekli çünkü Skarlet gibi ilk oyunlarda bug olarak karşımıza çıktı.Bence mortal kombat buglarla ortaya çıkan karakterleri tam karakter olarak yapmasıyla ün kazanabilir)E tabi bu bir bakış açısı bazıları Meat'a gereksiz der..Ama Rain ve Motaro'ya özelliklede Liu Kang'e gelince burdan anlıyoruz ki, adamlar bir-iki MK oynamış saçma sapan video çekmiş.Tamam Liu Kang'ı bende sevmem ama adam ilk turnuvanın şampiyonu, Shao Kahn'ı ilk yenen kişi.Ve Deception'un başkarakteri olan Shujinko'ya demeside ayrıca bir saçmalık.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2011, 23:14 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Reiko
Aslında bu gereksizler listesinin uzaması mk4 ten sonraki tüm karakterleri kapsaması lazıdı.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 04:22 
Cezalı
Cezalı
Kullanıcı avatarı

RAIN benim favori karakterlerimden biridir gördüğümde çok sinirlendim RAIN diyoruz şurada nasıl ya ouyor insan

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Tem 2011, 12:23 
MK 4 Şampiyonu
MK 4 Şampiyonu
Kullanıcı avatarı

Mk9'dan haberleri yok bence bu elemanların :D

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 30 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]