Zaman: 25 Nis 2024, 15:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 201 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2010, 18:32 
Tarkatan
Tarkatan
Kullanıcı avatarı

in air havada yapılabilir yada havada yapılır anlamına gelir hareketi yapamamışsındır dene olması gerek

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2010, 18:28 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

Sanırım adama pop up yaptıktan sonra benimde zıplayıp havada combo yapmam lazım. Eğer öyleyse teşekkür ederim.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2010, 02:00 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
hayır deiller sub zero nun kardeşi noob dur. birde kız kardeşi vardır ama o amerikada annesiyle birlikte yaşar. sub zero lin kuei clanının başına geçtikten sonra yeni savaşçılar bulmak için bir turnuva düzenler. kazanan frost olur ve gelenekler karşı çıkarak sub zero, frost u eğitmek için kolları sıvar. rayden in kendisinden deadly alliance ı yok etmek istemesi sırasında eğitim yarıda kalır ve sub zero frost u da yanına alarak rayden a yardıma gider. earthrealm e geçen frost un sonya ile kanları hiç uyuşmaz. sonya, frost a asla güvenmez ve bu konuda da haklıdır. frost un asıl amacı, turnuvayı kazanıp sub zero nun güvenini kazanmak ve zamanı geldiğinde de sub zero yu alt ederek ejder madalyonunu kendisinden çalmaktır. madalyonu ele geçirir fakat hırsı yüzünden madalyona hakim olamaz ve kendini dondurur. sub zero da onurlu bir savaşçı olduğundan mütevellit kendisine hala saygı duymaktadır ve cesedini cyromancer mezarlığına yerleştirirek biraz da hüzünlü bir şekilde tapınağa döner. mortal kombat deception da enteresan bir şekilde uyanır ve sub zero dan intikam almak için lin kuei tapınağına geri döner. tapınakta pek çok savaşçıyı alt eden frost sub zero ya gene yenilir ve buzdan bir odaya hapsedilir. armageddon zamanı geldiğinde de taven tarafından kurtarılır.armageddon da blaze i yendiği takdirde sub zero nun madalyonun tekrar ele geçirir. atalarının ruhlarını geri çağırır ve lin kuei savaşçılarına koyar. tüm bu savaşçılarla tüm boyutlara saldırır ve her yeri ele geçirir.
ayrıca sub zero buzu kullanabilen bir kabilenin olduğunu örenir. frostta okabiledendir. hatta kendisininde o kabileden olabileceğini düşünür. sub zero ile frost kardeş deildir. :wink:

tamam her sey iyide amerikadaki kız kardesi nerden cıkardın be gercek deqil o ailesi hakkındaki tek blgi noobla krdes olması o kadar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2010, 02:11 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Favori Dövüşçü: Sub-Zero
Oynun çıktığı ilk zamanlarda Sub Zero nun kız kardeşinin olduğu biliniyordu. Ancak bu hikayenin tamamen dışındaydı. Frost işin içine girince onun Sub Zero nun kız kardeşi olduğu anlaşıldı. O Amerika da yazan kardeş yani Frost oluyor. Frost un Amerika da yaşamış olduğunu da bildiğimden yazmadım oraya araştırmalarım sonucunda bikaç kaynakta bu bilgiyi buldum ondan yazdım. Zaten tahminimce Amerika Frost un sadece doğduğu yer oluyor orda yaşayıp yaşamadığını bilemiyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2010, 13:34 
Saurian
Saurian
Kullanıcı avatarı

sting yazdı:
Oynun çıktığı ilk zamanlarda Sub Zero nun kız kardeşinin olduğu biliniyordu. Ancak bu hikayenin tamamen dışındaydı. Frost işin içine girince onun Sub Zero nun kız kardeşi olduğu anlaşıldı. O Amerika da yazan kardeş yani Frost oluyor. Frost un Amerika da yaşamış olduğunu da bildiğimden yazmadım oraya araştırmalarım sonucunda bikaç kaynakta bu bilgiyi buldum ondan yazdım. Zaten tahminimce Amerika Frost un sadece doğduğu yer oluyor orda yaşayıp yaşamadığını bilemiyorum.

frostun sub zerola krdes deqiller sadece aynı kabiledenler.Sub zero frostu alıp egitiyo daha özel olarak fakat ihanet ediyor kardes deqiller yani bde sub zeronun amerika hakkında hc b blgi yok oyunlarda nerden buldun??

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2010, 13:54 
Elemental
Elemental
Kullanıcı avatarı

fake yazdı:
sting yazdı:

frostun sub zerola krdes deqiller sadece aynı kabiledenler.Sub zero frostu alıp egitiyo daha özel olarak fakat ihanet ediyor kardes deqiller yani bde sub zeronun amerika hakkında hc b blgi yok oyunlarda nerden buldun??

ben amerikayla ilgili bişey görmedim ama kardeş olduklarını sanıyorum.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2010, 14:43 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

2 si kardeşler zaten bende ilk başta bilmiyordum bu konuda öğrendim. Bu başlıkta 3. sayfaya bakarsanız da görebilirsiniz açıklaması var.
Ve fake Sub Zero amerika lı değil zaten kız kardeşi frost amerika doğumlu sadece. Ben bu bilgiyi bi oyunda görmüş değilim forumlarda araştırarak buldum. Mortal Kombat hakkındaki tüm bilgiler oyunlarda değildir Ed Boon la bir röpörtaj sırasında veya bir oyunun yapım aşamasında vs. yerlerde böyle bir bilgi verilebilir illa oyunda olması gerekmiyor. ;)

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2010, 16:56 
Human
Human
Kullanıcı avatarı

MKSM'de Goro's Lair den sonraki ormanda (hani tarkatalar falan var) değişik heykeller var. yanlarına gelip R2 ye bastığımda Sanırım "bu yer kötü güçler altındadır.......... bilmem ne fist lazım............" gibisinden şeyler yazıyor. zaten bir yerde takıldım. heralde bölümü geçmemin yolu o heykellerden geçiyor. ya da bişeyi atladım. yardım ederseninz çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2010, 16:02 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: Netherrealm karakter:scorpion dost:yok düşman:Sektor , Drahmin , Moloch ,Onaga, Sub-Zero,Quan-Chi
mortal kombat trilogyde nasıl chameleon oluoruss

Dünyanın en güzel oyunu için tıkla

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2010, 16:18 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

baraka11 yazdı:
mortal kombat trilogyde nasıl chameleon oluoruss

Chameleon seçme: Sub-Zero Scorpion Reptile Noob Saibot Rain veya Smoke (insan) adlı dövüşçülerden birini seçin (yani ninja dövüşçülerden birini). Daha Fight yazısı yazmadan Geri + Yüksek Yumruk + Yüksek Tekme + Korunma + Koşma tuşlarına basılı tutun. Dövüş başladığında artık bütün ninjalara dönüşebilen Chameleon adlı bir ninjasınız.

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2010, 16:36 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

Konum: Netherrealm karakter:scorpion dost:yok düşman:Sektor , Drahmin , Moloch ,Onaga, Sub-Zero,Quan-Chi
olmadı :(

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2010, 17:29 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

Hangi platformda denedin?

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2010, 18:43 
Ninja
Ninja
Kullanıcı avatarı

bilgisayar

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2010, 19:13 
Grand Master
Grand Master
Kullanıcı avatarı

O zaman sen yapamdın demektir bu hile Play Station, Bilgisayar ve Sega Saturn e uyumlu sen yapamadıysan sorun sende.
Hatta al kontrol et bu linkten. http://www.mkturkiye.net/oyunlar-mortal ... leler.html

Başa Dön
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2010, 20:45 
Human
Human

oyunu nerden indirebilirim lütfen özelden mesaj atın.link verrsenz sevinirim

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 201 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: