Zaman: 29 Mar 2024, 11:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 37 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2010, 00:27 
Human
Human

valla hayatımda ilk mortal kombatla bi internet kafede oda ps1 yeni cıktı adam aldı işte ps1 koydu cafeye sonra bi baktım ilk geldi saten bugra abim oturdu baktım bişe oynuyo hayatımda bole bişe görmedimya bide tek tuşla fatalitye almıs oyunu ozaman ole bişe vardı cok iyi hatırlıyorum sub-zero vardı bi baktım adamı tuttu havaya kaldırdı buz tutturdu sonra yere attı bi baktım kemikler fln o an dedimki tmm bu benim oyunum gittim hemen eve dayımı aradım ps aldırdım sonra evde arkadslarla oynardık ilk oynadıgım karekter scorpiondu ve scorpionu okadar sevmiştimki sanki ben gibiyim ya süper bi yaratık ama ne bilim sonra arkasından sub-zero geldi sub-zeroyada hayatımda ayrı biyer verdim tamamiyle süper 2 karakterim vardı sonra arkadasından raiden geldi ve saten sonra tüm karakterleri denedim hepsinin fatalitylerini görmek için 1 gün hiç yatmamıstım süper günlerdi simdi keşke gine olsa o gunler simdi ama xbox aldım mk9 var herkese tavsiye ediyorum bence süpeer bişee

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2010, 13:07 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

haydutko yazdı:
ps3 cafeler görüyo işimi :D

Yok Be Kardeş Ben Oralarda Rahat Edemiyorum En İyisi Evde ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2010, 02:07 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Öncelikle siteyi tekrardan takip etmeye başladım merhaba. Küçükken, 2-3 yaşlarımda iken 99-00 yılları falan babam bana counter strike açardı bende hep ölür spectator modunda etrafta uçar eğlenirdim. oyun hayatına böyle atıldım. daha sonrasında oynadığım 2. oyun mortal kombat oldu, küçük yaşıma rağmen tuş kombinasyonlarını okadar iyi kullanırdımki bir keresinde goro'yu neredeyse öldürüyordum. (küçükken goroyu en büyük en sağlam adam sanardım, muz adam derdim sapsarı bir şey olduğu için. hiç öldürememiştim.) sanırım ilk karakterim scorpion veya subzeroydu.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2010, 02:10 
God
God
Kullanıcı avatarı

Freeman yazdı:
Öncelikle siteyi tekrardan takip etmeye başladım merhaba. Küçükken, 2-3 yaşlarımda iken 99-00 yılları falan babam bana counter strike açardı bende hep ölür spectator modunda etrafta uçar eğlenirdim. oyun hayatına böyle atıldım. daha sonrasında oynadığım 2. oyun mortal kombat oldu, küçük yaşıma rağmen tuş kombinasyonlarını okadar iyi kullanırdımki bir keresinde goro'yu neredeyse öldürüyordum. (küçükken goroyu en büyük en sağlam adam sanardım, muz adam derdim sapsarı bir şey olduğu için. hiç öldürememiştim.) sanırım ilk karakterim scorpion veya subzeroydu.

Muz adam lolz süper ya :mrgreen: Herkesin hikayesi benzer özellikler taşıyor. Çoğumuz bu oyunla büyümüşüz. 8)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2010, 02:08 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
ben ps 1 e mortal kombat olduğundan emin olmadığım silahlı arcade bi oyun ile başladım :D ama sanırım mortal kombat deyildi o yüz den 2. tanışmamı yazıcam: ben bu oyuna küçükken başlamadım 8-9 yaşlarımda tam hatırlamıyorum rüyamda mortal kombatı alıcağımı gördüm sonrada cd ciye gidip mortal kombat deceptionu aldım ilk seçtiğim ve en sevdiğim karekterde sub-zero

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2010, 21:12 
Human
Human

benimkisi çoğundan farklı ve ben de çoğunuzdan küçüğüm..

mortal kombata da 2009da(ÇOK GEÇ AMA GERÇEK) başladım....mortal komattan önce milyarlarca oyun alıştımm.. kendi stilime göre oyun bulamıyordum..komatın adını duymuştum ama korktuğum için oynama fırsatım olmamıştı..taaa ki o gün gelene kadar..

arkadaşlarıma ps2 oynamaya gitmiştim(o zamana kadar benim de ps2im olmuştu ama yaşadığım yerde güzel oyun bulamıyordum..)içeri girdim..mortal kombat oynuyorlardı..arkadaşımın yanında korktuğumu belli etmemek için izler gibi yaptım.arada gözüm kayıyordu ama yine de kaçırıyordum gözlerimi sonra birden finish him sesini duydum..bu ses oyundakilrden gelmemişti.merak ettim ve baktım...arkadaşım değişik tuşlara bastı ve kung lao adamı ikiye ayırdı..
korkmamıştım..ewet korkmamıştım..sonra kolu aldım oynamayı bilmediğim halde mksmde kung lao oldum ve jade kitana mileena bolümünü arkadaşımla bir kerede geçtim..

sonrasında mk benim için birfelsefe oldu hemen gidip mk oyunları aldım..vefavori karekterimi deadly alliancenin qonqestiyle tanıdım..

SCORPİON!!

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2011, 10:51 
Undead
Undead
Kullanıcı avatarı

ben ataride tanştım :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 37 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi